Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Mac Users


Rising

Recommended Posts

όπως είδατε και στο title είμαι Mac User και συναντάω αρκετά προβλήματα στο internet όταν έχει να κάνει με το poker μιας και τα παιχνίδια είναι για windows περισσότερο.

Έτσι λίγες εταιρείες έχουν εγκατάσταση για mac.

κάποιος απο εσάς έχει mac που να το χρησιμοποιέι και για poker?

έχει να προτείνει κάποιο site?

μέχρι στιγμής έχω βρεί απο το RakeBack.com μόνο το betsafe.com που να υποστηρίζει mac αλλά μπαίνοντας σε αυτό για να το ψάξω περισσότερο δεν το αναφαίρει πουθενά.

προς στιγμής παίζω στο PokerStars χωρις rakeback (μου το μάθατε κι αυτό) και ψάχνω κάποιο που να μπορεί να έχει και rakeback & mac users.

Ζητάω πολλά???

PS. μίλησα με betsafe.com και έχουν μόνο απο browser.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μονο sites που υποστοιριζουν mac os x ειναι full tilt και pokerstars.

(και αλλο ενα που δε θυμαμαι , αλλα δε στο προτεινω).

το rakeback δε μπορω να καταλαβω γιατι το μπερδευεις με τα mac.

εχει να κανει με το bonus code της πρωτης εγγραφης.

αν ενδιαφερεσαι για προγραμμα οπως pokertracker υπαρχει το

pokercopilot.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι οχι... δεν το μπερδεύω... ίσως δεν το διατύπωσα σωστά.

απλά μέσα απο της εταιρείες με rakeback δεν βρήκα κάποια που να συνεργάζονται και να έχει για mac.

βέβαια νοίωθω λίγο ηλίθιος γιατι το fulltilt το έψαξα και πριν το post και δεν βρήκα τίποτα. και επειδή το ανέφερες ξαναμπήκα και... το βρήκα :blush:

Το pokerstars το έχω εγκαταστήσει και το βρίσκω πολύ βολικό. ίσως γιατί στο πρώτο μου τουρνου 360 ατόμων βγήκα 40ος και το έχω πάρει με καλό μάτι, δεν ξέρω. αλλα εκεί δεν έχω μπεί απο rakeback.

τηνχ για το fulltilt πάντως. προφανώς εκεί θα ενδώσω...

thnx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

Επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω κι εγώ iMac (η καινουρια 27" LED Oθόνη είναι απλα ΤΕΛΕΙΑ!!!) θα ήθελα να ρωτήσω αν καποιοι από εδώ χρησιμοποιούν mac??

Καταρχήν απ'οτι εχω καταλαβει η ongame δεν υποστηριζει το OS X??

Όσον αφορά το software υπάρχει κάτι αξιόλογο?? (πάνω που είχα συνηθήσει το pt :( :( ).

Αν κάποιος χρησιμοποιεί mac αν μπορεί ας απαντήσει ή ας μου στείλει ένα pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους... τους τελευταίους μήνες είμαι αποκλειστικά ένας mac user όσο αφορά το poker.

Για poker software υπάρχει το poker copilot το οποίο και έχει κατασκευάσει ένας και μόνο άνθρωπος και δουλεύει αποκλειστικά σε αυτό. Δηλαδή γίνονται συνεχείς αναβαθμίσεις και βελτιώσεις του προγράμματος σχεδόν μηνιαία.

Από την άλλη δεν έχει καμία σχέση με τα holdem manager ή poker tracker που έχουν άπειρα πράγματα μέσα. Όσο αφορά το HUd υπάρχουν διαθέσιμα μέχρι 14-15 στατιστικά από τα οποία μπορείς να συμπεριλάβεις μέχρι 12 στο τραπέζι σου.

Αυτή τη στιγμή είναι ότι καλύτερο υπάρχει για τους χρήστες των mac ενώ στο άμεσο μέλλον έχει ηδη σχεδιάσει το poker tracker να βγάλει την δική του έκδοση για τους mac users.

Εν κατακλείδι είναι ένα αξιόλογο πρόγραμμα που καλύπτει τις ανάγκες ενός παίχτη. Επισκεφτείτε την ιστοσελίδα του site για να δείτε βίντεο με την παρουσίαση του προγράμματος.

http://pokercopilot.com/index.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...