Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Απ:ODISSEI THA EKANES CALL?


Recommended Posts

koita.....tis proales sto wsop freeroll tis ladbrokes ekana call me kq suited apenanti short stack o opoios ekane pre flop all in me ak off......

tora skeptiko:

proto: eimastan 5

devteron: kai na exana itan 1/3 tou stack mou

triton: ta blinds einai ipsila oste o short stack kai me Ax tha paei all in i gia blinds i gia high card

telos panton...... ekana call kai kerdisa

sto mono pou ekana lathos oti eixe 2 overcards.....se ola ta alla epesa mesa kai iksera tous kindinous.

P.S. o kyrios AEKARA evrize gia misi ora meta.......

tou eipa na to vgalei se foroum gia gnomes alla....tipota.....

tha ektimousa kai tis gnomes olonon pano sto sigkekrimeno xeri.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήμουν και εγώ στο τραπέζι και έχω άποψη, αλλά δεν με ενδιαφέρει να εκφράσω τη γνώμη μου για το χέρι αυτό. Δεν έχει σημασία. Κανένα χέρι και κανένα bad beat και κανένα suck out δεν δικαιολογεί τέτοιου είδους χαρακτηρισμούς που ακούστηκαν. Δηλαδή αν δεν ήταν Internet και ήταν αίθουσα πόκερ, θα βγαίνανε μαχαίρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai.....alla tous xaraktirismous tous arxizoun oi xamenoi....... kai zitane ena sorry kai apo pano (pou to theoro sketi malakia) dil. otan kerdizeis prepei na apologitheis epeidei kerdises me xeirotera pre flop fylla.....

goingup....nomizo exeis sevasmo edo sto forum kai tin gnomi sou tin ektimoun poloi.....tha mporouses na tin ekfraseis kai gia sigkekrimeno xeri..... alla mou thenetai oti prostaveis kapoin filo sou i oti kai an einai......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, μάλλον με παρεξήγησες. Δεν προστατεύω κανέναν, εξ' άλλου κανείς δεν έχει ανάγκη την προστασία κανενός. Απλώς λέω ότι το αν είχες δίκιο ή άδικο στο call που έκανες δεν έχει σημασία. Αφου μου το ζητάς, θα σου πω ότι και εγώ call θα έκανα με κλειστά μάτια. Αλλά ακόμα και λάθος να ήταν (ή να το θεωρεί κάποιος) το call αυτό, δεν δικαιολογεί με τίποτα τους χαρακτηρισμούς που ακολούθησαν.

Θέλω να πω, μην μπούμε στη λογική "Σωστό call - κακώς τον βρίζει" ή "Λάθος call - καλώς τον βρίζει". Η θέση μου είναι "κακώς τον βρίζει, γενικώς".

Ξεκάθαρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ εχω την ίδια ακριβώς γνώμη με τον goingup..

Το αν ήταν λάθος η οχι το call πολυ λιγο με απασχολεί.. Στο φιναλε και εγω μπορει να εκανα call..

Εγω παρακολουθούσα τον αγώνα γιατι πριν απο κανα 10 λεπτο ειχα αποκλειστεί απο το τραπέζι και αυτά που ακούστηκαν ήταν απαράδεκτα(!) και δεν εχω ξαναδει κάτι παρόμοιο!!

Τέλος πάντων εγώ δεν υποστηρίζω κανέναν..

Ούτε ο goingup απο ότι κατάλαβα απο το post του...

Μαγκιά σου που έκανες call, και μαγκιά σου που ήρθε και η νταμα στο river (θυμάμαι καλά? κάτι τετοιο δεν έγινε?)

Τα υπόλοιπα ειναι κατακριτέα, οχι το call...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ εχω την ίδια ακριβώς γνώμη με τον goingup..

Το αν ήταν λάθος η οχι το call πολυ λιγο με απασχολεί.. Στο φιναλε και εγω μπορει να εκανα call..

Εγω παρακολουθούσα τον αγώνα γιατι πριν απο κανα 10 λεπτο ειχα αποκλειστεί απο το τραπέζι και αυτά που ακούστηκαν ήταν απαράδεκτα(!) και δεν εχω ξαναδει κάτι παρόμοιο!!

Τέλος πάντων εγώ δεν υποστηρίζω κανέναν..

Ούτε ο goingup απο ότι κατάλαβα απο το post του...

Μαγκιά σου που έκανες call, και μαγκιά σου που ήρθε και η νταμα στο river (θυμάμαι καλά? κάτι τετοιο δεν έγινε?)

Τα υπόλοιπα ειναι κατακριτέα, οχι το call...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...