Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

osoi exoyn lefta sthn sb ta pairnoyn pisw


genok

Recommended Posts

φιλε neksam

μπορεις αυτην την στιγμη να παρεις τα λεφτα σου απο την sportingbet.gr και εσυ και οσοι παικτες εχουν κλεισει οι λογαριασμοι τους.

μιλισα γυρω στις 12 και 30 με την sportingbet και τα χρηματα ειναι ελευθερα προς αναληψι απο την στιγμη που φαινονται στο σαιτ του στοιχηματος

προς τιμην της η sportingbet.gr δεν κατακρατα τα χρηματα δια ιδιον οφελος οπως κανουν μερικοι αλλοι.

βλεπε pokerheaven, celebpoker,king solomon κ.λ.π

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ειναι οι κωδικοι σας ενεργοι στο σαιτ της σπορτινγκμπετ κοιταξτε να τραβηξετε τα λεφτα σας το συντομοτερο δυνατον και μην πολυπιστευετε τι σας λενε..δε λεω μπορει οντως οι κωδικοι να μεινουν ενεργοι στο σαιτ του στοιχηματος της σπορτινγκ μπετ απλα στην δικια μου την περιπτωση πρωτα κλειδωσαν στο ποκερ και μετα μια δυο μερες τους κλειδωσαν και απο το σαιτ.Οποτε τραβηξτε τα λεφτα για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο για καλο και για κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Odissei έγραψε:

ante......

molis ta parete ksanakante ta katathesi na parete BONUS!!!:laugh: :woohoo: :laugh:

μα φιλε μου τα πολλα λεφτα ειναι στην solomon, selebpoker,mermaid και pokerheaven.

aytoi den emfanizontai poythena oyte sto thlefwno.

thymasai poy kykloforhse mia fhmh oti to solomon paei gia kleisimo? mhpws htan alhtheia telika?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KANETE OLOI LATHOS STHN SB DEN PAIRNEIS TIPOTA MOLIS TWRA EIDA OTI MOY EKLEISAN TO LOGARIASMO GENIKA APO THN SB DEN MPORW NA MPW PIA OYTE MESA STO SITE THS SB..OXI MONO STO LOGISMIKO..PHRA THLEFWNO KAI MOY EIPAN NA STEILW KAPOIA XARTIA GIA NA APODEIXW THN TAYTOTHTA MOY! ENW EXW KANEI 300 KATATHESEIS KAI ALLES 300 ANALHPSEIS...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η sportingbet.gr αθετησε το οσα μου ειχε πει τηλεφωνικα το μεσημερι και κλειδωσε και το σαιτ.

προκειται για ανθρωπους που δεν ξερουν τι τους γινεται

ενα μπαχαλο κυριολεκτικα.

ανθρωποι χωρις καμια εμπιστοσυνη

φαινεται να μην υπολογιζουν τιποτε και κανεναν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι ειλικρινα αλλα να σου πω την μαυρη μου αληθεια το περιμενα .ετσι ακριβως κανουν πρωτα τους κλειδωνει η boss και μετα απο καποιο χρονικο διατημα τους κλεινουν και αυτοι οπως σου ειχα γραψει και στο προηγουμενο ποστ μου..δυστυχως ειναι ακριβως ετσι οπως τα λες εταιρειες του κ... της πλακας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητέ Πελάτη

Θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε ότι για λόγους ασφαλείας σας ζητούνται κάποια έγγραφα που

να αποδεικνύουν την ταυτότητά σας. Τα έγγραφα που έχουν ζητηθεί είναι τα ακόλουθα:

1. Μια φωτοτυπία του μπρος και του πίσω μέρους των καρτών που χρησιμοποιείτε

στην εταιρία μας .Οι κάρτες σας θα πρέπει να είναι υπογεγραμμένες.

2. Μια φωτοτυπία του πίσω και του εμπρός μέρους του διαβατηρίου ή της

αστυνομικής σας ταυτότητας ή του διπλώματος σας οδήγησης.

3. Μια φωτοτυπία κάποιου επίσημου εγγράφου που να αποδεικνύει τη διεύθυνσή

σας, όπως κάποιος λογαριασμός που να είναι στο όνομά σας ή κάποιο γράμμα από

την τράπεζά σας.

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΕΣΩ MONEYBOOKERS TI THN ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΥΤΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ COPY ME TA MESA POY YPARXOYN SHMERA KAI NA KANOYN OTI ΘΕΛΟΥΝ.

ΕΠΙΣΗΣ Η ΕΜΠΡΟΣΘΙΑ ΟΨΙΣ ΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΟΣ ΔΕΝ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥΤΗΕΝΑ ΚΑΤ ΕΝΤΟΛΗΝ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ.

ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ? ΤΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΠΙΤΗΕΩΡΗΤΕΣ? ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΨΩΝΙΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΗΣ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΒΕΤ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΤΙ ΟΙ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητέ Πελάτη

Θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε ότι για λόγους ασφαλείας σας ζητούνται κάποια έγγραφα που

να αποδεικνύουν την ταυτότητά σας. Τα έγγραφα που έχουν ζητηθεί είναι τα ακόλουθα:

1. Μια φωτοτυπία του μπρος και του πίσω μέρους των καρτών που χρησιμοποιείτε

στην εταιρία μας .Οι κάρτες σας θα πρέπει να είναι υπογεγραμμένες.

2. Μια φωτοτυπία του πίσω και του εμπρός μέρους του διαβατηρίου ή της

αστυνομικής σας ταυτότητας ή του διπλώματος σας οδήγησης.

3. Μια φωτοτυπία κάποιου επίσημου εγγράφου που να αποδεικνύει τη διεύθυνσή

σας, όπως κάποιος λογαριασμός που να είναι στο όνομά σας ή κάποιο γράμμα από

την τράπεζά σας.

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΕΣΩ MONEYBOOKERS TI THN ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΥΤΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ COPY ME TA MESA POY YPARXOYN SHMERA KAI NA KANOYN OTI ΘΕΛΟΥΝ.

ΕΠΙΣΗΣ Η ΕΜΠΡΟΣΘΙΑ ΟΨΙΣ ΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΟΣ ΔΕΝ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΟΥΤΗΕΝΑ ΚΑΤ ΕΝΤΟΛΗΝ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ.

ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ? ΤΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΠΙΤΗΕΩΡΗΤΕΣ? ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΨΩΝΙΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΗΣ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΒΕΤ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΤΙ ΟΙ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...