Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Η πορεία του SickSick στο Wynn Classin του Las Veg


Nickakis!

Recommended Posts

Meta sto bubble epe3a ena hand ligo lathos opou me 170k stack kai 230k stack o damurdera kanei raise utg, call autos late kai call egw sto blind me :9heart::Theart:

Flop :8heart::5heart::5diamond:

Check, Check, kai kanei bet 9900 autos se 25k pot.

To kanw 27500, skeftete kapoia wra kai kanei shove akomi 150k pou exw. Sick spot epeidi 3erw den einai dinatos, kai meta to bubble tha ton ekana call estw kai me 10 high kai 2x pot bet. Epeidi exei kati straight draws 97 kai 67 pou einai sto range tou, opws kai AQo kai tetoia. Ama apofasisei oti den exw 8ri tote shovarei ta panta ekei. Telika eprepe na kanw paso epeidi fovomouna kai na min eixe pio megalo flush draw, kai itan kai bubble.

I alitheia den perimena me tipota na kanei shove, skeftika isws to kanei akomi 35-40k kai na mborw egw na kanei shove apo pano. An i3era ligo kalitera oti itan ikanos na kanei tetoia tha ekana mono call sto flop kai isws na eperna kati sto pot.

Meta apo ligo pernw JJ, kanw raise kai trww reraise apo 7500 se 27500 apo ton BB. Kanw flat, flop K x x kai paei instant all in gia 140k, auto muck egw afou profanos exei AK (i isws 5% na exei AA).

Klevw liga mikra pots stin sinexeia, mbenoume stous 21, kai pali kanw raise JJ apo late position. O typos pou eixe to AA prin me kanei pali megalo reraise apo 7500 se 30k, mborousa pali na kanw flat na dw flop (kai pithanon na glitona pali sto Kxx pou erxotan PALI) alla eniotha tha me ekane call me 88,99,TT episis so shovara epeidi eixe kai akomi 3 theseis mexri to epomeno pay jump. Kani instant call ta 130k more kai deixnei AKo, distixos den kratise to JJ gia to 340k pot pou tha me evaze pali se kali thesi.

Next time :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...