Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης.


b00kz

Recommended Posts

Έχουμε επιβεβαιώσει το "πρόβλημα" και προσπαθούμε να το λύσουμε. Ευχαριστούμε για την επισήμανση και συγγνώμη για το ενοχλητικό αυτό bug..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Επειδή έχει καιρό να παρουσιαστεί κάποια τέτοια δυσλειτουργία υποθέτω ότι μάλλον ο υπολογιστής σου είναι ρυθμισμένος για λόγους ασφαλείας να μη δέχεται cookies.

Αυτά είναι ακίνδυνα κομάτια κώδικα που αποθηκεύουν στον περιηγητή σου (Explorer, Firefox κλπ) διάφορα sites για να σε αναγνωρίζουν. Δοκίμασε το εξής αν έχεις Internet Explorer:

Εργαλεία > Επιλογές Ίντερνετ > Απορρητο > Sites

Εκεί γράψε

www.pokerland.gr

Επέλεξε να επιτρέπεται και κλείσε με ΟΚ όλα τα παράθυρα.

Αν χρησιμοποπιείς άλλο browser πες μου να σου γράψω ακριβώς τα βήματα αν έχεις πρόβλημα.

Επίσης υπάρχει η περίπτωση να έχεις κάποιο firewall που εμποδίζει την αποθήκευση των cookies. Με κάποιον παρόμοιο τρόπο (ανάλογα το πρόγραμμα), πρόσθεσε το pokerland.gr στα sites τα οποία επιτρέπεται να αποθηκεύουν cookies.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poliscas καλημέρα ευχαριστώ για τη βοήθεια (έκανα τις ρυθμίσεις που μου είπες + firewall) αλλά το πρόβλημα επιμένει .Όταν είμαι on line δεν φαίνομαι και παρατήρησα ότι χωρίς να κάνω login δεν με δείχνει ούτε στους επισκέπτες .Έχω Internet Explorer αν έχεις να προτείνεις κάτι άλλο ?B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Προς τους διαχειριστές του site και συγκεκριμένα στον poliscas.Το πρόβλημα επιμένει δεν με δείχνει όταν είμαι on line και έτσι δοκίμασα να εγγραφώ με άλλο nick και ως δια μαγείας με το καινούργιο nick δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα υπάρχει κάποια εξήγηση για αυτό...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό πραγματικά κι αν είναι παράξενο! Δηλαδή με το ένα username όλα λειτουργούν κανονικά ενώ με το άλλο όχι....

Όταν συνδέεσαι σαν winner_horse, εκτός του ότι δεν σε εμφανίζει online, με όλες οι υπόλοιπες λειτουργίες του site έχεις κανένα πρόβλημα; Δηλαδή μπορείς να έχεις πρόσβαση στα σημεία που είναι μονο για μέλη, να δημοσιεύεις στο φόρουμ κλπ;

Αν ναι, τότε το μόνο που μπορώ να σκεφτώ αυτή τη στιγμή είναι ότι το όνομα χρήστη έχει το χαρακτήρα "_" , που ίσως μπορεί να μη γίνεται δεκτός από το σκριπτάκι "who's online"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και πάλι. Όντως όλες οι λειτουργίες γίνονται σωστά εκτός από who's online και μπορεί να είναι και αυτό που λες -->> _ όμως όταν έκανα εγγραφή όλα δούλευαν σωστά και το who's online. Το πρόβλημα εμφανίστηκε ξαφνικά και χωρίς να αλλάξω καμία ρύθμιση στον υπολογιστή μου....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...