Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Κυκλοφόρησε το 2ο τεύχος του Ελληνικού Card Player !


Recommended Posts

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Κυκλοφόρησε το 2ο τεύχος του Ελληνικού Card Player ! **

Επιτέλους καιρός ήταν.

Μετά από 3 μήνες και όχι 2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους...εγώ δεν κατάφερα να το βρώ ούτε το πρώτο στο ηράκλειο κρήτης που βρίσκομαι... προφανώς και με το δεύτερο την ίδια τυχη θα έχω. Ελπίζω να το διανέμουν καλύτερα το δεύτερο αυτή τη φορά γιατί υπήρχαν αρκετά παράπονα στο πρώτο τεύχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Εγώ το έχω ήδη στα χέρια μου, και από ότι κατάλαβα μέχρι το gsop λίγοι θα το έχουν βρει. Χμμμμμ ανοίγω waiting list για Σκόπια, και όποιος θέλει με 0,99 λεπτά θα μπορεί να το διαβάζει για μισή ώρα. Προεγγραφές απαραίτητες (μήπως να ζητάω και paysafe?) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει κανένας τρόπος να γραφτούμε συνδρομητες και τουλάχιστον να μας το στέλνουν σπίτι όσοι δεν το βρίσκουμε?

Πολλά ζητάω ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας,

τις επόμενες 15-20 μέρες θα υπάρξει αναλυτική ανακοίνωση για τις συνδρομές οι οποίες θα ξεκινήσουν και για τα πρώτα 2 τεύχη.

Κάποιες επιπλέον πληροφορίες:

1/ η κάθε έκδοση βγαίνει σε 7,500 αντίτυπα

2/ τα 5,500 τεύχη διανέμονται στη Αθήνα

3/ 1,500 τεύχη στη Θεσσαλονίκη και 500 τεύχη στη Κύπρο

4/ Εν συνεχεία από τις επιστροφές του 1ου τεύχους, το περιοδικό διανέμεται στις μεγαλύτερες επαρχιακές πόλεις ενώ παράλληλα κυκλοφορεί το 1ο τεύχος όπως αναφέρεται παραπάνω.

5/ Με τη σταδιακή αύξηση των πωλήσεων, το περιοδικό θα κυκλοφορεί πανελλαδικά την ίδια στιγμή σε 12,000 αντίτυπα και όπως αναφέρεται παραπάνω λίαν συντόμως θα ξεκινήσουν και οι συνδρομές ώστε όσοι επιθυμούν να το παραλαμβάνουν στο σπίτι τους.

Γίνεται πολλή μεγάλη προσπάθεια και από πλευράς μας αλλά και από την μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία διανομής για την ομαλότερη διανομή του περιοδικού αλλά όπως όλα τα ειδικά περιοδικά δεν είναι ευρείας διανομής όπως το Nitro, Max και οι καθημερινές εφημερίδες οπότε, ελπίζουμε στη κατανόησή σας για λίγο διάστημα ακόμα.

Από την άλλη τα σχόλιά σας είναι πολύτιμα και θα μας ευχαριστούσε ιδιαιτέρως να τα ακούσουμε στο email που αναγράφεται παρακάτω.

Στο GSOP και στο GPT θα υπάρχουν κάποια τεύχη του 1ου και 2ου τεύχους και θα διανεμηθούν στα παιδιά που είναι από την ελληνική περιφέρεια.

Θα θέλαμε τέλος να σας ευχαριστήσουμε για το ενδιαφέρον σας.

Card Player Greece

office@cardplayergreece.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη η λυση της συνδρομης. Για την ακριβεια, μαλλον απαραιτητη..

Οσο για τον δυστυχο που θα κουβαλαει τα CardPlayer στο GSOP Και το GPT... Καλυτερα να εκανε το γυρο της Αλβανιας με καντίνα. Χα!

CrazyFrank έγραψε:

Καλησπέρα.

Εγώ το έχω ήδη στα χέρια μου, και από ότι κατάλαβα μέχρι το gsop λίγοι θα το έχουν βρει. Χμμμμμ ανοίγω waiting list για Σκόπια, και όποιος θέλει με 0,99 λεπτά θα μπορεί να το διαβάζει για μισή ώρα. Προεγγραφές απαραίτητες (μήπως να ζητάω και paysafe?) :laugh:

Με 5 ευρώ μπορώ να το έχω μόνος μου οοοοοολο το βραδυ ;; χαχα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Card Player έγραψε:

Στο GSOP και στο GPT θα υπάρχουν κάποια τεύχη του 1ου και 2ου τεύχους και θα διανεμηθούν στα παιδιά που είναι από την ελληνική περιφέρεια.

Για φροντιστε οποιος θα τα εχει να μου κρατησει 1 το Σαββατο..

Απο επαρχεια ειμαι κι εγω !!

Η να το ψαξω αθηνα να μαι σιγουρος..?? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγκες αν θεωρηθει διαφημιση σβηστε το απλα το βρηκα σε περιπτερο στο μικρολιμανο εξω απο περιφημη για τις γκαρσονες της καφετερια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Arkoudiaris007 έγραψε:

μαγκες αν θεωρηθει διαφημιση σβηστε το απλα το βρηκα σε περιπτερο στο μικρολιμανο εξω απο περιφημη για τις γκαρσονες της καφετερια.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προτεινα μια εκδρομουλα για να διαβασετε το περιοδικο να κανετε και το ματι σας, αν και πλεον εχει φυγει η μπαρα και το στανταρτ των προσληψεων εχει πεσει αισθητα αξιζει ακομα τον κοπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...