Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΚΕΡ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολους!!

θα ήθελα να κανω μερικές ερωτήσεις σχετικα με τα βιβλία για ποκερ.

α)εκτος απο τα βιβλία του harington ποιά αλλα βιβλία πρεπει να προμηθευτώ για να ειμαι βέβαιος οτι έχω διαβάσει τα καλύτερα βιβλία για τουρνουα?

β)εκτος των βιβλίων τουρνουα ποια ειναι σε γενικές γραμμες αυτα τα οποια πρεπει να διαβάσει ενας παίχτης ποκερ(σκοπευω να παραγγείλω αν χρειαστεί και 10 βιβλία)

γ)με ποιο τρόπο να τα παραγγείλω απο ebay ή απο amazon?εχουν καμία διαφορα?οσοι εχουν πάρει τους εχουν έρθει γρήγορα?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πρότεινα το every hand revealed του Gus Hansen και το Power Holdem Strategy του Negreanu.

Τα πήρα και τα δύο από το amazon κάνανε περίπου μια βδομάδα και κάτι να έρθουν. Όταν κάνεις την παραγγελία σου λένε σε πόσο θα έρθουν και νομίζω έχει επιλογή για να την παρακολουθείς (σε πιο στάδιο βρίσκεται).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kwste έγραψε:

θα πρότεινα το every hand revealed του Gus Hansen και το Power Holdem Strategy του Negreanu.

Τα πήρα και τα δύο από το amazon κάνανε περίπου μια βδομάδα και κάτι να έρθουν. Όταν κάνεις την παραγγελία σου λένε σε πόσο θα έρθουν και νομίζω έχει επιλογή για να την παρακολουθείς (σε πιο στάδιο βρίσκεται).

α οκ δεν το ειχα δει το post που έκανες.ty

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giannis_gou έγραψε:

mporeis na vreis opoio vivlio 8es free sto internet meso google

sta agglika panta ektos kai an kses italika i ispanika!

lol

Ποιός βγάζει όμως τα μάτια του στην όθόνη του υπολογιστή για να διάβασει βιβλία ??? Καλύτερα ξάπλα στο κρεβάτι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giannis_gou έγραψε:

einai se pdf kai me 10€ tiponeis 600 selides sou ta kanoun kai ena oreo desimo kai pios se pianei!

ektos kai an lipase tn ekdotiki gia ta pneumatika dikeomata!

lol

Εκτός αν το pdf είναι κλειδωμένο και δεν μπορείς να κάνεις ούτε εκτύπωση ούτε αντιγραφή ούτε τπτ.

Εκτός αν έχεις μπόλικο χρόνο να κάνει εκτυπώσεις επιφάνειας εργασίας + τις περικοπές. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sir Achil έγραψε:

kai klidomena na einai me programma ta xekleidoneis.

eleos

an den xereis min apantas

Θα έπρεπε να το γνωρίζω?Μάλλον ναι.Θα έπρεπε.

Μπορείς να μου πείς ένα τέτοιο πρόγραμμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως έχει κανείς το poker elements του tommy angelo ?

Το ψάχνω καιρό και μου φαίνεται θα πρέπει να κάνω το unthinkable και να το παραγγείλω. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...