Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Έναρξη προεγγραφών για το Greek Series of Poker, Event #3!


Recommended Posts

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Έναρξη προεγγραφών για το Greek Series of Poker, Event #3! **

Άντε να παίξουμε λίγο live να ξελαμπικάρουμε... 14 και 1 μήνανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά, κάτι δεν είχαμε πει για λίγο νωρίτερα την Παρασκευή; Αφού τα levels τελειώνουν 7 τα χαράματα, ποιος έχει καθαρό μυαλό να παίζει όλο το βράδυ συνεχόμενα πόκερ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο φίλε, απλά το πρόβλημα είναι ότι ο περισσότερος κόσμος έχει δουλειά την Παρασκευή και μετά έρχονται στο τουρνουά, γι αυτό το λόγο ξεκινάει τόσο αργά! Φυσικά θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολους.Μια ερωτηση για αυτους που εχουν ηδη παει σε καποιο απο τα προηγουμενα τουρνουα.Τι ώρες εχει λεωφορειο το σαββατο απο θεσαλλονικη??Αυτος δεν ειναι ο μονος τροπος προσβασης για το απολλωνια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, για οτιδήποτε νεότερο θα ενημερωθείτε τις επόμενες μέρες γιατι αυτή τη στιγμή δεν μπορώ να σου πώ με σιγουριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dims έγραψε:

Καλησπερα σε ολους.Μια ερωτηση για αυτους που εχουν ηδη παει σε καποιο απο τα προηγουμενα τουρνουα.Τι ώρες εχει λεωφορειο το σαββατο απο θεσαλλονικη??Αυτος δεν ειναι ο μονος τροπος προσβασης για το απολλωνια?

Σάββατο έχει στις 13:00 λεωφορείο από την οδό Τσιμισκή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για μένα πρώτη φορά θα είναι.Από ότι είχα δει τις άλλες φορές έβαζε λεωφορείο το ξενοδοχείο εκτός από αυτό ξέρετε αν πάει κτελ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδιά δεν ξέρω για ΚΤΕΛ (εύκολα το μαθαίνεις από το τηλέφωνο), αλλά είναι τόσο κοντά στην Θεσ/νίκη που πιστεύω αν είστε 4 άτομα συμφέρει να πάρετε ταξί (θα κοστίσει το ίδιο και θα κάνετε τρία τέταρτα το πολύ) και να πάτε στα σύνορα ότι ώρα θέλετε εσείς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΤΕΛ δεν υπάρχει. Θα υπάρχουν όμως λεωφορεία του Apollonia που θα φύγουν από ΤΣΙΜΙΣΚΗ 1 στη Θεσσαλονίκη τις παρακάτω ώρες:

Παρασκευή: 16:30

Σάββατο 13:00

Αν χρειαστεί κάποιος μεταφορά με λεωφορείο, καλό είναι να το δηλώσει στο SMS, για να έχει μια λίστα ο οδηγός και να περιμένει 5-10 λεπτά πριν φύγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό θα ήταν να γίνει αυτό με τη λιστα του λεωφορειου ωστε οσοι ανεβουν σαββατο πρωι θεσσαλονικη να μην εχουν το αγχος του να ειναι 1 παρα στην τσιμισκη.Κ κατι αλλο.Τα δωματια στο ξενοδοχειο ειναι ποσων ατομων??Η' αναλογα τι θα ζητησει καθενας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dims έγραψε:

Καλό θα ήταν να γίνει αυτό με τη λιστα του λεωφορειου ωστε οσοι ανεβουν σαββατο πρωι θεσσαλονικη να μην εχουν το αγχος του να ειναι 1 παρα στην τσιμισκη.Κ κατι αλλο.Τα δωματια στο ξενοδοχειο ειναι ποσων ατομων??Η' αναλογα τι θα ζητησει καθενας??

Στα Sms που στέλνετε για τις προεγγραφές προσθέστε στο τέλος όσοι είστε σίγουροι ότι θα πάρετε το μεσημεριανό λεωφορείο του Σαββάτου για να ενημερωθεί ο οδηγός ώστε να περιμένει παραπάνω σε περίπτωση που λόγου κίνησης κυρίως κάποιος καθηστερήσει για ενα τέταρτο ας πούμε. Δηλαδή να περιμένει να δεί νέες φάτσες πέραν των κλασσικών θαμώνων του Σαββατοκύριακου πριν ξεκινήσει :P

Στην Γεύγελη μας εξυπηρετούν πλέον τρια ξενοδοχεία κυρίως (Απολλώνια, Τσέλσι και Καλίνκα). Υπάρχουν μονόκλινα, δίκλινα και κάποιοι από εμάς είδαμε κ τρίκλινα δωμάτια στο νέο ξενοδοχείο. Οι χρεώσεις γίνονται ανά άτομο σε γενικές γραμμές. Να υπολογίζετε 25-32 ευρώ την διανυκτέρευση για να είστε μέσα σίγουρα, ανάλογα το ξενοδοχείο και αν συμπληρωθεί ή όχι ολόκληρο το δωμάτιο. Η ποιότητα είναι καλή παντού. (Εγώ προσωπικά έχω μείνει στο Τσέλσι και το Καλίνκα και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και η πρόσβαση γίνεται άμεσα στο Απολλώνια όλο το εικοσιτετράωρο από τα λεοφορειάκα του)

