Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Greek Online Poker Championship - Αποτελέσματα και βίντεο !


Recommended Posts

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Greek Online Poker Championship - Αποτελέσματα και βίντεο ! **

Πολύ ωραίο το βίντεο.

Συνεχίστε την καλή δουλειά!!!

Κώστας

P.S.Στην τέταρτη θέση του omaha είναι kosturos και όχι konturos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μας συγχωρειτε για οτι λάθη υπαρχουν απο την πλευρα μας στα ονοματα και στην παρουσιαση των στιγμιοτύπων απο τα online events (προς το παρον τουλαχιστον - αργοτερα τσεκουρι :P). Για οτι λάθη βλέπετε ή αν υπαρχει κατι στο μυαλο σας που θελετε να προστεθει στην πορεια (αν γινεται με τα μεσα που διαθετουμε), είτε γράψτε το ελεύθερα στα οποιαδήποτε thread δημιουργηθουν για κάθε event είτε στείλτε μου pm.

Είναι μια νεα προσπαθεια για εμας και στην πορεια θα προσπαθησουμε να ενσωματωσουμε και αλλα πραγματα και να υπαρχει αμεση επικοινωνια και δηλωσεις απο τους νικητες των συγκεκριμένων events.

Συγχαρητηρια και παλι στους νικητες των δυο πρωτων events και περιμενουμε αναλογη και περισσοτερη συμμετοχη και στα επόμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαιρετική δουλειά σαν σχολιασμός απλά δεν ξέρω αν μόνον εγώ το αντιμετώπισα ή και κάποιοι άλλοι.

Είχα τέρμα την ένταση και απο τα ακουστικά έβγαινε μια ξεψυχισμένη φωνή.

Αν υπάρχει κάποιος τρόπος απλά ρίξτε μια ματιά μήπως μπορέσει να αυξηθεί η φωνή του σχολιαστή.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΗΣ τωρα τελευταια κοιμαται σε αρκετα ικανοποιητικο βαθμο :lol:

αν θελεις να μιλησουμε για καποιο hand πολυ ευχαριστως (btw στο 4,6 τον βαζω πανω κατω στο χερι που εχει δλδ pair + straight draw, j10 πιστευα οποτε βασιζομενος σε αυτο κανω το call ευελπιζτοντας σε 12 καρτες στο turn )

@tavernari ΝΟ ΒΑΣΚΟΝΤ ΝΟ GOPC

@103987 to ιδιο αντιμετωπιζω κι εγω

@dimfik τρομερο hu στο omaha ,συγχαρητηρια .ισοπαλια θα ηταν το δικαιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sorry , δεν ξερω γιατι αλλα ειχε πολυ πλακα, το ειδα πανω απο 5 φορες το χερι, καλη τυχη στο σημερινο.. Ελπιζω να κοιμαται και σημερα γιατι χθες ξυπνησε στο πιο σημαντικο σημειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tavernari & @TOREADOR78

Το σημειωσα αυτο για τον ηχο αν και δεν αντιμετωπισα στο pc που το δοκιμασα προβλημα ηχου και για αυτο δεν το πηρα χαμπαρι οτι ειναι πολυ χαμηλα.

Τωρα που φτιαχνεται το χθεσινο βιντεο για Event #3 και για το σημερινο Event #4 θα προσπαθησω να βελτιωσω την ενταση του ηχου. Με το καλο να μην υπαρχουν προβληματα για κανεναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...