Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Lex Poker HELP!


PeterPan

Recommended Posts

Καλησπερα!

Απο όσο έψαξα και είχα ψάξει στο φορουμ δν έχει αναφερθεί κάποιο θέμα πάνω στο οποίο θέλω βοήθεια. Γιαυτό αν έχει γίνει και δν το πρόσεξα ζητώ συγγνώμη.

Το λοιπόν...παίζω εδώ και ένα χρόνο στο λογισμικό του Lex Poker ("ΠΡΩΗΝ" πλατφόρμα της Boss media όπως με ενημέρωσαν τελικά απο την υποστίριξη)!

Το θέμα είναι ότι με το νέο Lex Poker που ξεκίνησε και που απο όσο μου ειπανε δεν ανήκει στην ίδια εταιρεία έχουν αρχίσει και μου "μπαινουν ψιλοι"...(σωστη-λαθος η εκφραση :P αυτη μουρθε τωρα :P )

Έστειλα ενα μαιλ στην υποστηριξη σχετικα με κατι προβληματα αποσυνδεσης που εχω, σχετικα με το τι γινεται με τα 2 λογισμικα (ειναι τα ιδια, δν ειναι, σχετιζονται-οχι κτλ) και τι θα γινει πλεον με τους -Ποντους Συχνου Παιχτη- που εχουμε στο Lex και που πλεον δεν υπαρχουν τουρς ή οτιδηποτε αλλο να τους χρησιμοποιησουμε...και....

αυτοι το μονο που μου απαντησαν ειναι οτι δν ανηκει στη Boss, να απευθυνθω σενα μαιλ που μου εδωσαν. Εστειλα κ εκει το μαιλ κ περιμενω απαντηση...αλλα θελω να καταλαβω....

"ΠΩΣ ΣΤΟ Δ#@#ΛΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΤΟΥ Lex...ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΕΟ...ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΚΟΜΗ...ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗ Boss ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΣΤΑ ΤΟΥΡΣ ΚΛΠ. ΤΩΝ ΟΛΩΝ ΛΟΓΙΣΜΙΚΩΝ ΤΗΣ Boss?!?! ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ FPPS-TOURS ΠΛΕΟΝ!"

Δν ξερω αν σας μπερδεψα αλλα εγω θελω λιγη βοηθεια εδω..Το σιγουρο ειναι οτι μαλλον θα τη κανω σιγα σιγα απο τους τυπους, κατι μου βρωμαει, αλλα λυπαμαι τα ρακε που θα μου φανε... :(

Ευχαριστω και συγγνωμη για την εκταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τις συμβουλες. Κοιταχτε και εγω FTP ηθελα να ξαναξεκινησω απλα επειδη ειχα αρκετους Ποντους Συχνου Παιχτη εκει ειπα να ξαναβαλω λιγα για να συνεχισω και μετα να γραφτω και αλλου.

Ομως εγινε αυτο το ολο θεμα τωρα...

Οσο για το αν ειναι γνωστη, ηταν στο "δικτυο" τγν λογισμικων της Boss οπου αν θυμαμαι καλα ανηκουν και τα Vista,ParadisePoker και HellenicPoker και μερικα αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του Pokerland,

Πρώτα απ'όλα θα θέλαμε να τονίσουμε ότι η απόφαση του LexPoker να συνεργαστεί με την 888 επικοινωνήθηκε εκ των προτέρων σε όλους τους παίκτες μας με σχετικό newsletter αλλά και δημοσιεύσεις στο διαδίκτυο. Με αφορμή όμως το σχόλιο του "PeterPan" και αφού του έχουμε απαντήσει εκτενέστερα σε προσωπική επικοινωνία μας θα θέλαμε να μεταφέρουμε στους φίλους του pokerland τα εξής:

Με γνόμωνα τη συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών που προσφέρουμε στους Έλληνες παίκτες το LexPoker πήρε την απόφαση να συνεργαστεί με την πλατφόρμα της 888. Με σκοπό να διασφαλίσουμε την συνέχεια των υπηρεσιών της LexPoker σαν εταιρεία προς τους παίκτες της αποφασίσαμε να τρέξουμε και τις δυο πλατφόρμες παράλληλα. Γνωρίζουμε ότι μια τέτοια μετάβαση αναπόφευκτα θα δημιουργήσει κάποια σύγχυση στους παίκτες. Ζητούμε την κατανόησή σας και σας προτρέπουμε να μας στείλετε email στο pokermanager@lexpoker.com για περαιτέρω διευκρινήσεις αλλά και για διευθέτηση προσωπικών θεμάτων.

Με εκτίμηση,

Πήτερ

PokerManager

LexPoker.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...