Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Καλησπέρα σας!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλο το forum του site. Το post αυτό δεν έχει κανένα σκοπό πέραν του να παρουσιάσω τον εαυτό μου σε εσάς, ώστε όταν με το καλό παραθέσω τη γνώμη μου σε κάποιο post άλλου μέλους, να μην απορείτε ποιός είναι αυτός που απαντάει και τι είναι αυτά που γράφει κ.ο.κ. :lol:

Παρακολουθώ το site αρκετό καιρό, αλλά μόλις προχθές αποφάσισα να εγγραφώ. Ο λόγος είναι ότι διέκρινα σε πολλά μέλη μια σοβαρότητα και ποιότητα, οπότε συμπέρανα ότι το site αποσκοπεί πραγματικά στην δημιουργία μιας κοινότητας για τους φίλους του poker και ήθελα να είμαι κι εγώ μέλος αυτής της προσπάθειας. Άλλωστε, όλοι μας γνωρίζουμε ότι στην Ελλάδα το poker αντιμετωπίζετε ακόμα σαν τυχερό παίγνιο κι ο όρος χαρτοπαίκτης είναι ταυτισμένος με τον τζογαδόρο, ενώ η προσωπική μου άποψη (όπως και πολλών άλλων εδώ) είναι ότι είναι ένα τεχνικό παιχνίδι το οποίο εμπεριέχει μια δόση τύχης. Αλλά σε ποιό παιχνίδι δεν υπάρχει ο παράγοντας τύχή; Σε βάθος χρόνου δεν θα επιβιώσεις από τύχη, παρά μόνο από ικανότητα.

Άρχιζα να πάιζω πόκα (κι όχι poker) από τα 14, αλλά με μεγάλα κενά. Κέρδιζα αρκετά συχνά, κυρίως γιατί δεν αντιμετώπιζα ισχυρούς αντιπάλους αλλά και γιατί έτσι όπως είναι μερικά παιχνίδια της πόκας (nuts games) υπήρχαν μεγάλα κόλπα με φύλλα που δύσκολα μπορούσες να πας πάσο, ή ακόμα μπορούσες να κυνηγάς μέχρι το τέλος (δίφυλλα καπέλα, μπαλαντέρ κ.α.) Οπότε πριν κανά χρόνο περίπου θεώρησα ότι θα μου ήταν εύκολο να "καθαρίσω" κάποια λεφτά εύκολα παίζοντας holdem και ξεκίνησα την περιήγηση μου στις αίθουσες poker. Δεν τα έπαιζα joker καλύτερα, πιο πολλά odds θα είχα να ήμουν σημερα ο εφοπλιστής με τα 9 γράμματα που ψάχνει ο τύπος στο σταυρόλεξο στην διαφήμιση του joker :laugh: . Ο τρόπος παιξίματος μου με χαρακτήριζε ανετότατα ως super fish (call preflop οποιοδήποτε χέρι, reraise με μέτριο χέρι ή με draws, δυσανάλογα με το pot raises κ.α.). Γενικά, "μάτωσα" πάρα πολύ μέχρι να μπορέσω να αρχίσω να αξιολογώ τα χέρια, να υπολογίζω τα pot odds, να μαθάινω από τα λάθη μου και να βελτιώνω το παιχνίδι μου. Για αυτό θεωρώ πλέον και το poker παιχνίδι ικανότητας κι όχι τύχης. Εξακολουθώ να θεωρώ τον εαυτό μου αρχάριο, αλλά προσπαθώ συνεχώς να βελτιώνομαι. Και σε αυτό με βοήθησε πολύ αυτό το forum.

Χαίρομαι γιατί μέσα από εδώ, θα μπορώ να ανταλλάσω απόψεις και να συζητώ με ανθρώπους που αγαπάνε το poker, γιατί δεν σας κρύβω ότι ανάμεσα στους φίλους μου πλέον, δεν υπάρχουν άτομα με το ίδιο ενδιαφέρον.

Ευχαριστώ για τον χρόνο που διαθέσατε για να διαβάσετε το πρώτο μου post. Ελπίζω να μην σας κούρασα.

Φιλικά,

dimimil

I could not spot the fish after 30 minutes, I could not spot the fish after 1 hour, I could not spot the fish after 2 hours. Then I spotted my lovely Fisherman's Friend mints. I must be a very good friend of them...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALWS TON KAI KALA KERDH

KAI AN THES AKOYS MIA SYMBOYLH MOY PAIKSE KAI KANENA TOYRNOYA ME BYI-IN EPEIDH PLIRWNOYN SE AYTA PAIZOYN ME SOVAROTHTA DEN EINAI SAN TA FREEROLL.

