Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

PokerLand Team


djroof

Recommended Posts

Loipon edw pistevo na kanoume mia arxi!

To Poker Room exei tournoua gia omades. Pistevo oti mporoume na kanoume mia arxi apo edw kai na ftiaxoume tin omada mas gia na paroume meros se diafora tournoua kai prota8limata!

Loipon ti lete? Osoi endiafereste kante aplos ena post edw! O Admin 8a kanonisei ta panta gia tin omada... oso gia buy in mporoume na arxisoume apo xamila me 20-50$ o ka8enas na ftiaxoume ena "dynato" wallet kai pame gia drash !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν έχω παίξει ποτέ σε ομαδικό τουρνουά, όμως γνωρίζω για αυτά τα τουρνουά που λέει ο djroof για το PokerRoom. Η ιδέα μου φαίνεται πολύ καλή και φυσικά είμαι μέσα!

Djroof, πόσους παίκτες πρέπει να έχουμε στην ομάδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

b00kz έγραψε:

kai pws kerdizei h omada? sorry eimai ligo asxetos.

Prepei na vgei enas apo thn omada prwth thesh h kanun meso oro to thesewn twn melwn?

Ναι, μετράει ο μέσος όρος των αποτελεσμάτων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, δημιούργησα την ομάδα, με την ονομασία:

Pokerland Team

Όποιος θέλει να δει λεπτομέρειες για το πως λειτουργεί το όλο σύστημα ας κάνει κλικ εδώ:

http://www.pokerroom.com/teams/about/

Έχει αναλυτικά tutorials, κι εξηγεί με σαφήνεια όλες τις λεπτομέρειες.

Για να γραφτείτε στην ομάδα πρέπει να συνδεθείτε και στη συνέχεια να επιλέξετε:

Tournaments > Team Play > Teams > Pokerland Team > Join Team

Διευκρινίσεις:

1.'Οποιος δεν έχει ακόμη λογαριασμό στο PokerRoom, ας χρησιμοποιήσει τον παρακάτω σύνδεσμο:

http://www.pokerroom.com/?ref=3468

Με αυτό τον τρόπο στηρίζετε το pokerland ! ;)

2. Το όλο κόνσεπτ δεν έχει σκοπό να υποκαταστήσει με κανέναν τρόπο το προσωπικό παιχνίδι κανενός. Το πόκερ είναι ατομικό άθλημα και ασφαλώς στον καθένα από εμάς αρέσει να παίζει στο επίπεδο που θέλει, όταν θέλει, όσο θέλει κλπ

Απλά αυτή είναι μία φάση να βάλουμε όλοι από 20-30 δολάρια, και να κάνουμε λίγο χαβαλέ, να γνωριστούμε καλύτερα και να δούμε τι αποτελέσματα μπορούμε να φέρουμε σαν ομάδα.

3. Η ομάδα μπορεί να έχει μέχρι 9 παίκτες. Μέχρι τώρα το μοναδικό μέλος είμαι εγώ (αφού μόλις τώρα δημιούργησα την ομάδα στο σύστημα ) :) . Όσοι είπατε ότι θέλετε να συμμετέχετε (djroof, TheGamester, bosio, venily και συγγνώμη άμα ξεχνάω κάποιον άλλο), θα πρέπει να ακολουθήσουν τη διαδικασία που αναφέρω παραπάνω για να μπορέσω στη συνέχεια να τους προσθέσω στην ομάδα.

4. ΔΕΝ θα προχωρήσουμε σε ΚΑΜΙΑ κατάθεση και ΚΑΝΕΝΑ buy-in, αν πρώτα δεν καταλήξουμε στην τελική σύνθεση της ομάδας, και δεν συμφωνήσουμε ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως στο αρχικό ποσό που θα βάλουμε, στα τουρνουά και τις ώρες που θα παίζουμε κτλ. Σε αυτό το θέμα πρέπει να είμαστε απόλυτα δημοκρατικοί και όλοι μαζί να συμφωνούμε και να αποφασίζουμε.

5. Ανά πάσα στιγμή θελήσει κάποιος να αποχωρήσει από την ομάδα θα πάρει στο ακέραιο το μερίδιο που του αναλογεί από το ποσό που έχει συγκεντρωθεί μέχρι εκείνη τη στιγμή.

Αυτά είναι μερικά βασικά στοιχεία που σκέφτηκα ότι έπρεπε να τα διευκρινίσουμε. Περιμένω τις απόψες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TheGamester έγραψε:

Έστειλα και εγώ την αίτηση για εγγραφή στην ομάδα, η οποία και ελπίζω να γίνει αποδεκτή...:)

TheGamester

Κοίταξε κανονικά για να μπεις στην ομάδα πρέπει να έχεις από δύο χρυσά βραχιόλια και πάνω, αλλά για σένα και τον djroof ας κάνουμε μία εξαίρεση!! :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

djroof μέχρι να βρω τη σελίδα με τη διαχείριση της ομάδας είδα κι έπαθα! Όλα εντάξει όμως τώρα.

djroof και The Gamester μπήκαν στην ομάδα! Από 5 παίκτες και πάνω μπορούμε να ξεκινήσουμε να παίζουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ! Παιδια εχω το εξης προβλημα. Προσπαθω να κανω download τη software του pokerroom κ λαμβανω : patch failed,network error 12007. Τι συμβαινει ; Μπορει καποιος να βοηθησει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρόβλημα πρέπει να είναι στο PC σου. Δοκίμασα το σύνδεσμο του pokerland:

pokerroom, στη συνέχεια έκανα κλικ στο πλήκτρο download και κατέβασα κανονικά το software...

Μήπως έχεις κάποιο firewall ή antivirus ή κάτι παρόμοιο;, Αν ναι τότε απενεργοποίησέ τα προσωρινά μέχρι να ολοκληρώσεις την εγκατάσταση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να γραφτείτε στην ομάδα πρέπει να συνδεθείτε και στη συνέχεια να επιλέξετε:

Tournaments > Team Play > Teams > Pokerland Team > Join Team

venily είσαι καλοδεχούμενος στην ομάδα, διάβασε το post από την αρχή για να δεις λεπτομέρειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουσιαστικά με ακόμη έναν παίκτη μπορούμε να ξεκινήσουμε. Μόλις γραφτεί ακόμη ένας στην ομάδα, θα ξεκινήσουμε ένα ξεχωριστό thread στο φόρουμ, στο οποίο θα έχουμε πρόσβαση μόνο τα μέλη της ομάδας κι εκεί θα συζητήσουμε περισσότερες λεπτομέρειες.

Το ζητούμενο είναι να συμφωνήσουμε όλοι στις λεπτομέρειες (ώρες, αγώνες, κλπ).

Προσωπικά μιλώντας, θα φύγω για διακοπές καμιά 10ριά μέρες (μέχρι τις 19) και το βλέπω λίγο χλωμό εκεί να μπορέσω να συμμετέχω σε αγώνες. Μετά όμως θα είμαι απόλυτα διαθέσιμος και ...με γεμάτες τις μπαταρίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...