Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Συνέντευξη από τον TheGamester


Recommended Posts

Αυτό το θέμα αναφέρεται στο κείμενο: Συνέντευξη από τον TheGamester

Μπράβο TheGamester, πραγματικά πολύ ενδιαφέρουσες και ουσιαστικές απαντήσεις. Σου εύχομαι ολόψυχα ακόμη μεγαλύτερες επιτυχίες στο μέλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαιρετικη συνεντευξη, πιστευω η ουσιαστικοτερη απο της 4. Παιζω και γω στιν pokerstars ως Venily19 αλλα σε πολυ μικροτερα οριο 1$/2$ αλλα καθε 2-3 βδομαδες αναιβενω οριο οποτε σε κανα 6μηνο θα σε φτασω πιστευω. Θα ηθελα να σε ρωτησω πως κανεις cashout απο την pokerstars? Εγω δεν εχω βγαλει ακομα χρηματα απο μεσα και επειδη εχουν μαζευτει πολλα ζητησα να βγαλω μερικα αλλα μου λενε οτι η δουλεια γινεται μονο με επιταγη στην ελλαδα.Εσυ θα εχεις παρει λεφτα απο εκει οποτε μου λες ποσες μερες εκανε να σου ερθει και γενικα διαφορες πληροφοριες για το τι να προσεξω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν θέλεις να σηκώσεις χρήματα μέσω επιταγής, τότε θα πρέπει να περιμένεις περίπου 15-18 μέρες για να έρθει αυτή η επιταγή στην Ελλάδα - συμπεριλαμβανομένων και των κινδύνων που έχει η ταχυδρομική αποστολή - και στην συνέχεια άλλες τόσες μέρες για να μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα χρήματα αυτά, καθώς η τράπεζα στην οποία θα καταθέσεις την επιταγή χρειάζεται χρόνο και ...προμήθεια μέχρι την εξαργύρωσή της.

Εν ολίγοις, ο πιο σταθερός, γρήγορος και αξιόπιστος τρόπος είναι η NetEller. Άνοιξε ένα λογαριασμό εκεί, αφού ενημερωθείς από την τράπεζά σου για κάποια στοιχεία του λογαριασμού σου, και οι συναλλαγές σου θα γίνουν πανεύκολες!

TheGamester

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η paypal έχει διακόψει εδώ και πολύ καιρό τις συναλλαγές της με site που ασχολούνται με τον ηλεκτρονικό τζόγο (καζίνο, πόκερ, αθλητικό στοίχημα κλπ). Ο λόγος είναι οι πιέσεις που δέχτηκε από την Αμερικάνικη κυβέρνηση. Ο τζόγος μέσω ίντερνετ θέωρείται παράνομος στην Αμερική (άσχετα αν εκατομμύρια Αμερικανοί παίζουν πόκερ στο ίντερνετ....)

Για τον ίδιο ακριβώς λόγο το Google και το Yahoo σταμάτησαν να δέχονται διαφημίσεις από site που έχουν ως θέμα το τζόγο στο ίντερνετ.

Πάντως η Neteller είναι Καναδική εταιρία, αξιόπιστη, διαθέτει υποστήριξη στα Ελληνικά, οι συναλλαγές είναι ταχύτατες και υποστηρίζει ΟΛΑ τα site.. τι άλλο να ζητήσει κανείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...