Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Χρησιμοποιώντας το Poker Tracker


dimitris39

Recommended Posts

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Χρησιμοποιώντας το Poker Tracker **

θα ηθελα να ρωτησω εαν το συγκεκριμενο προγραμμα κανει και για omaha και εαν ναι που μπορω να το βρω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.pokertracker.com/ <--- Εχουν κανει μια παραλλαγη για omaha αλλά δεν την εχω δοκιμασει εγω προσωπικα για να σου πω εντυπωσεις για αυτην συγκεκριμενα..Γενικα το pokertracker ειναι τρομερο εργαλειο για προσωπικη αναλυση και βελτιωση.

Στην κεντρικη κοιτας αριστερα στην στηλη που λεει products και δες τις πληροφοριες για το Pokertracker Omaha. Φυσικα θα εχει δοκιμαστικη περιοδο να το δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

kostasD έγραψε:

τι προτεινεις δηλαδη??

να μην ξαναεγκαταστησουμε ποτε πειρατικο software?

Όχι. Ότι έχω εγκατεστημένο στο pc μου είναι πειρατικό εκτός από το HEM και ένα game που αν και το κατέβασα σπασμένο πήγα και το αγόρασα γιατί ήθελα να τους ενισχύσω για την καταπληκτική δουλειά τους.

Στο 2+2 βγαίνουν σχεδόν εβδομαδιαία threads όπου λογαριασμοί γίνονται hacked. Τα keyloggers είναι κατά πολλούς ο ν1 λόγος. Οπότε ότι έχει να κάνει με το πόκερ και είναι πειρατικό το φοβάμαι. Προτιμώ να δώσω 50 ευρω και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Δεν περίμενα ότι χρειάζεται περαιτέρω ανάλυση το αρχικό μου ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

csketos έγραψε:

bori kapios na mou pi pos kano efarmogh tou p.t. sthn pokerstars exo prospathisi kai de ta kataferno.pos prepei na fenete sthn othoni mou otan pezo?plz voithiste

http://www.pokertracker.com/products/PT ... _Guide.pdf

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...