Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Shuffle up and Deal!


Recommended Posts

Γεια και χαρά σε όλους.

Είναι το πρώτο μου post στο forum,μια που πριν λίγες ώρες γράφτηκα στο site, και είπα να δηλώσω την παρουσία μου εδώ! (Μια που δεν βρηκα καποιο thread για το "καλοσώρισμα" νέων μελών).

Χαίρομαι που βρήκα αυτό το forum - λίγο καθυστερημένα απότι κατάλαβα, αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ! - , γιατί είχα κουραστεί να αντιμετωπίζω τις ανόητες απόψεις διαφόρων πιτσιρικάδων σε ξένα forums που μάλλον ξοδεύουν περισσότερο χρόνο στα forums παρά στα τραπέζια του πόκερ... :angry: Είμαι 100% σίγουρος ότι τα μέλη εδώ είναι σίγουρα λιγότερα από τα δεκάδες χιλιάδες άλλων αμερικάνικων forums, σίγουρα όμως είναι ποιοτικότερα !

Ελπίζω να έχω την ευκαιρία να τα λέμε συχνά, μια που, καλώς ή κακώς, το ελεύθερο επάγγελμα μου περιορίζει πολύ τον ελεύθερό μου χρόνο.

Χάρηκα εκ των προτέρων για τη γνωριμία με όλους (ήδη έχω περάσει τις πρώτες πρωινές ώρες της Κυριακής, μελετώντας με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον κάποια posts , και νιώθω ήδη γνωστός με κάποιους από εσάς!)

Τα ξαναλέμε,

Θέμης

ΥΓ1 Με την ευκαιρία, εύχομαι σε όλα τα παιδιά που σκέφτονται (ή το έχουν ήδη κανονισμένο, μέσω κάποιων satellites) να επισκεπτούν το Παρίσι, καλή επιτυχία στα τραπέζια τους και προπαντώς καλή διασκέδαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...