Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

TA LEFTA XATHIKAN ORISTIKA


genok

Recommended Posts

φιλε baskont

αυτα που αναφερεις ειναι πολυ πιθανον να ισχυουν

αλλα να ξεκαθαρισω λιγο τα πραγματα και να τα πουμε με την σειρα.

εγω περυσι ειχα λογαριασμο σε sportingbet.gr ,vistabet,

betoto,bwin που ειχαν το λογισμικο της bossmedia.

τοτε εδινε καλο bonus αμα εκανες καταθεση επικοινωνησα τοτε με την bossmedia και τους ειπα αν μπορω να ανοικσω λογαριασμο στο betoto μου ειπαν ναι αλλα εκει δεν εχει bonus γραφτικα στην vistabet και πηρα το bonus τους ειπα επειδη εχω χρηματα στην bwin και με εχουν ταραξει στα mail για να γραφτω στο ποκερ τους μπορω να το κανω?

μου ειπαν ναι. ειχα λοιπον 4 κωδικους 1 στην sb 1 στην vistabet 1 στο betoto και 1 στην bwin.

επαιζα με οποιον κωδικο ηθελα χωρις κανενα προβλημα .

αφου ηταν αδυνατον να παιξω με 2 κωδικους διοτι εαν εχεις ανοιχτη π.χ την sportingbet και πας να ανοικσεις το betoto ενα μηνυμα σου ελεγε οτι a bossmedia software run in this computer.

αυτο εγινε γιατι επαιζα τουρνουα στην sb και παραλληλα ειχε ενα καλο freeroll to betoto. αμεσως επικοινωνησα με την bossmedia και μου ειπαν οτι οταν τρεχει ενα λογισμικο απο ενα site δεν μπορεις να ανοιξεις δευτερο sisite .

το ιδιο ισχυει και φετος δεν μπορεις να τρεξεις δευτερο λογισμικο η το solomon θα εχεις η ενα απο τα αλλα.

που ειναι λοιπον το προβλημα αφου 2 κωδικοι δεν μπορουν να παιξουν στο ιδιο τραπεζι?

και για να μπουμε και λιγο στην ουσια του θεματος εγω ανοιξα λογαριασμο στο mermaid γυρω στον δεκεμβριο στο celebpoker προ μηνος και στην pokerheaven επισης προ μηνος και εκανα αμεσως καταθεση.

τωρα αυτην την εβδομαδα ελαβα ενα μειλ απο celebpoker και μου ελεγε κανε μια καταθεση 25$ μεσω moneybookers και θα σε εγγραψουμε στο φρερολλ moneybookers 500$

εκανα την καταθεση και μετα ο λογαριασμος μου εκλεισε.

επισης το ιδιο συνεβη και με το kspoker το πασχα διναν 150% bonus καταθεσης εκανα και εκει 50$ καταθεση παρα το οτι ειχα χρηματα μεσα και μου βαλαν ενα bonus 155$.

το οποιο και ειναι αδυνατον να παρθη γιατι ο κυριος ογκος των χεριων μου γινοταν στην σπορτινγκμπετ οπου επαιζα κυριως omaha.

αυτην την δευτερα ξεκινησα να παιζω omaha στην sb επι 14 φορες επιανα aajq aa10q oλα τα μεγαλα να μην πολυλογω και επισης επιασα 6 φορες kkqj kkj10 k.t.l καμια φορα δεν τα κερδιζα κερδιζαν οι ιδιοι παικτες συνεχεια και οι υπολοιποι ωρυονταν τα nickname των παικτων που κερδιζαν ειναι perfect και psyclown .

εχασα λοιπον 230$ παιζοντας απο sb μετα οταν μου ειχαν μεμεινει μονο 20$ εκλεισα την sb και ανοιξα το kspoker εχασα και απο εκει αλλα 160 συν 80 byi-in σε ενα τουρνουα.

οταν τελειωσα και απο εκει βγηκα και επαιξα απο pokerheaven εχασα και απο εκει αλλα 80$ και βγηκα.

