Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

teamplay στο pokeroom


parisaktos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδή μέχρι το πρωί δεν είχαν μπει χρήματα στο λογαριασμό μου, επικοινώνησα με το pokerroom. Ιδού η απάντηση:

Hi Mr. Kontogiannis,

Thank you for contacting Customer Support. I do apologize for the delay

in replying to you.

Please be advised that the $2000 BETA Freeroll was in fact a play money

tournament. The only prize was $20 for 1st place only. So the funds

which you have won have been added to your play money balance.

I do apologize for any confusion concerning the team tournaments and

for any inconvenience caused.

Should you have any further queries, please contact us again.

Regards,

Nazeema

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πραγματικά απίθανοι! Θέλουν να προωθήσουν το team play και νομίζουν ότι θα το καταφέρουν με play money?

Είναι ότι πιο γελοίο συνάντησα τον τελευταίο καιρό...:laugh: :laugh:

Είμαι περίεργος την επόμενη εβδομάδα πόσες ομάδες θα συμπληρώσουν παίκτες για να λάβουν μέρος....

Anyway, μπράβο στην ομάδα, άσχετα από την ...μπανάνα που φάγαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ikavak έγραψε:

XAXAXAXAXAXXA!!!!!!

Einai Kar......zides!!!!!

Kai mi moy pei kaneis pws eimai agenhs!!!!!

Diladi 8X20=160 atoma paizan gia play money???

XAXAXAXAXA!!!!

Den peirazei... Kai ta real tha tous ta paroume!!!!

pantws den prepei na exeis parapono emeis oi dyo tsimpisame toylaxiston to 20ariko gia kanenan frape

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poliscas έγραψε:

Είναι πραγματικά απίθανοι! Θέλουν να προωθήσουν το team play και νομίζουν ότι θα το καταφέρουν με play money?

Είναι ότι πιο γελοίο συνάντησα τον τελευταίο καιρό...:laugh: :laugh:

Είμαι περίεργος την επόμενη εβδομάδα πόσες ομάδες θα συμπληρώσουν παίκτες για να λάβουν μέρος....

Anyway, μπράβο στην ομάδα, άσχετα από την ...μπανάνα που φάγαμε.

exeis dikio einai poly to geloio to pragma apo thn stigmh poy den to kathorizoyn ek twn proterwn.

pantws to pokerroom meta thn apwleia ths amerikanikis agoras exei kanei polles pataties.

se 35 lepta exei freerool wsop gia to $30.000 wsop europe final tis 11 aygoystoy .

osoi pistoi tekste prolavainete

ean den apatwmai prokrinontai oi prwtoi 40

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ikavak έγραψε:

genok έγραψε:

pantws den prepei na exeis parapono emeis oi dyo tsimpisame toylaxiston to 20ariko gia kanenan frape

Parapono den exw.. Plithinan kiolas...

Alla tetoio pragma apo "sobari" etairia..[/quote:2d89nqwr]

poios soy eipe oti oi etaireies poy asxoloyntai me to online poker einai sovares?

eks orismoy to eidos poy emporeyonati tis kathista asovares.

ektos vevaia orismena megathiria h gnwsta onomata san ton hill h stan james h ladbrokes poy exoyn istoria 120 xronia sto xwro kai einai eks orismoy aksiopistes.

oi alloi ksepidisan me thn ekriksi toy internet gyrw sto 1996-1999 diladi arxarioi.

kathe pikramenos exei kanei etaireia online poker meta to 1999.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

My last mail to pokerroom:

"I would like to close my account permanently and not

for 2 or 30 days, so please do it by your side. I have

no frustration on the team play PLAY money freeroll,

but I do believe that these kind of matters have to be

cleared from the beginning. Otherwise, it seems

unprofessional, better say... too professional!

You understand that as an online poker player, I don't

want to wonder in future tournaments if the prizes

announced by your site are real or not. There are many

poker sites that relieve people from this kind of

worries, so they can play in peace...

So please proceed with the closing of my account,

thank you..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! :blink:

Καλά τέτοιο καραγκιοζιλίκι είχα καιρό να το δω. Ακου 'Play Money'. Καταρχήν ΠΟΥΘΕΝΑ (και προφανώς σκοπίμως) δεν είχαν αναφέρει εκ των προτερών ότι το έπαθλο δεν ήταν κανονικά χρήματα αλλά.. γιαλαντζί. Αυτό κάτι δείχνει...

