Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Pokerstars.com EPT Barcelona - Live Updates


moderator

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 368
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟ ΒΑΣΙΛΗ, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ! ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ 2Χ2 ΣΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ!

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ, ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΠΑΛΑΣ.ΜΕ ΜΑΡΚΕΣ ΕΙΝΑΙ SUPER, EINAI ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΡΙΑΔΑ ΣΤΑΝΤΑΡ. ΤΙ GREEK PARTY ΕΙΧΑΜΕ ΑΦΤΟ ΤΟ ΔΙΗΜΕΡΟ! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baskont έγραψε:

DSC_1508.jpg

Νά' μαι κι εγώ! :blush: Πράγματι, άρχισε το 1000άρι (7000 starting stack 40λεπτα levels) και έχω στο τραπέζι μου τον Jason Mercier!!!

POIOS EINAI AYTOS O MERCIER RE?ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ,ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΝΑ GSOP DEN EXEI EΡΘΕΙ.ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΦΛΩΡΙΚΑ ΜΠΡΑΣΕΛΕ ΜΑΖΕΥΕΙ.ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠ ΑΥΤΟΝ ,ΣΚΙΣΤΟΝ

GO GO BASKONT

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Γιώργος βρίσκεται εδώ και ώρα στο τηλεοπτικό τραπέζι, στο EPTlive.com μπορείτε να δείτε ΖΩΝΤΑΝΑ τις προσπάθειες του! Στο διάλειμμα πριν λίγο είχε πέσει στις 1.700.000 μάρκες, συνεχίζουν 16.

Συμπαράσταση όλοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταστροφικό level για μένα... Σε δύο πάσες εξαφανίστηκε όλο το stack μου...

Στην πρώτη έχω στο big blind Βαλέδες, μου κάνει raise παίκτης που μόλις κάθησε στο τραπέζι (4.700 περίπου το στακ του, 100-200 blinds). Τον βάζω all in έχοντας περίπου 12.000 πίσω μου, κάνει call με Α-Κ, ήρθε Άσσος στο turn...

Στην ακριβώς επόμενη πάσα, έχω Α-Κ off. Κάνει raise 625 ένας Αμερικανός που γενικά από το προηγούμενο level "σπρώχνει". Ανεβάζω από το small blind στις 2.200, κάνει call. Το φλοπ ανοίγει Κ-4-5 δύο μπαστούνια, ποντάρω 2.250. Σκέφτεται πολύ ώρα αλλά το νιώθω ότι θα κάνει call. Με βάζει all in, έχω πια 3.000 πίσω μου, φυσικά κάνω call και ανοίγει Α-Q μπαστούνια. Ένα μπαστούνι στο river με αποκλείει. GG :(

Κρίμα θα ήθελα να παίξω λίγο ακόμη με Μέρσιερ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαινοταν οτι ειχε ή Τ ή Κ ο αλλος.. με ενα bet 300+ χιλιαδες στο τυρν θα φαινοταν οτι κυνηγαει το straight και θα ειχε Α και θα εφευγε.. αλλα δν ρισκαρε.. θα δειξει η συνεχεια, καλη του τυχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑταπληκτικό hand μόλις κέρδισε ο Καπάλας. Ο αντίπαλος έκανε check raise 2 φορές και ο Έλληνας παίχτης ανακοίνωσε all in ! O αντίπαλος πιθανόν να μπλόφαρε και ο Έλληνας παίχτης πήρε ενα ποτ 1 εκατομμυρίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρομερο χερι

μπραβο γιωργο ,αντε γιατι πολυ αερα ειχε παρει ο matt .

ειλικρινα ειμαι πολυ περιεργος να μαθω τι ειχε ο εδω ο γιωργος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ θαθελα να ξερω τι κρατουσε εδω ο Γιωργος - board 4-7-8-4 με check - raise του Καναδου Λαποσί, all-in ο Γιωργος στο turn και πασο ο Καναδος....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πίσω στη δουλειά, όχι με βαριά καρδιά όμως! Την ενέργεια που χρειαζόμασταν για να επανέλθουμε στα τς ενημέρωσης, μας την έδωσε πριν λίγο ο Γιώργος Καπάλας!

Είδατε την παρτίδα με τον Lapossie; Διπλό τσεκ-ρέιζ του Καναδού σε φλοπ και turn, εκεί όμως άκουσε all in από τον Γιώργο και πέταξε αμέσως τα φύλλα του! Ο Γιώργος ανακάμπτει κοντά στα 2 εκατομ., είχε πέσει στις 1,2 εκατομ μάρκες πιο πριν. Μπράβο ρε Γιώργο!

Βλέπουμε την εξέλιξη από γιγαντοοθόνη στο Press Room, αφού δεν μας αφήνουν να πλησιάσουμε πολύ κοντά στο τηλεοπτκό τραπέζι...

Μόλις έχασε ένα coinflip o Γιώργος (Α-J εναντίον 5-5, έπεσε και πάλι στις 1,5 εκατομ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...