Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ο Γαλλικός όμιλος καζίνο Partouche δημιουργεί online αίθουσα πόκερ


Recommended Posts

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Ο Γαλλικός όμιλος καζίνο Partouche δημιουργεί online αίθουσα πόκερ **

ευχομαι να επιτρεψει και σε μας να παιξουμε...Τρελενομαι να παιζω με Γαλλους...Οπως τρελαθηκα οταν εφαγα απαγορευση απο τα περιπου 200 καζινο της παρτουζ....κολοσσος...Αν θυμαμαι καλα το τουρνουα που εκανε ειχε 1 εκ. εγγυημενο.Δεν θυμαμαι ποτε Γαλλο να εχει πεταξει δευτερη επαφη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι οι Γάλλοι λατρεύουν υπερβολικά το ρίσκο, αν και δεν θα πρέπει να γενικεύουμε γιατί έχουν βγάλει και μερικούς παικταράδες.

Όσο για το τουρνουά που λες Νικ, έχει 3 εκατομμύρια ευρώ εγγυημένα! Μιλάμε για πραγματικά επιχείρηση-κολοσσό. Δες το λινκ εδώ:

http://www.partouchepokertour.fr/site/

Εσένα γιατί σου απαγόρευσαν την είσοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nik the gr έγραψε 'Οπως τρελαθηκα οταν εφαγα απαγορευση απο τα περιπου 200 καζινο της παρτουζ....κολοσσος...Αν θυμαμαι καλα το '

poliscas έγραψε 'Εσένα γιατί σου απαγορέψανε την είσοδο'

Εγώ υποθέτω 1ον ) ΄Ισως επειδή γυάλιζε το μάτι του

2ον ) ΄Ισως επειδή τα καζίνο κολοσσοί αυτά έχουν μηχάνημα που διαβάζει την σκέψη και μετά το διάβασμα της δικής του σκέψης που ήταν < εγώ είμαι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο > αποφάσισαν ότι αργά ή γρήγορα θα γινόταν πράγματι αυτό και δεν τους συνέφερε η παρουσία του

3ον) ΄Ισως να τους δήλωσε ότι γνωρίζει καλά τον Τζον Τάραμα ο οποίος και έχει φάει τόσες πολλές απαγορεύσεις που μοιραία τον πήρε και αυτόν η μπάλλα

4ον) ΄Ισως να είχε ένα καλό σερί από κέρδη και να προκάλεσε την ζήλεια των άλλων πελατών

Και πέμπτον , ίσως να μην τους άρεσε το μούσι του και η σνομπ εμφάνιση και συμπεριφορά του, αλλά και ο νεοπλουτισμός του ίσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κούδας έγραψε:

Nik the gr έγραψε 'Οπως τρελαθηκα οταν εφαγα απαγορευση απο τα περιπου 200 καζινο της παρτουζ....κολοσσος...Αν θυμαμαι καλα το '

poliscas έγραψε 'Εσένα γιατί σου απαγορέψανε την είσοδο'

Εγώ υποθέτω 1ον ) ΄Ισως επειδή γυάλιζε το μάτι του

2ον ) ΄Ισως επειδή τα καζίνο κολοσσοί αυτά έχουν μηχάνημα που διαβάζει την σκέψη και μετά το διάβασμα της δικής του σκέψης που ήταν < εγώ είμαι ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο > αποφάσισαν ότι αργά ή γρήγορα θα γινόταν πράγματι αυτό και δεν τους συνέφερε η παρουσία του

3ον) ΄Ισως να τους δήλωσε ότι γνωρίζει καλά τον Τζον Τάραμα ο οποίος και έχει φάει τόσες πολλές απαγορεύσεις που μοιραία τον πήρε και αυτόν η μπάλλα

4ον) ΄Ισως να είχε ένα καλό σερί από κέρδη και να προκάλεσε την ζήλεια των άλλων πελατών

Και πέμπτον , ίσως να μην τους άρεσε το μούσι του και η σνομπ εμφάνιση και συμπεριφορά του, αλλά και ο νεοπλουτισμός του ίσως

Μαλιστα.Σταυρο απο μπλακτζακ εχω απαγορευσεις.

Αγαπητε Κουδα,απ οτι θυμαμαι μουσι δεν ειχα ποτε μου..Το ματι μου,εχεις δικιο...παντα γυαλιζει ομως..Για τα συμπερασματα που εβγαλες και το πως τα εβγαλες,απαξιω να απαντησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...