Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

PokerLand Team


djroof

Recommended Posts

ok esthla kai egw thn aithsh alla prepei na pw oti gia kapoio xroniko diasthma den tha boresw na peksw,Exoume eksetaseis sto panepisthmia se ligo kai den kserw ama to kserete all xasame thn eksetastikh tu iouniou logo katalypsewn kai mu exun minei ola mazemena twra.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ... ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΒΛΕΠΩ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!

ΑΝΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ ΠΟΤΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ONLINE ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν ας ανακεφαλαιώσουμε λιγάκι τα πράγματα. Μέχρι τώρα μέλη της ομάδας είναι τα εξής:

poliscas - Aug 1, 2006

alexat11 - Aug 26, 2006

b00kz_GR - Aug 26, 2006

takisnik - Aug 6, 2006

djroof - Aug 2, 2006

The_Gamester - Aug 2, 2006

Αυτά είναι τα ψευδώνυμα στο pokerroom, και από ότι φαίνεται είναι πάνω κάτω τα ίδια που χρησιμοποιούνται και στο pokerland. Ο φίλος parisaktos αν θέλει να μπει στην ομάδα, ας διαβάσει από την αρχή το θέμα για να δει πως γίνεται, και ευχαρίστως να τον βάλουμε μέσα.

Τώρα από τους παραπάνω παίκτες ξέρω σίγουρα ότι ο φίλος The_Gamester έχει εξεταστική και μάλλον προς το παρόν δεν θα μπορεί να συμμετέχει άμεσα (αν δεν είναι έτσι ας με διορθώσει..).

Για να ξεκινήσουμε χρειαζόμαστε τουλάχιστον 5 παίκτες. Προς το παρόν αυτοί που φαίνεται ότι είναι έτοιμοι είναι οι εξής:

poliscas, djroof, takisnik.

Άρα περιμένουμε να απαντήσουν οι:

alexat11, bookz_GR και να κάνει εγγραφή ο parisaktos.

Για νεότερα θα σας κρατάω ενήμερους. Μόλις συμπληρωθούν οι 5 και δηλώσουν ετοιμότητα, θα ξεκινήσουμε να μιλάμε για τις λεπτομέρειες:

σε τι τουρνουά θα παίζουμε, τι ώρες, από τι κεφάλαιο θα ξεκινήσουμε κλπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν δίνω κάποιο μάθημα τις ώρες του τουρνουά, ενδεχομένως και να μπορώ να ξεκλέψω 2-3 ώρες για να παίξω... Όμως για να μπορώ να πω 100% πρέπει να ξέρω τις ώρες και τις μέρες του τουρνουά...

TheGamester

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως έριξα μια ματιά για team events, αλλά δεν βρήκα κανένα. Ο/η support μου είπε ότι ναι μεν δεν έχουν ακόμα events αλλά θα έχουν σε λίγο. Μήπως περιμένουν να τελειώσει η εξεταστική των συμπαικτών μας? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως περιμένουν να τελειώσει η εξεταστική των συμπαικτών μας?

:laugh: :laugh:

Έχεις απόλυτο δίκιο. Οι τελευταίες λίγκες έληξαν στις 10 Ιουνίου..Τους έστειλα ένα email, και περιμένω απάντηση.

Εγώ έχω μία άλλη θεωρία.. Μήπως έμαθαν ότι θα πάμε να παίξουμε και φοβήθηκαν??:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ok, ήρθε η απάντηση:

Δεν αναφέρουν γιατί διέκοψαν το TeamPlay όλο το καλοκαίρι, αλλά λένε ότι θα ξεκινήσει μέσα στον Σεπτέμβριο. Οπότε περιμένουμε να αρχίσουν οι αγώνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΗΔΗ ACCOUNT ΣΤΟ POKEROOΜ ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ NICKNAME ΑΠΟ TO PARISAKTOS ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?

ΤΟ NICKNAME MOY EINAI NIKOVO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχει σχέση το ψευδώνυμο που έχεις...

Κάνε join στην ομάδα Pokerland, και θα σε προσθέσουμε στην ομάδα. Τώρα είμαστε 7 άτομα, και μία ομάδα μπορεί να έχει το πολύ μέχρι 10 παίκτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Φίλε parisakte, η αλήθεια είναι ότι το PokerRoom το παράκανε με τη διακοπή των Team Events. Τώρα όμως που μπήκα και πάλι είδα ότι πριν από 3 μέρες ξεκίνησαν οι δοκιμαστικοί (Beta) αγώνες. Τους λένε έτσι γιατί μάλλον δοκιμάζουν κάποιες νέες λειτουργίες και η πλατφόρμα δεν είναι εντελώς έτοιμη.

Το καλό νέο είναι ότι είχε εχθές και προχθές δύο πολύ καλά freerolls για τις ομάδες, το 1 με $700 και το άλλο με $800 ! Το άσχημο είναι ότι δυστυχώς τα χάσαμε.

Από εδώ και μπρος θα παρακολουθώ καθημέρινά τα τουρνουά, κι αν διοργανώσουν κάποιο freeroll, θα σας ενημερώσω εδώ. Παρακαλώ και τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας να δηλώσουν ετοιμότητα. Και για να μην ξεχνιόμαστε είναι οι εξής:

poliscas owner Aug 1, 2006

b00kz_GR member Aug 26, 2006

alexat11 member Aug 26, 2006

takisnik member Aug 6, 2006

nikovo member Oct 2, 2006 (αυτός είναι ο parisaktos)

djroof member Aug 2, 2006

The_Gamester member Aug 2, 2006

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά γίνεται να μπω και εγώ στην ομάδα? Αν ναι σας παρακαλώ μπορείται να μου εξηγήσετε πανω κάτω τι θα γίνεται θα παίζουμε μεταξύ μας ή με άλλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...