Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Ultimate Grinder 0.1-0.25$ June to 3000$


djalexlee

Recommended Posts

Απο 1η Ιουνίου σκέφτομαι εδώ και καιρό ένα ωραίο εγχείρημα...

1 μήνας

60 redbull

5 μπουκαλάκια κολύριο

150000 χέρια

+3000$

Είμαι αρωστος με τα microstakes και σκοπεύω να βάζω στο 25nl 5000 χέρια κάθε μέρα (περίπου 8 ώρες παιχνιδιού multitabling). 1 μήνας 150000 χέρια θα έχει κέρδος περίπου 3000$ εαν τρέξω το επίπεδο με περίπου με 4 bb/100 χωρίς να υπολογίζουμε τα bonus απο fpp. Δεν ξέρω κατα πόσο θα καταφέρω να μην καώ αλλά νομίζω αξίζει την προσπάθεια μιάς και θέλω να καταφέρω να πάρω το badge του Ultimate Grinder Leaderboard στο Tableratings. Θα ποστάρω εδώ κάθε μέρα την πρόοδο μου, διάφορες σκέψεις, γραφήματα και χέρια που θα προκήψουν.

Αυτό το post γίνεται για όλα swings που θα συναντήσω όλες τις προσπάθειες και τις πολλές ώρες grinding... Not for the money, not for the fame, not for the power... JUST FOR THE GAME που λέει και ο κύριος Megadeth

ΑΦΟΣΙΩΣΗ, ΔΕΣΜΕΥΣΗ, ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ, ΠΙΣΤΗ, ΠΟΛΛΑ ΓΕΛΙΑ!

Το εγχείρημα θα γίνει στο stars απο 1η Ιουνιου οπου περιμένω να περνάτε να λέτε και κανα hi στα τραπέζια που θα παίζω :) Χρειάζομαι όλη την υποστήριξη και την θετική σας ενέργεια. Για όλα τα υπόλοιπα εδώ είμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

djalexlee έγραψε:

Απο 1η Ιουνίου σκέφτομαι εδώ και καιρό ένα ωραίο εγχείρημα...

1 μήνας

60 vodka redbull

5 μπουκαλάκια tanqueray

150000 μπυρες

+3000 γκομενακια

Είμαι αρωστος με τα μωράκια και σκοπεύω να βγάζω στα 25 μου 100 κάθε μέρα (περίπου 18 ώρες multixwsimatos). 1 μήνας με 150000 πίτες θα έχει κέρδος περίπου 3000 εαν τρέξω το επίπεδο με περίπου 4 bbs(=babes)/100 χωρίς να υπολογίζουμε τα bonus απο τις πρωην. Δεν ξέρω κατα πόσο θα καταφέρω να μην καώ απο τις μπυρες αλλά νομίζω αξίζει την προσπάθεια μιάς και θέλω να καταφέρω να πάρω το badge του Ultimate Rider Leaderboard . Θα ποστάρω εδώ κάθε μέρα την πρόοδο μου, διάφορες σκέψεις, καψίματα και γκομενες που θα προκύψουν.

Αυτό το post γίνεται για όλα τα twins που θα συναντήσω όλες τις προσπάθειες και τις πολλές ώρες riding... Not for the money(obv θα μπούμε χοντρα μεσα), not for the fame, not for the power... JUST FOR THE FUN

ΑΦΟΣΙΩΣΗ, ΔΕΣΜΕΥΣΗ, ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΧΩΣΙΜΑΤΟΣ, ΠΙΣΤΗ, ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ!

Το εγχείρημα θα γίνει σε παραλιες και μπαρακια απο 1η Ιουνιου οπου περιμένω να περνάτε να λέτε και κανα hi στα τραπέζια που θα παίζω μπαλα :) Χρειάζομαι όλη την υποστήριξη και την θετική σας ενέργεια. Για όλα τα υπόλοιπα εδώ είμαστε

FYP

p.s. Kalokairaki erxetai file coolare ligo me to poker :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντίνος Μαυρομμάτης έγραψε:

djalexlee έγραψε:
Απο 1η Ιουνίου σκέφτομαι εδώ και καιρό ένα ωραίο εγχείρημα...

