Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Everest Poker στα Ελληνικά!


Everest Poker

Recommended Posts

Γεια σε όλα τα μέλη του Pokerland!

Με λένε Χρήστο και είμαι ο εκπρόσωπος του Everest Poker.

Με μεγάλη χαρά θα ήθελα να σας ανακοινώσω το λανσάρισμα του Everest Poker στην Ελληνική γλώσσα. Τώρα μπορείτε να παίξετε στα Ελληνικά.

Έχουμε προγραμματίσει 3 Freerolls NL Hold’em των 150$, το πρώτο είναι την Κυριακή 06/05 στις 19.00 GMT(22.00 ώρα Ελλάδας) και ονομάζεται Καλωσόρισες Ελλάδα. Όταν συνδεθείτε με το λογαριασμό σας κάντε κλικ στη Στήλη Πρόγραμμα Τουρνουά και μετά Δωρεάν όπου θα δείτε το Τουρνουά, Καλωσόρισες Ελλάδα. Μπορείτε να κάνετε εγγραφή 24 ώρες πριν το Τουρνουά και να είστε έτοιμοι να παίξετε 15 λεπτά πριν την έναρξη.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και να δώσω συγχαρητήρια στο Pokerland,για τις προσπάθειες που κάνει για τους Έλληνες παίκτες. Είμαι σίγουρος ότι θα τα λέμε συχνά μέσα απο το Pokerland.

Αν έχετε οτιδήποτε ερωτήσεις ή απορίες παρακαλώ μην διστάσετε να με ενημερώσετε.

Μπορείτε να κάνετε λήψη λογισμικού στολίνκ ή απο το pokerland.

Σας ευχαριστώ και εύχομαι Καλή Επιτυχία σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Χρήστο,

Θα ήθελα σε παρακαλώ μερικές πληροφορίες για το EPEC, γιατί το email που μου ήρθε αλλά και στο site που έψαξα, μου φάνηκαν λίγο μπερδεμένα...

Τι ακριβώς γίνεται με τις ελληνικές θέσεις? Κατάλαβα σωστά ότι είναι "δεσμευμένες" 2 για Έλληνες παίκτες? Θα γίνουν ειδικά τουρνουά για τους Έλληνες και πότε? Ένας Έλληνας παίκτης μπορεί να προκριθεί μόνο μέσα από τα "ελληνικά" τουρνουά ή και από τα Ευρωπαϊκά?

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια χαρά going up,

Σε ευχαριστώ πολύ για την ερώτηση.

Οσον αφορά το EPEC, φέτος θα λάβει μέρος και η Ελλάδα!

Οι Ελληνες παίκτες μπορούν να κάνουν απευθείας εγγραφή στα 2 Direct Entry που θα έχουμε στις 31/05 και 26/07. Κάθε ενα απο αυτά θα δώσει απο ενα πακέτο δώρου σε ενα Ελληνα παίκτη.

Οι παίκτες απο Ελλάδα μπορούν να λάβουν μέρος και στα Τουρνουά Ολης της Ευρώπης (All Europe)τα οποία θα είναι κάθε Παρασκευή στις 19:00 GMT. Τα εβδομαδιαία αυτά satellites οδηγούν στα Διαδικτυακά Προκριματικά την τελευταία Παρασκευή κάθε μήνα, Θα δοθούν 5 θέσεις στο τελικό του EPEC. Οι Παίκτες πρέπει να κερδίσουν την συμμετοχή τους στα Διαδικτυακά Προκριματικά μέσω των εβδομαδιαίων satellites.

Ελπίζω να έγινα λίγο πιο σαφής:)

Σε ευχαριστώ και πάλι.

Χρήστος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...