που ειναι λοιπον το παιγνιδι με 2 κωδικους στο ιδιο table αφου αυτο ειναι αδυνατον?

εδω να τονισω οτι τους 2 προαναφερθεντες παικτες τους εκραζε ολο το τραπεζι μεχρι που σηκωθικαν και φυγαν αφου ειχαν μαδησει το τραπεζι κυριως την πληρωσαν οι ισπανοι εγω και ενας αλλος ελληνας που μπικε με 50 και τα εχασε σε 2 χερια και βγηκε αυτοι οι 2 κερδιζουν συνεχεια στο omaha και κανουν call επαφη ενα 7 η 8 και μετα σκανε δυο 7 η δυο 88 ενω στο φλοπ ηταν μεγαλα κανενας λογικος παικτης δεν κανει call 52$ με ενα 8 στο χερι και ενα 8 κατψ την στιγμη που το φλοπ ειχε ΚΚ kai ΑΑ.

μολις σταματησα να παιζω κλεισαν οι λογαριασμοι.

που ειναι λοιπον η κλεψια.

και που οι πολαπλοι κωδικοι σε ενα site.

τους ειπα να κοιταξουν τον λογαριασμο μου το αλιας μου στο ιστορικο και αμα βρειτε τιποτε να μου τηλεφωνησετε

ναι μου λεει δεν φαινεται αυτο το πραγμα αλλα φαινεται να εχουν συνδεθει 47 διαφορετικοι λογαριαμοι απο το pc σας.

πραγμα βεβαιως που δεν συνεβη ποτε για τον απλουστατο λογο οτι δεν παιζω φρεερολλ απο την sb για να μπορει να με κατηγορισει καποιος για εικονικους κωδικους επαιζα μονο με τον κωδικο bookkiller.

freeroll επαιξα 2 μονο φορες με τον bookkiller και οταν ειδα πολλους τα πεταξα.

αυτα που λενε ειναι παραμυθια της χαλιμας

για να φανε τα λεφτα του κοσμου.

εδω υπαρχει παικτης γνωστος στο φορουμ που εχει χασει 60000$ παικτικως και ειχε ενα μικρο υπολοιπο εχει να παιξει εδω και εναμισυ μηνα αλλα ειχε και αυτος λογαριασμο σε kspoker sportingbet heaven celeb mermaid αυτος ο παικτης λογω των ζημιων που υπεστη επαιζε κυριως τα φρεερολλ που απαιτουν χερια.

νομιζω οτι αυριο θα κανει ο ιδιος post.

να προσθεσω δε οτι δεν επαιξα ποτε στο ιδιο τραπεζι με τοτους αλλους παθοντες οποτε καταριπτεται και η κατηγορια της συμπαιγνιας η του ομαδικου παιγνιδιου.

γυρω στις 12 εκανα chat με μεγαλα sites τους ειπα τι συνεβη και τους ειπα οτι θελω να κανω αναληψι τα χρηματα μου μου ειπαν μην ανησυχειτε δεν προκειται να γινη κατι τετοιο εδω.

τους υπεδειξα να μπουν στο ποκερλαντ για να δουν τι γινεται και οταν διαβασαν τρελαθηκαν εντελως τους φαινονταν απιστευτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλε baskont

αυτα που αναφερεις ειναι πολυ πιθανον να ισχυουν

αλλα να ξεκαθαρισω λιγο τα πραγματα και να τα πουμε με την σειρα.

εγω περυσι ειχα λογαριασμο σε sportingbet.gr ,vistabet,

betoto,bwin που ειχαν το λογισμικο της bossmedia.

τοτε εδινε καλο bonus αμα εκανες καταθεση επικοινωνησα τοτε με την bossmedia και τους ειπα αν μπορω να ανοιξω λογαριασμο στο betoto μου ειπαν ναι αλλα εκει δεν εχει bonus γραφτικα στην vistabet και πηρα το bonus τους ειπα επειδη εχω χρηματα στην bwin και με εχουν ταραξει στα mail για να γραφτω στο ποκερ τους μπορω να το κανω?

