Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Σσσσσσ... μεταξύ μας


Recommended Posts

Πριν από λίγο κάποιο μέλος μου έστειλε ένα μήνυμα, ζητώντας κάποιο πρόγραμμα για να βλέπει online στατιστικά για το πόκερ..Επειδή κι άλλοι από εσάς ίσως να ψάχνονται με παρόμοιο τρόπο, έχω ευχάριστα νέα..

Καταρχήν να εξηγήσω ορισμένα πράγματα. Κι εμένα μ'είχε πιάσει μία τρέλα πριν από καιρό και κατέβασα όλα σχεδόν τα σχετικά προγράμματα. ΜΗΝ περιμένετε θαύματα. Εντάξει αν δεν έχετε ιδέα τι αρχικά χέρια να παίξετε, ή ούτε καν έχετε ακουσει για pot odds, τότε σίγουρα θα σας βοηθήσει. Αλλά μέχρι εκεί...

Τώρα, για όποιον θέλει να του φύγει η περιέργεια (ξέρω σας καταλαβαίνω....) έχω σπασμένα τα εξής προγράμματα:

PokerPro 4.157 (δοκιμασμένο και δουλεύει)

PokerPro 4.6 (όχι δοκιμασμένο)

Holdem Spy 3.11 (δοκιμασμένο και δουλεύει)

Poker Indicator 1.6.3 (όχι δοκιμασμένο)

Holdem Spy 3.11 (δοκιμασμένο και δουλεύει)

Texas Calculatem v8 (όχι δοκιμασμένο)

*Όταν γράφω όχι δοκιμασμένο σημαίνει ότι το έχω κατεβάσει από αξιόπιστα φόρουμ (όχι από warez της κακιάς ώρας ή από irc, peer2peer κτλ). Απλά δεν τα εγκατέστησα γιατί μου πέρασε η τρέλα κι αυτά που έχω πολύ σπάνια τα ανοίγω...

**Φυσικά άμα δε δουλέψει κάποιο μην περιμένετε κι εγύηση επιστροφής χρημάτων!!

:lol:

*** Αν εγκαταστήσετε κάποιο, σας αρέσει, και σκοπεύετε να το κρατήσετε, κάντε τον κόπο και αγοράστε το. Πως λενε η πειρατεία σκοτώνει τη μουσική, ε κάτι τέτοιο. Η πάσα αυτή έχει ως νόημα απλά να πάρετε μία γεύση και μία δοκιμή.

Όποιος τρελαμένος ποκεράκιας επιθυμεί κάτι από τα παραπάνω ας μου στείλει ένα μήνυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...