Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

PokerLand Team


djroof

Recommended Posts

babacha1 καλωσήλθες στην ομάδα μας! Είσαι πλέον μέλος!

Τώρα αν θέλεις να παίξεις στο freeroll του Σαββατοκύριακου, διάβασε στην προηγούμενη σελίδα τι ακριβώς πρέπει να κάνεις. Μόνο κάντο γρήγορα για να προλάβουμε να παίξουμε! ;)

danger55 are you Greek? If you are not... sorry but you can not apply to join the Team. Any way thanks for the interest. On the other hand if you have Greek origin, you are welcome to do so.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο babacha1 αυτό θα πει ταχύτητα! Πολύ ωραία , μπορούμε να ξεκινήσουμε, όμως ο The_Gamester μου είπε ότι μπορεί να παίξει μόνο το Σάββατο. Άρα χρειαζόμαστε ένα ακόμη άτομο για την Κυριακή, γιατί αφού δεν θα παίξει ο Game_ster θα έχουμε 0 πόντους από εκεί....

Αν αυτή τη στιγμή δηλώσω συμμετοχή δεν μπορώ στη συνέχεια να προσθέσω κανέναν άλλο στον αγώνα. Άρα θα περιμένουμε για κάποιον παίκτη που να μπορεί να παίξει και τις δύο μέρες. Φυσικά στο διάστημα αυτό θα παρακολουθώ να μην μας πάρει άλλη ομάδα τη θέση.

Αυτή τη στιγμή έχουν γραφτεί 12 και το περιθώριο είναι μέχρι 20..

Takisnik, αν είναι Έλληνας μπορεί να γίνει μέλος. Θα τον προσθέσω άμεσα. Αν θέλει μπορεί να παίξει και στο freeroll του ΣΚ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχραιμία παίδες!! Είμαστε μέσα κι επίσημα πλέον. Ουυφ, δύσκολη η δουλειά του αρχηγού.. . :laugh: :laugh:

Λοιπόν τώρα έχουμε 7 παίκτες και καλό είναι να παίξουν όλοι. Ο Game_Ster μου είπε ότι δεν μπορεί την Κυριακή άρα εκείνη τη μέρα θα παίξουν όλοι οι υπόλοιποι.

Τώρα για το Σάββατο αν δεν μπορεί κάποιος να παίξει, ας μας το πει εδώ για να βάλω τους υπόλοιπους. Σε περίπτωση που θέλουν όλοι να παίξουν, δεν θα βάλω σε αγώνα τον τελευταίο που γράφτηκε (mitilini), γιατί έτσι είναι το σωστό.

Έχουμε περιθώριο μέχρι μισή ώρα πριν ξεκινήσει ο αγώνας να δηλώσουμε τους παίκτες. Φυσικά δεν θα περιμένουμε τελευταία ώρα, συνεπώς μέχρι τις 7-8 το απόγευμα αν κάποιος δεν μπορεί να παίξει ας μας το πει.

Περιμένω και τις δικές σας απόψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα

Μόλις βρέθηκα μπροτά σε υπολογιστή, μπήκα για να γραφτώ, αλλά βλέπω έχετε συμπληρωθεί, οπότε δεν μπορώ να γραφτώ ως αναπληρωματικός (ή απλά δεν βρίσκω που :) .

Αρχηγε, takisnik, αν λείψει κανείς με ένα τηλέφωνο είμαι μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά θα παίξω κανονικά και τις δύο μέρες απλώς το Σαββάτο θα παίζω με μεγαλύτερη δυσκολία γιατί θα είμαι ταυτόχρονα και στην δουλειά... Όμως η συμμετοχή μου θα είναι ενεργή και για τις δύο μέρες...

TheGamester

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ CLUB ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ...

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ NEXT TIME!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ. Διαχειριστά έψαξα εκεί που λετε αλλά το τουρνουά δεν το βρήκα μέχρι τώρα μήπως δεν το έχουν ανακοινώσει ακόμα? Μην την πατήσουμε στο τέλος και δεν παίξουμε. Ελπίζω να δεις γρήγορα το post μου αυτή τη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. sklop, ότι ξέρεις ξέρω. Δηλαδή είναι η πρώτη φορά που παίζουμε σε Ομαδικό Αγώνα. Το tutorila που ΟΛΟΙ μπορείτε να δείτε - όπως τα είδα ένα προς ένα κι εγώ, εξηγεί ότι εκεί ακριβώς στο tab:

Tournaments > Team

θα εμφανιστούν κάποια στιγμή οι αγώνες... Τίποτε παραπάνω δεν μπορώ να κάνω.

2. takisnik υπάρχουν αναλυτικά turorials, βίντεο κλπ όλα στο site του pokerroom, που εξηγοιύν τα πάντα. Αυτό που πρέπει όλοι να γνωρίζουμε είναι ότι στις 10.30 σήμερα έχουμε αγώνα. Αν κάποιος από άυτούς που παίζουν σήμερα:

The_Gamester

poliscas

nikovo

babacha1

takisnik

sklopas

(mitilini sorry θα παίξεις αύριο!)

Δεν εμφανισθεί στην ώρα του ΟΛΗ η ομάδα αποκλείεται!!

Αν λοιπόν κάποιο δεν μπορεί να παίξει ας ειδοποιήσει εγκαίρως για να βάλουμε στο παιχνίδι τον mitilini.

3. The_Gamester αν νομίζεις ότι δεν θα μπορείς να παίξεις σωστά, τότε μπορουμε να βάλουμε το mitilini για σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poliscas prospatho na kano log-in sto pokerroom kai lamvano to exis minima:our service for play money playershas been temporally closed down during peak hours. ti simvenei ?prepi na kanoume katathesh gia na mporoume na mpainoume?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

taksi πρεπει να εχει λεφτα στο λογαριασμο για να πορεις να παιξεις .δεν θα μπορεσεις να παιξεις το βραδυ.

Καλυτερα να μπει καποιος που εχει ηδη λεφτα στο λογαριασμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

takisnik, δυστυχώς δεν γίνεται...κοίτα τι γράφουν:

How can I pass money to another player?

Due to security reasons, we do not transfer money, credits or points between accounts. What we may s... Expand »

Due to security reasons, we do not transfer money, credits or points between accounts. What we may suggest at this stage is that you cashout the amount and transfer it by other means to the other person...

Πάντως αυτό που κάνουν εδώ και μερικές μέρες, δηλαδή να μην επιτρέπουν τους παίκτες με εικονικά χρήματα να παίζουν τις ώρες αιχμής το θεωρώ απαράδεκτο!

Προς το παρόν δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια άλλη λύση...Ο mitilini έχει real account στο PokerRoom?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...