μου ειπαν ναι. ειχα λοιπον 4 κωδικους 1 στην sb 1 στην vistabet 1 στο betoto και 1 στην bwin.

επαιζα με οποιον κωδικο ηθελα χωρις κανενα προβλημα .

αφου ηταν αδυνατον να παιξω με 2 κωδικους διοτι εαν εχεις ανοιχτη π.χ την sportingbet και πας να ανοικσεις το betoto ενα μηνυμα σου ελεγε οτι a bossmedia software run in this computer.

αυτο εγινε γιατι επαιζα τουρνουα στην sb και παραλληλα ειχε ενα καλο freeroll to betoto. αμεσως επικοινωνησα με την bossmedia και μου ειπαν οτι οταν τρεχει ενα λογισμικο απο ενα site δεν μπορεις να ανοιξεις δευτερο sisite .

το ιδιο ισχυει και φετος δεν μπορεις να τρεξεις δευτερο λογισμικο η το solomon θα εχεις η ενα απο τα αλλα.

που ειναι λοιπον το προβλημα αφου 2 κωδικοι δεν μπορουν να παιξουν στο ιδιο τραπεζι?

και για να μπουμε και λιγο στην ουσια του θεματος εγω ανοιξα λογαριασμο στο mermaid γυρω στον δεκεμβριο στο celebpoker προ μηνος και στην pokerheaven επισης προ μηνος και εκανα αμεσως καταθεση.

τωρα αυτην την εβδομαδα ελαβα ενα μειλ απο celebpoker και μου ελεγε κανε μια καταθεση 25$ μεσω moneybookers και θα σε εγγραψουμε στο φρερολλ moneybookers 500$

εκανα την καταθεση και μετα ο λογαριασμος μου εκλεισε.

επισης το ιδιο συνεβη και με το kspoker το πασχα διναν 150% bonus καταθεσης εκανα και εκει 50$ καταθεση παρα το οτι ειχα χρηματα μεσα και μου βαλαν ενα bonus 155$.

το οποιο και ειναι αδυνατον να παρθη γιατι ο κυριος ογκος των χεριων μου γινοταν στην σπορτινγκμπετ οπου επαιζα κυριως omaha.

αυτην την δευτερα ξεκινησα να παιζω omaha στην sb επι 14 φορες επιανα aajq aa10q oλα τα μεγαλα να μην πολυλογω και επισης επιασα 6 φορες kkqj kkj10 k.t.l καμια φορα δεν τα κερδιζα κερδιζαν οι ιδιοι παικτες συνεχεια και οι υπολοιποι ωρυονταν τα nickname των παικτων που κερδιζαν ειναι perfect και psyclown .

εχασα λοιπον 230$ παιζοντας απο sb μετα οταν μου ειχαν μεμεινει μονο 20$ εκλεισα την sb και ανοιξα το kspoker εχασα και απο εκει αλλα 160 συν 80 byi-in σε ενα τουρνουα.

οταν τελειωσα και απο εκει βγηκα και επαιξα απο pokerheaven εχασα και απο εκει αλλα 80$ και βγηκα.

που ειναι λοιπον το παιγνιδι με 2 κωδικους στο ιδιο table αφου αυτο ειναι αδυνατον?

εδω να τονισω οτι τους 2 προαναφερθεντες παικτες τους εκραζε ολο το τραπεζι μεχρι που σηκωθικαν και φυγαν αφου ειχαν μαδησει το τραπεζι κυριως την πληρωσαν οι ισπανοι εγω και ενας αλλος ελληνας που μπικε με 50 και τα εχασε σε 2 χερια και βγηκε αυτοι οι 2 κερδιζουν συνεχεια στο omaha και κανουν call επαφη ενα 7 η 8 και μετα σκανε δυο 7 η δυο 88 ενω στο φλοπ ηταν μεγαλα κανενας λογικος παικτης δεν κανει call 52$ με ενα 8 στο χερι και ενα 8 κατψ την στιγμη που το φλοπ ειχε ΚΚ kai ΑΑ.