Τέσπα, και στο forum τους έχουν άρχισει και τους κράζουνε, αμφιβάλλω αν θα τσουλήσει η ιστορία με το 'Team Play' έτσι όπως το πάνε. Είναι τόσο βλάκες που όχι μόνο δεν θα προσελκύσουν πελάτες, θα χάσουν κι απ'αυτούς που έχουν...

Αστείοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάστε στο forum του pokerroom το topic σχετικά με το BETA FREEROLL. Εκανα μια ψιλοπαρεμβασούλα και απ' ό,τι φαίνεται, θα πάρουμε τα χρήματα μας!!!!

ΠΟ ΠΟ-ΠΟΚΕΡΛΑΝΤ, ΠΟ-ΠΟ-ΠΟΚΕΡΛΑΝΤ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω ξανά το forum του PokerRoom - εύσημα στον baskont για τα post του εκεί - και διαβάζω ότι ίσως να έχουν κάνει λάθος στην βαθμολόγηση!

Καλά αν αληθεύει κι αυτό είναι εντελώς για κλωτσιές. Εντάξει, είπαμε beta tournament, αλλά αυτοί ούτε τα στοιχειώδη δεν πέτυχαν ρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλαγα live chat με ποκερουμ και τους είπα οτι το πρόβλημα είναι οτι δε μπορούμε να κάνουμε transfer απο το team to player τα χρήματα και μου είπαν οτι μόνο ο team manager μπορεί να μεταφέρει χρήματα απο την ομάδα στους ατομικούς λογαριασμούς των παικτών.

Poliscas δεν κάνεις κανα live chat και εσυ μπας και βγάλεις άκρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bosio δε νομίζω να έχασα κάποιο επεισόδιο, αλλά τα χρήματα που έχει στο λογαριασμό της η ομάδα είναι play-money...

Όπως βλέπεις και στο στιγμιότυπο παρακάτω το κεφάλαιο της Ομάδας παραμένει 0.

Παρόλα αυτά προσπάθησα να μεταφέρω $10 σε κάποιο μέλος και μου έβγαλε μήνυμα λάθοους: "Δεν υπάρχον αρκετά χρήματα στο λογαριασμό της ομάδας..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζοντας τα post στο foroum του pokeroom οι υπεύθυνοι λένε ξεκάθαρα πως πρόκειται για real money tournament και πως οι μεταφορές χρημάτων στους λογαριασμούς των ομάδων θα πραγματοποιηθούν μόλις λύσουν τα τεχνικά τους προβλήματα (μπορεί και ποτέ δηλ.). Βέβαια, το support team δεν έχει ιδέα γι'αυτό και επιμένει ότι πρόκειται για play money tournament...:silly: Καμμία συννενόηση μεταξύ τους.

Απ'ότι φαίνεται η ιδέα του team play δύσκολα θα προχωρήσει. Κρίμα... πάνω που αρχίσαμε να ζεσταινόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poliscas εγω χτες μίλησα 3 φορές με το live chat.

Σε καμία δε μου ανέφεραν οτι πρόκειται για play money chips. Στις 2 πρώτες μου είπαν οτι θα αναλάβει το τεχνικό τμήμα να λύσει το πρόβλημα και θα με ειδοποιήσουν με email. Τη τρίτη φορά ο τύπος ήταν ψιλοαγενής και μου είπε οτι μόνο ο team manager έχει δικαίωμα να μεταφέρει χρήματα.Προσπάθησα να του εξηγήσω οτι ήδη τα έχει μεταφέρει αλλα μετα άρχισε να μου λέει οτι μόνο ο team manager μπορεί να ρωτάει για ότι αφορα την ομάδα.!!!!

Οταν μου στείλουν mail θα σας ενημερώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bosio έγραψε:

Poliscas εγω χτες μίλησα 3 φορές με το live chat.

