Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

live POKER


Antonis

Recommended Posts

λοιπόν,

ας αφήσουμε τις κοκκορομαχίες και ας πάμε σε κάτι πιο ουσιαστικό.

Πόσοι θα ηθελαν να κανονίσουμε ενα ταξίδι στα Σκόπια (λόγω μικρότερου κόστους) και να παίξουμε σε κάποιο live τουρνουα ή και σε cash game.

Εαν μαζευτούμε πανω απο 30 άτομα μπορούμε να κλείσουμε κάποιο πακέτο που θα μας ερθει ακόμα φθηνότερα.

Ακούω προτάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia na ipaexoun protaseis prepei arxika na doume posoi mazeuomaste,wste na arxisoume tin sizitisi gia imeres ktl pou na volevoun tous perissoterous!.episis logw tou oti einai gia 2hmero ane 3 hmero den nomizw oti einai aparaitito na emplaxoume praktoreio gia xenodoxeia ktl,einai arketa eukolo kai to exw kanei oses fores exw paei exwteriko.

perimenoume simmetoxes!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά.

Υπάρχει κανείς που να θέλει να δηλώσει συμμετοχή για να βρούμε και τις ημερομηνίες?

Να και ενας ωραίος τρόπος να "μοναχήσουμε" για τις απόψεις μας. Στα τραπέζια του poker.

:laugh: :laugh: :laugh:

και οποιος "κλεβει" πίσσα και πούπουλα.

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και ημουν ο πρωτος - αν δεν κανω λαθος - που ανεφερθηκα στα Σκοπια, δυστυχως δεν μπορω (ελεω επαγγελματικων υποχρεωσεων) να κανω σχεδια παρα μόνο για το πολυ αμεσο μελλον.

Παντως ,αυτο που μπορω να κανω,ειναι να προσπαθησω να ειμαι και εγω παρόν όταν οργανωθεί αυτη η συναντησή σας, και να περάσω το βράδυ σε συγγενικό μου σπίτι στην συμπρωτεύουσα, μια που οι 3-4 ώρες που με χωρίζουν από τα Σκόπια δεν ειναι και μεγάλο θέμα... Το πιο πιθανό όμως, είναι να ξέρω μόλις την προηγούμενη μέρα της συνάντησης, αν θα μπορέσω να παραστώ ή όχι (ενδεχομένως και την ίδια μέρα!)

Καλη τυχη !

Θεμης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...