Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΡΚΕΣ ΓΙΑ ΠΟΚΕΡ?


Recommended Posts

ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ? ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ, ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΓΙΑ ΧΑΡΤΙΑ(ΤΙΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΕΣ) ΕΝΩ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΤΟ ΣΙΠΙΝΓΚ.

Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: bosio, at: 07.06.06 18:01

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kάποιος Έλληνας εισαγωγέας επικοινώνησε μαζί μας για να προωθήσει ένα σετ πόκερ το οποίο περιλαμβάνει:

Αλουμινένιο βαλιτσάκι,

600 μάρκες (του πόκερ),

2 τράπουλες, κουμπί του ντήλερ και κάποια άλλα που τώρα δεν θυμάμαι προς 100 ευρώ για τους επισκέπτες του pokerland.

Δε γνωρίζω πόσο χρεώνουν οι ξένες εταιρίες για έξοδα μεταφοράς κλπ. Αν κάποιος έχει αγοράσει κάτι παρόμοιο ας μας πει πόσο του στοίχισε για να συγκρίνουμε αν η συγκεκριμένη τιμή είναι καλή. Πάντως από άποψη ποιότητας οι φωτογραφίες που έστειλε δείχνουν ότι είναι πολύ καλή.

Αν ενδιαφέρεσαι μπορώ να βρω τα στοιχεία του για να επικοινωνήσεις μαζί του.

Η δημοσίευση επεξεργάστηκε από: admin, at: 07.06.06 19:04

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, η κασετίνα (και το περιεχόμενό της προφανώς) που δίνει ο Αλέξης, αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά της...

(Πρώτο ουσιαστικό post στο Pokerland και κάνω 'διαφήμιση'. Τη βλέπω τη γιούχα να 'ρχεται αν και δεν πρόκειται για κάτι τέτοιο αλλά απλώς για υποστήριξη μιας άριστης προσφοράς...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Θα συμφωνήσω και εγώ πως η ποιότητα αυτου του σετ ειναι εξαιρετική.

Φιλε bosio εαν παιζεις στο Pokerstars και εχεις υπομονή να μαζέψεις καμια 8000 βαθμούς μπορείς να παρεις τό σετ αυτό δωρεάν.

Ετσι πηρα εγώ το δικό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gouster έγραψε:

Θα συμφωνήσω και εγώ πως η ποιότητα αυτου του σετ ειναι εξαιρετική.

Φιλε bosio εαν παιζεις στο Pokerstars και εχεις υπομονή να μαζέψεις καμια 8000 βαθμούς μπορείς να παρεις τό σετ αυτό δωρεάν.

Ετσι πηρα εγώ το δικό μου.

Επίσης αν παίζεις συχνά στο Melissia Poker Offline Club και μαζέψεις καμμιά 25αριά ώρες φυσικής παρουσίας, πάλι δωρεάν τις παίρνεις... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

goingup έγραψε:

Gouster έγραψε:
Θα συμφωνήσω και εγώ πως η ποιότητα αυτου του σετ ειναι εξαιρετική.

Φιλε bosio εαν παιζεις στο Pokerstars και εχεις υπομονή να μαζέψεις καμια 8000 βαθμούς μπορείς να παρεις τό σετ αυτό δωρεάν.

Ετσι πηρα εγώ το δικό μου.

Επίσης αν παίζεις συχνά στο Melissia Poker Offline Club και μαζέψεις καμμιά 25αριά ώρες φυσικής παρουσίας, πάλι δωρεάν τις παίρνεις... ;)[/quote:2xnlrb2m]

Καταπληκτικο σαιτ.......:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ακουστά το 'χω κι εγώ αυτό το club.

Μάλιστα έμαθα ότι το επόμενο τουρνουά που θα διεξαχθεί θα έχει σαν έπαθλο 3 εισιτήρια για όλους τους αγώνες του EPT Tour, προφανώς με έξοδα του Melissia Poker Offlice Club owner!

Ετσι δεν είναι Αλέξη; :whistle: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή είμαι και εγώ ... θαμώνας του Μελίσσια Club, θα πω πως αξίζει να δοκιμάσει κανείς εκτός απο τις μάρκες και τα... τυροπιτάκια της Κας Μαίρης!!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pou ,pote, pos re paidia ..8elo k ego eisitirio gia ept ( file spefaz akouses tipota?)

a... k markes 8elo giati me efagan k tis edosa stin palioparea tis pokas, alla 8a simpliroso tis 25 ores k 8a tis paro dorean

:laugh:

melissia offline poker club is no 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...