μολις σταματησα να παιζω κλεισαν οι λογαριασμοι.

που ειναι λοιπον η κλεψια.

και που οι πολαπλοι κωδικοι σε ενα site.

τους ειπα να κοιταξουν τον λογαριασμο μου το αλιας μου στο ιστορικο και αμα βρειτε τιποτε να μου τηλεφωνησετε

ναι μου λεει δεν φαινεται αυτο το πραγμα αλλα φαινεται να εχουν συνδεθει 47 διαφορετικοι λογαριαμοι απο το pc σας.

πραγμα βεβαιως που δεν συνεβη ποτε για τον απλουστατο λογο οτι δεν παιζω φρεερολλ απο την sb για να μπορει να με κατηγορισει καποιος για εικονικους κωδικους επαιζα μονο με τον κωδικο bookkiller.

freeroll επαιξα 2 μονο φορες με τον bookkiller και οταν ειδα πολλους τα πεταξα.

αυτα που λενε ειναι παραμυθια της χαλιμας

για να φανε τα λεφτα του κοσμου.

εδω υπαρχει παικτης γνωστος στο φορουμ που εχει χασει 6000$ παικτικως και ειχε ενα μικρο υπολοιπο εχει να παιξει εδω και εναμισυ μηνα αλλα ειχε και αυτος λογαριασμο σε kspoker sportingbet heaven celeb mermaid αυτος ο παικτης λογω των ζημιων που υπεστη επαιζε κυριως τα φρεερολλ που απαιτουν χερια.

νομιζω οτι αυριο θα κανει ο ιδιος post.

να προσθεσω δε οτι δεν επαιξα ποτε στο ιδιο τραπεζι με τους αλλους παθοντες οποτε καταριπτεται και η κατηγορια της συμπαιγνιας η του ομαδικου παιγνιδιου.

γυρω στις 12 εκανα chat με μεγαλα sites τους ειπα τι συνεβη και τους ειπα οτι θελω να κανω αναληψι τα χρηματα μου μου ειπαν μην ανησυχειτε δεν προκειται να γινη κατι τετοιο εδω.

τους υπεδειξα να μπουν στο ποκερλαντ για να δουν τι γινεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα που λεει ο geo67 περι 100 ατομων και αν λεω εγω 100

ευσταθουν απολυτα.

μιλησα για οσους γνωριζουν τα τεκταινομενα στην sb εδω και και καιρο με καποιον αρμοδιο εκει ονοματι φωτη και διεμαρτυριθηκα για την κατασταση που επικρατει στο freeroll και τους υπεδειξα η να ζητησουν χερια η να βαλουν ως ορο οτι δικαιωμα συμετοχης να εχουν οι παικτες που εχουν κανει εστω και μια φορα καταθεση μεσω καρτας ουτως ωστε να ξεκαθαρισουν οι εικονικοι κωδικοι η απαντησι τους ηταν οτι δεν μπορουμε να το κανουμε αυτο γιατι φερνει αντιρησεις η bossmedia .

μα εσεις δεν πληρωνετε ρωτησα?

ναι μου λεει αλλα το θελουμε για την προωθησι του προιοντος για διαφημησι αν θες μου ειπε και σε αυτο εχει το πανω χερι η bossmedia.

να προσθεσω εδω οτι υπαρχουν παικτες που εχουν e-mail to p.x poliscas@admin.sportingbet.com

AS MPEI KAPOIOS STO LOGISMIKO THS BOSSMEDIA META TIS 3 KAI AMA VREI PAIKTES NA PAIKSEI NA ME PAREI THLEFVNO .

ENW PRIN THN APWLEIA THS AMERIKANIKHS AGORAS DEN EVRISKES TRAPEZI KAI STIS 6 TO PRWI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baskont έγραψε

Τα sites πελάτες ήθελαν, σιγά μη σου έλεγαν ότι έχεις δικαίωμα μόνο για 3 accounts συνολικά στην πλατφόρμα.