ALLA ENA DEN EXEIS PAIKSEI POTE SE TOYRNOYA PAIKSE PRWTA MERIKA FREEROLL AKSIOLOGA OMWS GIA NA DEIS TON TROPO POY PAIZOYN.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΕΔΩ.ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ POST ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝΟΙΩΣΑ ΚΑΠΩΣ...ΛΕΩ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΩΡΑ ...ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑ 13 ΜΕ 14 ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΠΟΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΠΟΚΑΛΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΠΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΥΨΗΛΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ..ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΜΕ ΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΒΑΡΕΤΟ:P .ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΑ ΤΑ POST ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ.ΔΙΑΦΩΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ DIMIMIL ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΤΖΟΓΟΣ .ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΖΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ....ΜΕ ΛΕΦΤΑ..ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ .ΟΛΟΙ ΠΕΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΤΡΑΠΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΑ ΟΝΟΜΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΥΧΕΡΟ?ΜΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΕΝΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ Ο ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΣΑ.ΞΑΝΑΛΕΩ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΚΦΡΑΖΩ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΞΕΡΟΛΑ ΟΥΤΕ ΔΙΕΚΔΙΚΩ ΤΟ ΑΛΑΘΗΤΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΝΑ ΚΑΜΝΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΙΛΛΟΙ ΕΔΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ..ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΟΝ ΤΖΟΓΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ..ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.ΕΓΩ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΠΟΥ ΣΚΑΝΕ ΣΤΟ ΦΛΟΠ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΟΠΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΑΠΟΥΛΑ ΠΟΚΑ ΣΤΗΝ ΤΣΟΧΑ Η ΣΚΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ. ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΟΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΕΝΝΟΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΣΑ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΕς ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΟΚΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΕΔΩ.ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ POST ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝΟΙΩΣΑ ΚΑΠΩΣ...ΛΕΩ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΩΡΑ ...ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑ 13 ΜΕ 14 ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΠΟΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΠΟΚΑΛΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ..ΠΟΛΛΑ ΚΟΙΝΑ ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΠΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΑ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΥΨΗΛΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ..ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑΜΕ ΣΕ ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΒΑΡΕΤΟ:P .ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΑ ΤΑ POST ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΟΥ.ΔΙΑΦΩΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ DIMIMIL ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΤΖΟΓΟΣ .ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΖΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ....ΜΕ ΛΕΦΤΑ..ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ .ΟΛΟΙ ΠΕΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΤΡΑΠΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΑ ΟΝΟΜΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΥΧΕΡΟ?ΜΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΠΕΝΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ Ο ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΣΑ.ΞΑΝΑΛΕΩ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΚΦΡΑΖΩ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΞΕΡΟΛΑ ΟΥΤΕ ΔΙΕΚΔΙΚΩ ΤΟ ΑΛΑΘΗΤΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΝΑ ΚΑΜΝΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΙΛΛΟΙ ΕΔΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ..ΣΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΟΝ ΤΖΟΓΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ..ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.ΕΓΩ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΠΟΥ ΣΚΑΝΕ ΣΤΟ ΦΛΟΠ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΟΠΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΑΠΟΥΛΑ ΠΟΚΑ ΣΤΗΝ ΤΣΟΧΑ Η ΣΚΑΝΕ ΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ. ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΟΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΕΝΝΟΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΣΑ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΕς ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥς ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΟΚΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες!!!

Εξακολουθώ να θεωρώ τον εαυτό μου αρχάριο, αλλά προσπαθώ συνεχώς να βελτιώνομαι. Και σε αυτό με βοήθησε πολύ αυτό το forum.

Την φράση αυτή την εβαλα σε quote γιατί με εκφράζει απόλυτα..

Εγω ξεκίνησα πρίν 6 μήνες (για διάφορους λόγους) και δεν ήξερα ούτε την σειρά των χερίων...

Θα βρείς πάρα πολυ υλικό και κυρίως ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΟΗΘΕΙΑ απο πολλούς εδω μέσα.. Οσες απορίες είχα, τις κατέθεσα στο forum απαντήθηκαν αμέσως... (το ιδιο να κάνεις κ εσύ)

Καλώς ήρθες και πάλι..

Υ.Γ. Εγω συνεχίζω να παίζω που και που κανένα τζοκερ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες στο Pokerland dimimil! Για οτιδήποτε βοήθεια χρειαστείς σχετικά με τη λειτουργία του site μη διστάσεις να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα.

Το ποστ σου, έκανε φανερή την ανάγκη δημιουργίας μίας νέας ενότητας στο φόρουμ, όπου θα καλωσορίζουμε τα νέα μας μέλη. Συγγνώμη για την παράλειψη, την οποία σπεύδω να αποκαταστήσω αμέσως.

Ενημέρωση: Εντάξει το θέμα μετακινήθηκε στη νέα ενότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...