Σε καμία δε μου ανέφεραν οτι πρόκειται για play money chips. Στις 2 πρώτες μου είπαν οτι θα αναλάβει το τεχνικό τμήμα να λύσει το πρόβλημα και θα με ειδοποιήσουν με email. Τη τρίτη φορά ο τύπος ήταν ψιλοαγενής και μου είπε οτι μόνο ο team manager έχει δικαίωμα να μεταφέρει χρήματα.Προσπάθησα να του εξηγήσω οτι ήδη τα έχει μεταφέρει αλλα μετα άρχισε να μου λέει οτι μόνο ο team manager μπορεί να ρωτάει για ότι αφορα την ομάδα.!!!!

Οταν μου στείλουν mail θα σας ενημερώσω...

kai egw milisa exthes sto chat kai moy eipan oti einai play money. toys eipa oti emeis gnwrizame oti paizame gia real money poythena den eipate prin oti einai play money moy leei perimente ligo.

emfanisthke meta 10 lepta kai moy eipe oti esy phres 20$ nai lew ta pira logw 1hs theshs alla ta 736$ poy kerdise h omada kai antistoixoyn 92$ ston kathena den exoyn dothei. moy eipe pali na perimenw kai moy eipe gia perissotera steilte e-mail sto texniko tmhma pantws h omada sas den dikaioytai tosa xrhmata lew ma afoy vgikame prwtoi miso lepto nna to dw moy leei ,

afoy koitakse moy leei onatws h omada sas htan prwth kai ola ta melh ths tha lavoyn apo 20$ ektos apo esas poy exete lavei hdh ta 20$.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡίμα!!!!!!!!

Να ενας καλός λόγος για άμεση απεγκατάσταση. Οποιος παραμείνει στην εν λόγω εταιρεία είναι αξιος της μοίρας του.

Επίσης κάποιος έγραψε:

poios soy eipe oti oi etaireies poy asxoloyntai me to online poker einai sovares?

eks orismoy to eidos poy emporeyonati tis kathista asovares.

Συμπερασματικά λοιπόν, οποιος ασχολείται με το ποκερ είναι ασόβαρος. Ο καθένας μπορεί να αισθάνεται οπως θ΄λει αλλα ας μην κρίνει εξ ιδίων τα αλλλότρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

ΚΡίμα!!!!!!!!

Να ενας καλός λόγος για άμεση απεγκατάσταση. Οποιος παραμείνει στην εν λόγω εταιρεία είναι αξιος της μοίρας του.

Επίσης κάποιος έγραψε:

poios soy eipe oti oi etaireies poy asxoloyntai me to online poker einai sovares?

eks orismoy to eidos poy emporeyonati tis kathista asovares.

Συμπερασματικά λοιπόν, οποιος ασχολείται με το ποκερ είναι ασόβαρος. Ο καθένας μπορεί να αισθάνεται οπως θ΄λει αλλα ας μην κρίνει εξ ιδίων τα αλλλότρια.[/quote:uiql88ru]

enas paikths mporei na einai sovaros anthrwpos alla to na asxoleitai me to poker den einai oti kalytero.

eytelizetai o anthrwpos an mathei o koinwnikos perigyros oti asxoleitai me tetoioy eidoys spor

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

genok έγραψε:

enas paikths mporei na einai sovaros anthrwpos alla to na asxoleitai me to poker den einai oti kalytero.

eytelizetai o anthrwpos an mathei o koinwnikos perigyros oti asxoleitai me tetoioy eidoys spor

το τι είναι νόμιμο ή αποδεκτό εχει να κάνει με τον πουριτανισμό και την ανεγκέφαλη στάση της κοινωνίας και των Ανεύθυνο-υπεύθυνων της κάθε χώρας. Επίσης εχει να κάνει, με το ποσο μπορουν οι εμπλεκόμενοι ολων αυτών να υποστηρίξουν τις θέσεις τους και να καταλάβουν ποσο λαθος και ηλίθιο ειναι αυτό που λένε και σκέπτονται ολοι αυτόι οι πουριτανοί. Αλλα για να γίνει αυτό πρε΄πει πραγματικά να διαφέρεις και σε διέπει σοβαρότητα. Μην στεναχωριέσαι genok εχεις αποδείξει επανειλημμένα οτι ανήκεις στο 95% αυτής της χώρας, οπότε δεν είσαι μειοψηφία, δεν διαφέρεις, γιαυτό και δεν μπορείς να εξηγήσεις στην "κατίνα" της κοινωνίας τις θέσεις σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...