φιλε baskont δεν ισχυει αυτο που λες περι 3 accounts.

εδω και καιρο μου ειχαν κλεισει το chat του κωδικου που εχω στην sportingbet.gr

καποια στιγμη εστειλα μειλ στην bossmedia και τους ειπα θελω να μου ανοιξετε το chat μου ειπαν αυτο δεν γινεται γιατι κανατε διαφημησι.

τοτε εγω του ειπα οτι με την πλατφορμα σας διατηρω λογαριασμο sthn sportingbet ,mermaid, vistabet,solomon poker και θα τους κλεισω ολους εαν δεν μου ανοιξετε το chat.

παραυτα ελαβα ενα μειλ που μου ελεγε οτι το chat ανοιξε

οι λογαριασμοι ηταν 4 και τους το ειπα εγω γιατι δεν μου ειπαν να κλεισω τον εναν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baskont έγραψε:

Παιδιά όλα δείχνουν το εξής:

Λόγω των συμφωνιών που έκλεισε η boss με yahoo και paradise και επειδή η συγκεκριμένες εταιρείες δεν είναι μπακάλικα (ειδικά το yahoo) είναι σαφές ότι πάει να συμμαζέψει το μπάχαλο, γιατί ομολογουμένως μπάχαλο υπήρχε! Το να παίζει κάποιος, έστω σε Freeroll, με 40 κωδικούς είναι κάτι για το οποίο δε μπορεί να περηφανεύεται ένα δίκτυο, για να μην πω ότι είναι δυσφημιστικό για μια εταιρεία που αναπτύσεται σε επίπεδα yahoo. Αυτό προσπαθεί λοιπόν να κάνει, μέσω webdollar να καθαρίσει τους πολλάπλούς κωδικούς...

φιλε baskont κανεις λαθος εκτιμησι οτι προσπαθει μεσω webdollar να ξεκαθαρισει την κατασταση οι υπευθυνοι της sportingbet δεν εχουν ιδεα τι θα πει webdollar εχθες συνομιλουσα επι μια ωρα με υπευθυνο της sportingbet.gr και οταν του ειπα για την webdollar moy leei τι ειναι η webdollar?

εχω την εντυπωση τελικα οτι η σπορτινγκμπετ ειναι ενα μικρομαγαζο θυμασαι πριν 1 χρονο παιζαμε δεν παιζαμε 80-90 ατομα στα freeroll εχει δικιο ο geo67 οτι το κανει για να δειξει μεγαλη.

και απο οτι συμπαιραινουν καποιοι στουσ οποιους διηγηθικα τα καθεκαστα ολα αυτα γιναν σε συνεργασια sites και bossmedia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prosopika den xerw an itan symptwsi i oxi pantws einai pros timin tis Fortune Poker (den to lew gia diafimisi , den douleuw gia kanena site , den eimai ntavatzis. i sxesh mou me to poker einai apla san paixtis, apla auto to site epelexa na paizw)

pou me enimerwse oti den mporw na exw panw apo 3 accounts. To support kai i antimetopisi pou eixa itan ammesi , ypetheuthini kai akros epaggelmatiki.

Den katigorw ta ellinika sites gia erasitexnismo kai apati pantws sas ofeiloun to ligotero mia exigisei kathos kai ta pragmata den prepei na stamatisoun ekei apo tin stigmi pou den anaferoun kati sta terms.

Epanalamvanw ta sites ! i BossMedia den exei kamia sxesh

(min pw ta idia kai ginomai kourastikos .. EIMAI PAIXTIS tou poker apla kai den exw sxesh me kanena site)

Opws eimai antithetos me to thema stin kentriki selida.

I BossMedia den exei sxesh , i BossMedia poulaei tis ypiresies tis se tritous.

Den mporw na katalavw poio einai to problima kai mpike tetoio thema.

Giati den mpike thema gia to KingSolomon as poume?

Otan plirwnei to pokerland.gr gia diafimisi kala einai ?

Telos pantwn symferonta pantou...

Palikaria kali dynami kai makari na parete ta xrimata sas pisw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...