Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

PokerLand Team


djroof

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα τουρνουά εμφανίστηκαν κανονικά.. Το θέμα είναι αν θα μπορέσουμε να παίξουμε έστω και με 5 παίκτες ή θα μας αποκλείσουν... Αυτό μόνο δεν γνωρίζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ?

ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ GAMESTER KAI ΜΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΠΟ ΤΟΝ scklopas . ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟΝ BABACHA.

ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΥΡΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στην Ομάδα !!!

0015.gif0015.gif0015.gif0015.gif0015.gif

Για ρίξτε μία ματιά στον βαθμολογικό πίνακα:

2006_10_08.gif

Δεύτερη θέση χάρη στους:

The_Gamester 1η θέση (δηλαδή ρε μεγάλε αν δεν είχες και δουλειά τι θα έβγαινες;)

babacha1 2η θέση

sklopas 4η θέση

Και να φανταστείτε ότι παίζαμε και με έναν παίκτη λιγότερο - με 5 αντί για 6...

Μόνη παραφωνία στην γενική απίθανη εμφάνιση ήμουν εγώ(18ος) και ο φίλος μου ο parisaktos (20).

Ας όψεται που έπεσα με AQ πάνω σε AK.....

Αύριο ασφαλώς και συνεχίζουμε κανονικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΦΙΛΕ poliscas ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ :(

ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΡΙΑΝΗ ΜΕΡΑ :)

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους.Συγχαρητηρια στην ομαδα του pokerland.ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΑΤΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.Εχω και εγω μεριδιο ευθυνης που χασαμε την πρωτια αφου θα επρεπε να εχω ενημερωθει πιο γρηγορα για την καταθεση ετσι ωστε να ειμαστε πληρεις σε ατομα.Θα προσπαθησω να επανορθοσω ομως σημερα αφου πλεον ειμαι ετοιμος.Συγνωμη και παλι ...ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΑΠΟΨΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, θα ήθελα να ρωτήσω αν ο mitilini θα μπορέσει να παίξει απόψε για να τον δηλώσω σε κάποιο γύρο. Αν κάποιος από τους υπόλοιπους δεν μπορεί να παίξει ας το πει εγκαίρως, γιατί σήμερα έχουμε την πολυτέλεια των επιλογών (έχουμε 1 παίκτη διαθέσιμο παραπάνω).

Κατά τα άλλα θα ήθελα να σας πω ότι σε λίγο (μπορεί και σήμερα αν προλάβουμε), θα προστεθεί και chat στο pokerland, ώστε να μπορούμε να συνεννοούμασε πιο εύκολα.. Για παράδειγμα θα μπορούμε να δίνουμε ένα ραντεβού κάποια ορισμένη ώρα πριν τον αγώνα και να καθορίζουμε τις τελικές λεπτομέρειες.

Άποψή είναι , (κι εδώ θέλω τη γνώμη σας) να μην εγκαταστήσουμε μία "βαριά" εφαρμογή όπως εκείνες που έχουν τα dating sites, που όταν μπαίνεις στο chat room είναι σαν να φεύγεις τελείως από το site. Εντάξει οι εφαρμογές αυτές έχουν περισσότερες δυνατότητες, όμως προσωπικά προτιμώ τις πιο ελαφριές (μία στήλη chat σε μία άκρη.)

Και πάλι υπενθυμίζω στον mitilini, αν θέλει να παίξει απόψε να απαντήσει εδώ. Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια ρε ομαδάρα πάμε γερά. Και εγώ ήμουν απρόσεκτος κάποια στιγμή και την πάτησα άσκημα (ριλάνς ο διπλανός μου και από την κάτω μεριά βάζει ρέτσα χωρίς να δω πάτησα τα βλέπω νομίζοντας ότι βάζω του διπλανού μου το ριλάνς)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον θα έπρεπε να παίζω μόνο όταν είμαι στη δουλειά...:P

Απογοητευτική 18η θέση σήμερα... Καλή τύχη στα υπόλοιπα παιδιά...

TheGamester

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3ος τελικά... και στο τελευταίο χέρι κόντεψα να φάω το πληκτρολόγιο:angry: :angry:

Λοιπόν επειδή μου είχε ρωτήσει κάτι ο TheGamester, η βαθμολογία βγαίνει ως εξής:

Οι θέσεις που τερματίζουν οι παικτες της κάθε ομάδας πόκερ, αρθροίζονται στο τέλος του τουρνουά. Για παράδειγμα: 18+5+4+....κλπ Όσο μικρότερο το άρθροισμα προφανώς τόσο καλύτερα για την ομάδα.

Βάσει αυτής της κατάταξης οι ομάδες παίρνουν τους εξής βαθμούς:

1st 15 LEAGUE POINTS

2nd 10 LEAGUE POINTS

3rd 7 LEAGUE POINTS

4th 5 LEAGUE POINTS

5th 3 LEAGUE POINTS

6th 1 LEAGUE POINT

Για αυτό είχαμε εμείς χθες 10 βαθμούς, είχαμε συγκεντρώσει τους 2ους λιγότεερους πόντους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...