Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Καλωσήλθατε στο Φόρουμ


Recommended Posts

Σας καλωσορίζω στο νέο μας φόρουμ. Ελπίζω να κάνουμε πολλές ενδιαφέρουσες συζητήσεις για το αγαπημένο μας άθλημα, το πόκερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Καλωσόρισες djroof ! Κάθε προσφορά για βοήθεια είναι καλοδεχούμενη. :)

Αν θέλεις να ασχοληθείς ενεργά με το σάϊτ (από το συντονισμό του φόρουμ, την έγκριση φωτογραφιών στα προφίλ, την δημοσίευση περιεχομένου, ή με κάποιες ιδέες και προτάσεις κτλ) τότε πολύ ευχαρίστως να το κανονίσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα κι εγώ και συγχαρητήρια για την προσπάθεια που κάνετε...

Θα χαιρόμουν κι εγώ πολύ αν μπορούσα να δώσω την βοήθεια μου σε οποιδήποτε θέμα αφορά αυτήν την υπέροχη ιστοσελίδα...

Ελπίζω να τα λέμε συχνά, εστώ και ηλεκτρονικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Σου έστειλα ένα σχετικό email. Κι εγώ ελπίζω με τη σειρά μου να γνωριστούμε καλύτερα. Βλέπω από τις δημοσιεύσεις σου ότι αγαπάς το πόκερ και ασχολείσαι με αυτό.

Αν κι ακόμη είμαστε στην Ελλάδα πολύ πίσω, είναι γνωστό άλλωστε το ανέκδοτο:

Αν θα γίνει πυρηνικός πόλεμος όλοι θα έρθουν στην Ελλάδα; Γιατί; Επειδή εδώ όλα έρχονται μετά από 40 χρόνια!

πιστεύω ότι τελικά το πόκερ θα κάνει κι εδώ το μεγάλο μπαμ. Και τότε όλοι θα καταλάβουν ότι το πόκερ είναι άθλημα κι όχι ένα παιχνίδι που παίζεται σε βρωμερά καφενεία (αμήν και πότε! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στέλνω κι εγώ τον χαιρετισμό μου και ελπίζω να έχουμε όμορφες συζητήσεις, αναλύσεις κλπ κλπ (και όχι μόνο) μέσα από αυτό το site για το αγαπημένο μας hobby

May the flop be with us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia se olous :D

Meta apo kapoio psaksimo vrika epitelus ena ellhniko site me poker.

An kai eimai kenurgios sto poker exw kolisei gia ta kala.

Akoma den pezw gia lefta alla elpizw kapote sto mellon na kanw kai auto to vhma.

Pezw arketa online alla thelw na peksw kai se real life,

ela de omws pu oi filoi mu oloi gelane molis akusun th leksh poker :(

Exw metakomisei prosfata apo ekswteriko (Germany) kai den kserw merh pu borw na vrw pekstes edw athina.

Pantws kalh duleia me to site kanate bravo sinexiste etsi :)

Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: b00kz, at: 08.07.06 22:53

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε bookz καλωσόρισες στην συντροφιά μας...

Φιλική συμβουλή: Άσε τώρα τους φίλους σου να γελάνε με την λέξη poker και μετά θα γελάς εσύ μαζί τους όταν το άθλημα πάρει την αναγνώριση που του αξίζει...

Σου εύχομαι τα καλύτερα και για ό, τι θελήσεις είμαστε εδώ...

Καλή σταδιοδρομία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερίζω την παρέα που δημιουργείται σιγά σιγά γύρω απο ένα δύσκολο άθλημα το poker. Kαι εγώ νέος ειμαι θύμα του channel 9. Αν και μεχρι στιγμής υπαρχουν <<γνωστοί> ο djroof apo to infobeto και ο Gamester apo to Pokerstars. Λοιπόν καλή αρχή και ο καθένας πιστεύω θα βοηθήσει όπως μπορεί αυτή την προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Γεια σας παιδια.

Εδω και καιρο κοιτο για ενα φορουμ ποκερ στα ελλινκα αλλα δεν εχει τοσα πολλα οπως βλεπω..

Παντως χαρικα που βρικα τωρα εδω κατι..

Ντανις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Kalimera se olous tous Ellhnes poker-junkies!! :cheer:

Xairomai poli pou epitelous synanto mia koinothta Ellhnon pou asxoleitai me ayto pou asxoloumai! Sta poker forums pou eimai grammenos-kai einai polla! exo synanthsei 1-2 Ellhnes kai me aytous xoris na kratiso epafh..

Eyxomai to kalytero gia to Pokeland. Vlepo oti prokeitai gia sygrothmeno forum kai me poli endiaferon interface. Kali tyxi episis se olous tous paiktes!

Elpizo syntoma na synantithoume se kapoio tapezi! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες Silencio στην παρέα μας! Ελπίζω να σε δούμε κα στα "οικογενειακά" εβδομαδιαία τουρνουά που διοργανώνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

holdemgr έγραψε:

To nick sou einai poly familiar. Epaizes sto Absolute?

Geia sou katarxas. Oxi Absolute den paizo. To Silencio to xrhsimopoio se polla rooms. Nomizo perissotero me ayto nick paizo sto Poker4Ever.

Esy xrhsimopoieis to hodmegr pantou? Pou paizeis genika?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας και απο μένα. Με μεγάλη μου χαρά έγινα μέλος του πρωτου ελληνικού φορουμ για το ποκερ. Παιζω ποκερ 2 χρόνια και χαίρομαι πολύ που βλέπω να δημιουργήται μια κοινότητα και στην ελλάδα. Συνχαρητήρια στον poliscas για την δουλειά του στο site και τις καλύτερες ευχές μου για το 2007.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera paidia.. Eimai kai egw kainourios sto forum kai einai h prwti mou epafi me ellines paiktes..

Pera apo thn poka sta spitia twn filwn den fantazomoun oti ginotan tpt allo edw(Ellada) alla xairomai pou sumvainei to antitheto..

Paizw kapou miso xrono online poker(poka offline panw apo 2 xronia..) se titan poker, pacific kai party.. Paizw kuriws sit n gos kai den paw asxima..toulaxiston den xanw..Oute vgazw kai tpt vevaia..Sta lefta mou eimai omws proponoumai arketa etsi..

Simera graftika sto poker.gr opote sas perimenw sto champions league!! Kaneis apo patra parepimptontws?

Panos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες zpanos στη δικτυακή μας κοινότητα. Ελπίζω να τα λέμε τακτικά στο φόρουμ και να σε βλέπουμε στα διάφορα τουρνουά για Έλληνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxarisw gia to welcome.. Tnt distixws ekana megalo lathos proxthes sto cl.. Enw pigaina kala nomisa oti me mplofare o tupos me tous valedes kai ta exasa ola.. Pantws xairomai pou apo edw kai pera tha mporw na paizw me ellines mias kai oi dialogoi metaksu ellinwn exoun panta xavale ;-) Kai ap'oti psiloparakolouthisa to paixnidi meta eixe kai mpinelikia (distixws) ...

Panos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...