Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

EPT Dortmund Pheidias is coming!!!


gumbler888

Recommended Posts

Prin apo liga lepta o agapitos mas Pheidias <ael1979> Georgiou kerdise to eisitirio tou gia akoma mia megali diorganwsi opws einai to EPT Dortmund.O antagwnismos pou ton perimeni diskolos arxizontas apo ton Alexander Gomez o opoios kerdise kai aftos tin thesi tou sto tournoua mazi me ton Pheidia! Good Luck Pheidia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στον Φειδία!

Θα είναι και το Pokerland εκεί και όπως ακούγεται θα λάβουν μέρος αρκετοί Έλληνες.

"Ψήνεται" και μια εξόρμηση στο Dusk Till Dawn 7-8 Μαρτίου για το DTD Monthly Deepstack (330£, 10.000 chips, 45min levels, συγκεντρώνει σχεδόν 100.000 λίρες έπαθλο) και τα side events (£150, £75 και £50). Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει PM, γιατί ήδη το έχουν αποφασίσει μερικοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα μπράβο τα λέμε και τηλεφωνικά σε καθημερινή βάση.

Θα ήθελα να τον ευχαριστήσω, διότι μου ανεβάζει τον πήχη και μου δίνει ακόμα μεγαλύτερο κίνητρο για να τον φτάσω και να πάω οσο ψηλότερα μπορώ.

Μόλις από χθες με πέρασε πάλι στο OPR και έγινε Νο 33 ,ενώ εγώ τελευταίες πέντε μέρες χωρίς πενταψήφιο cash out έπεσα από τη θέση 28 στην 37.

Εύχομαι μέσα στο έτος να βρεθούμε ταυτόχρονα πρώτη δεκάδα.

Μπράβο φίλε μου Φειδία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baskont έγραψε:

Μπράβο στον Φειδία!

Θα είναι και το Pokerland εκεί και όπως ακούγεται θα λάβουν μέρος αρκετοί Έλληνες.

"Ψήνεται" και μια εξόρμηση στο Dusk Till Dawn 7-8 Μαρτίου για το DTD Monthly Deepstack (330£, 10.000 chips, 45min levels, συγκεντρώνει σχεδόν 100.000 λίρες έπαθλο) και τα side events (£150, £75 και £50). Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει PM, γιατί ήδη το έχουν αποφασίσει μερικοί.

baskont και safesteps, your flights are booked!

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει: Αναχώρηση 5 Μαρτίου Αθήνα- Λούτον με Easy Jet, βουρ για Νόττιγχαμ και Dusk Till Dawn για το Monthly Deepstack.

Aναχώρηση Δευτέρα 9 Μαρτίου Λούτον- Ντόρτμουντ, Easy Jet πάλι, για το EPT.

Επιστροφή Σάββατο 14 Μαρτίου Ντόρτμουντ- Θεσσαλονίκη και ταβέρνα (ο Μανώλης) στην Περαία με poliscas, γιατί θα έχουμε πήξει στο hamburger τόσες μέρες!

Κόστος αεροπορικών (χωρίς ταβέρνα) 250€ περίπου.

Από εκεί (αν βαστάμε ακόμη )ίσως και κανένα Apollonia, αλλιώς επιστροφή Αθήνα.

Βαρύ πρόγραμμα αλλά, όπως λέει και ο Βεργίτσης, η δουλειά μας είναι αυτή! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...