Αν είστε παρέα με κάποιον που θα ανεβείτε αναφέρετε το και αυτό στο μήνυμα ή στο τηλ για να το σημειώσουμε και να υπάρχει καλύτερη οργάνωση και κατανομή στα δωμάτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη κ εγω μαλλον θα προτιμησω να ανεβω με το αυτοκινητο μου εχω καποιες επιφυλαξεις.το αυτοκινητο ειναι σε ασφαλες μερος?(Υπαρχει καποιο παρκινκ ας πουμε),ωστε να μην ειναι εκτεθειμενο 2 μερες.Δευτερον, απο τα συνορα ερχεται συχνα λεωφορειο του ξενοδοχειου για να μας παραλαβει,και να μας παει πισω στο αμαξι στην επιστροφη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω απλά θα σου έλεγα να προσέξει που θα το παρκάρεις παρά αν θα πάθει τίποτα το αυτοκίνητο σου εκει...Εμας το αστυνομικό τμήμα του δήμου Πολυκάστρου μας έκανα την τιμή και μας έγραψε ένα ροζ χαρτάκι την προηγούμενη φορά για παρκάρισμα που μόνο την αλεπού μπορεί να εμπόδιζε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει,αυτο το κραταω,απλα επειδη δεν ξερω πως ειναι εκει τα πραγματα,μην το αφησουμε σε καμια ερημια...Οχι τιποτα άλλο..Με την 1η θεση δε παιρνω καινουριο!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dims έγραψε:

Επειδη κ εγω μαλλον θα προτιμησω να ανεβω με το αυτοκινητο μου εχω καποιες επιφυλαξεις.το αυτοκινητο ειναι σε ασφαλες μερος?(Υπαρχει καποιο παρκινκ ας πουμε),ωστε να μην ειναι εκτεθειμενο 2 μερες.Δευτερον, απο τα συνορα ερχεται συχνα λεωφορειο του ξενοδοχειου για να μας παραλαβει,και να μας παει πισω στο αμαξι στην επιστροφη??

Ακριβως στα συνορα εχει δημοσιο παρκινγκ. Διπλα ακριβως από τους όποιους ενστολους υπαρχουν δηλαδη εκει στον συνοριακο σταθμο. Ως τωρα δεν εχει αντιμετωπισει κανενας προβλημα που εχει αφησει το αυτοκινητο του εκει για διημερο, όσο γνωριζουμε. (Εγω προσωπικα και τον Μαιο και τον Ιουνιο το αφησα και το ιδιο θα ξανακανω τωρα χωρις ανησυχια..Αν κατσει στραβη ειναι επειδη ηταν να γινει, οχι γιατι δεν υπαρχει ασφάλεια).

Λεωφορειακια απο το Apollonia προς συνορα έχει ανα πάσα στιγμη εσεις το επιλέξετε μιας και οι οδηγοι ειναι stand by 24 ωρες το 24ωρο (όπως όλο το προσωπικο παντού σε όλα τα πόστα στα ξενοδοχεία/καζίνο). Από τα σύνορα προς το Apollonia τα λεοφορειάκια αράζουν περίπου 100 μέτρα μετα τον συνοριακό τον σταθμό τον δικό μας, αμέσως μετά τα Duty Free. Την μέρα ειδικά έχει ανα τακτά χρονικά διαστήματα από εκει προς το Apollonia. Το βράδυ άντε κανα μισάωρο το πολύ αναμονη.

Υπάρχει κ η λύση του αν έρθετε κάποια περίεργη ώρα στα σύνορα και περιμένετε λεοφορειάκι να πάρετε τηλέφωνο σε εμας που θα είμαστε ήδη στο καζίνο να πουμε να έρθει ένα άμεσα να σας παραλάβει (το 6980 - 614752 θα είναι διακρώς ανοιχτό για ότι χρειαστείτε - μπαταρία θέλοντος).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

looser έγραψε:

Τσιμισκή 1

Το 1 ρε παιδιά είναι στο σημείο της ΧΑΝΘ ή από την πλευρά της Δωδεκανήσου.?

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την απάντηση.

Προς Δωδεκανήσου φίλε θα πας.

Απέναντι από τα λαδάδικα περίπου θα εντοπίσεις τα λεοφορεία στις ώρες που αναχωρούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EREVOS STA LADADIKA APENANTI EINAI!THA DEIS FATSES KAZINOU NA PERIMENOUN!SINITHOS THA DEIS KAIMENES XRISOYLES NA PERIMENOYN TO SOTIRIO LEOFOREIO OPOU THA TOUS ODIGISEI STO KAZINO GIA NA PANE NA FANE!AMA DEIS KAIMENH XRISOULA ME KAROTSAKI ME SPASMENO RODAKI NA ANEBENEI STO LEOFOREIO MIN SFIXTIS......DEN PAEI STO PAZARI....PAEI STO KAZINO NA FORTOSEI MPANANES!!NAI NAI MPANANES,,,,,KSERO TI LEO!!STO LEOFOREIO OI KAIMENES XRISOULES KATHONTAI MPROSTA KAI OI KATASTRAMENOI PISO(AYTOI POU PAIZOUN SE TRAPEZIA)STIN MESI KATHONTAI OI FROUTAKIDES GIA TO OTAN STAMATISEI TO LEOFOREIO NA BALOUN AMESOS TA PATINIA NA PANE NA PIASOUN MIXANAKI!!ANTE TYXERE THA PERASEIS LOUX.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...