Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

WSOP 2010 Blog


SickSick

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 162
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

"olon ton eidwn burgers, san buffalo, kamilopardali (!!)"

Καμηλοπάρδαλη????? :ohmy: Σιγά μην είχε και γαϊδουρομούλαρο.. :laugh:

Μάλλον Στρουθοκάμηλο θα εννοούσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yep, strouthokamilo.

@johniegreek, to kalitero gia sena einai na vreis kapion sto Vegas me dollaria na sou alla3ei kapio poso. Apo ekei kai pera an den se xreonei gia withdrawals i karta sou mboreis na travi3eis apo ATM edw. Pantos oti kai na kaneis min alla3eis se aerodromio kai panta klevoun apeira. To badeuci poli endiaferon game pantos, kai kapios pou den pezei kala den to katalavenei eukola opotan einai kalo gia vs. fish.

@ice9 nai eida meta oti itan mesa akomi o yuvee, an ton evlepa tha ton anagnoriza alla fenete to 4o trapezi tou tournoua itan to featured table pou itane ligo makria pano se mia skini, kai o yuvee prepei na itan ekei pera.

Se 6 wres pezoume egw kai o gkap to $1500 nlh.. paw gia ligo upno..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sxetika kali i simerini mera sta WSOP. Sto event#11 $1500 nl molis piga sto trapezi pou apoklistike o Kapalas, arxisa na rimazw. Piga me 12k markes, pira QQ sto SB kai meta apo allin 3k kapiou short stack, o button pige allin apo panw. Callara egw, kai pigame showdown:

:Qheart::Qclub: vs :Kdiamond::Aspade: (button) vs :Kheart::Jclub: (short)

Board J293..J! Kerdise to 10k main pot o short, alla eutixos pira 18k sidepot egw.

Apo ekei arxisa na piezw poli to trapezi. Se mia fasi ekana 5 raise preflop sinexomena kai efigan oloi. Tin 6i fora koitazw katw utg kai exw.. :Adiamond::Aspade: ! Raise 3ana kai auti tin fora call enas me :7spade::8spade: . Flop :Qheart::7diamond::2club: , bet 1500 to kanei 4500, mou vazei 3ana sto turn :5heart: alla 9k, kai checkdown to river :2spade: .

Sinexisa na anevena kai piga pano apo 60k, eimouna chip leader tou tournoua mazi me ton durrr.

Meta distixos exasa sickkk pot pou eixa enan Agglo allin sto flop me A7s vs 63o!!, opou ekane committing raise sto cutoff kai ekana call sto button. flop A95, vazoume auta pou eimenan.. kai irthe 7,8!! gia na parei to 20k pot. Yeesh :S

Sto trapezi itan kai o Joe Sebok o opios milouse poly, twittare sinexos, kai itan poli anipomonos ama ekane kapios pano apo 20 deutera na apofasisei ti na kanei. Chill out dude! Nice guy though.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pateras kai gios upeferan simera apo ta xeria SickSick kai gkap. Tin wra pou taktopiousa egw ton Sebok, o Kapalas meta apo ton apoklismo tou sto nl apofasise na tzogarei ligo sto #12 event, $1500 limit holdem. Ekei vrethike sto arxiko trapezi me ton mbamba Greenstein. Sto trapezi auto meta pou o Greenstein ekane bad beat ton Noah 'Exclusive' Boeken (A5 vs AA), o gkap ton apoteliose vriskontas, ti allo "Ace on the River" me AQ vs QQ.

Xwris poly peira sto game, kerdise kapoia hands me polla bets mesa kai auti tin stigmi pezei to teleutaio level tis imeras ontas enas apo tous big stacks me pano apo 20k chips opotan logika tha einai parwn stin day2. Chip leader me diafora o Ivey sto tournoua auto, twra na doume ti tha kanei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...