1 μήνας

60 vodka redbull

5 μπουκαλάκια tanqueray

150000 μπυρες

+3000 γκομενακια

Είμαι αρωστος με τα μωράκια και σκοπεύω να βγάζω στα 25 μου 100 κάθε μέρα (περίπου 18 ώρες multixwsimatos). 1 μήνας με 150000 πίτες θα έχει κέρδος περίπου 3000 εαν τρέξω το επίπεδο με περίπου 4 bbs(=babes)/100 χωρίς να υπολογίζουμε τα bonus απο τις πρωην. Δεν ξέρω κατα πόσο θα καταφέρω να μην καώ απο τις μπυρες αλλά νομίζω αξίζει την προσπάθεια μιάς και θέλω να καταφέρω να πάρω το badge του Ultimate Rider Leaderboard . Θα ποστάρω εδώ κάθε μέρα την πρόοδο μου, διάφορες σκέψεις, καψίματα και γκομενες που θα προκύψουν.

Αυτό το post γίνεται για όλα τα twins που θα συναντήσω όλες τις προσπάθειες και τις πολλές ώρες riding... Not for the money(obv θα μπούμε χοντρα μεσα), not for the fame, not for the power... JUST FOR THE FUN

ΑΦΟΣΙΩΣΗ, ΔΕΣΜΕΥΣΗ, ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΧΩΣΙΜΑΤΟΣ, ΠΙΣΤΗ, ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑ!

Το εγχείρημα θα γίνει σε παραλιες και μπαρακια απο 1η Ιουνιου οπου περιμένω να περνάτε να λέτε και κανα hi στα τραπέζια που θα παίζω μπαλα :) Χρειάζομαι όλη την υποστήριξη και την θετική σας ενέργεια. Για όλα τα υπόλοιπα εδώ είμαστε

FYP

p.s. Kalokairaki erxetai file coolare ligo me to poker :)[/quote:3eakur3w]

Βest post ever in pokerland.Δεν έχω γελάσει πιο πολύ ποτέ από κάποιο ποστ(ακόμα και απο loukas34-crm250).

Well played imo.

--- Good luck djalexlee ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Auto me to ptr einai sovaro...

Iparxoun atoma pou proteimoun na xanoun 1k

Kai na fainete sto ptr oti kerdizoun , para na einai x kai na leei x.

8 ores multitabling den einai 5k hands , logika bgainei parapano

Apla de ginete na paizeis kathe mera toso poli.

Gl djalexlee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gsbets έγραψε:

Auto me to ptr einai sovaro...

Iparxoun atoma pou proteimoun na xanoun 1k

Kai na fainete sto ptr oti kerdizoun , para na einai x kai na leei x.

8 ores multitabling den einai 5k hands , logika bgainei parapano

Apla de ginete na paizeis kathe mera toso poli.

Gl djalexlee

Εγω γιατι προτιμω το αντιθετο? :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ noble Μονο για το badge στο profil σου ξέρω... εαν ξέρεις

κάτι άλλο πές μου

@ gsbets plz ανέλυσε, πρώτη φορά ακούω κάτι τέτιο, εκτός του ότι εάν χάνεις δείχνει ότι χάνεις, εάν κερδίζεις δείχνει ότι κερδίζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Τελικά,τι έγινε?Είναι 8 Ιουνιου κ δεν υπάρχει καμια ενημέρωση.Καλή επιτυχία πάντως αν συνεχίζεις κανονικά κ δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EPIKOUROS έγραψε:

Τελικά,τι έγινε?Είναι 8 Ιουνιου κ δεν υπάρχει καμια ενημέρωση.Καλή επιτυχία πάντως αν συνεχίζεις κανονικά κ δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. :)

Oύτε που το άρχισε.Δεν ασχολείται καν με το μπλόγκ του.

Ήταν απλά μιά φάση της στιγμής. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GeorgeSadoor έγραψε:

EPIKOUROS έγραψε:
Τελικά,τι έγινε?Είναι 8 Ιουνιου κ δεν υπάρχει καμια ενημέρωση.Καλή επιτυχία πάντως αν συνεχίζεις κανονικά κ δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. :)

Oύτε που το άρχισε.Δεν ασχολείται καν με το μπλόγκ του.

Ήταν απλά μιά φάση της στιγμής. :P[/quote:30883b1v]

POU pas tora mesa sto kalokairi?

dyskola

8es A/C 24/7 = more $

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...