Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Πρόταση


Recommended Posts

Σκέφτηκα πάλι την πρόταση του venily σχετικά με συνεντεύξεις Ελλήνων παικτών και την κουβέντα που είχαμε καταλήγοντας ότι δεν υπάρχουν Έλληνες επαγγελματίες παίκτες του πόκερ..

Αναλύοντας την πρόταση του venily συνειδητοποίησα ότι υπάρχουν πολλοί αρχάριοι παίκτες του πόκερ, οι οποίοι έχουν πολλά να μάθουν όχι τόσο σε επαγγελματικό επίπεδο κι επίπεδο ζωντανών τουρνουά για το πόκερ αλλά ακόμη και τα βασικά του online πόκερ. Θα ήταν επομένως πολύ χρήσιμο για αυτούς να παρακολουθήσουν τις γνώμες, προσωπικές ιστορίες, συμπεράσματα, συμβουλές..- όπως θέλετε πείτε το - από περισσότερο έμπειρους παίκτες!

Το συμπέρασμα λοιπόν είναι το εξής: επαγγελματίες παίκτες δεν έχουμε, έχουμε όμως πολλούς παίκτες που παίζουν online πόκερ εδώ και χρόνια και η δική τους εμπειρία είναι πολύτιμη για όλους τους νέους παίκτες.

Συνεπώς γιατί να μην φτιάξουμε μία ενότητα με συνεντεύξεις από δικούς μας Έλληνες παίκτες του online πόκερ, όπου θα τους δίνουμε μία σειρά από ερωτήσεις (θα βρούμε τις πιο αξιόλογες) και εκείνοι θα περιγράφουν τις δικές τους εμπειρίες;

Τι λέτε για αυτή την πρόταση, αξίζει να την προχωρήσουμε; Κι αν ναι, ενδιαφέρεται κάποιος να συμμετέχει σε αυτό το πρότζεκτ; Ανυπομονώ να ακούσω τις δικές σας γνώμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο djroof!

H 1η συνέντευξη λοιπόν θα είναι μαζί σου και θα λειτουργήσει και ως πρότυπο για τις υπόλοιπες. Εγώ έχω επιλέξει μερικές ερωτήσεις, που θεωρώ ότι θα είναι καλές. Θα σου τις στείλω με email.

Αν σκεφτείς κι εσύ κάποια άλλη πρόσθεσέ την. Ακόμη και οι παίκτες που διαβάζουν το φόρουμ, ας προτείνουν ερωτήσεις τις οποίες θεωρούν σημαντικές και οι οποίες να τους ενδιαφέρουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na kanw kai egw mia protash? :D

mhpos eseis oi palioi :laugh: tha borusate na mas dwsete kana msn na kanume chat kamia mera. poliscas, djroof, TheGamester kai oxi mono ola ta pedia apo dw, mhpos thelume emeis oi noobasdes na rwthsoume tpt :whistle:

ti lete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα προφίλ είναι εμφανίσιμα μόνο στα μέλη. Οπότε μπορεί ο καθένας να προσθέσει το ΙΜ του πηγαίνοντας:

Το Προφίλ μου > Διόρθωση Προφίλ > Στοιχεία

Εκεί μπορεί να το γράψει στο ποιος είμαι ή αν θέλετε μπορώ να προσθέσω ακόμη ένα (η 2-3) πεδία ακόμη για να βάζει ο καθένας τον αριθμό του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...