Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Επιλογη Εταιριας ΓΙα poker


loster88

Recommended Posts

Παιδια για σας ..Εχω εδω και 3 χρονια ασχολουμε με το online poker.Οχι πολλα χρηματα 0,25-0,50 μικρο μεγαλο ή βαρυα 0,50-1.Τοσο καιρο επαιζα bwin .Απο οτι ξερω ειναι βασισμενη σε πλατφορμα της ongame.Δεν μπρορω να πω οτι ειμαι χαμενος απλα ρε παιδια πολλα μα παρα πολλα bad beats και ολοι στις παρτιδες εχουν φυλλα.Το flop anoigei παντα με drow για κεντες χρωματα κλπ.Σημερα εχασα 2 χερια αρκετα χρηματα το ενα απο preflop all in με ζευγους ασους απο ζευγους ασους (βγηκε χρωμα) και με νταμα ριγα που κενταρα μετα απο φλοπ με πηγε ενας all in τα ειδα ειχε και αuτος νταμα ριγα και στο river του εβγαλε χρωμα.Τελοςπαντων δεν ειναι το 8εμα η χασουρα αφου εχω κερδισει χρηματα αλλα δεν μπορω αλλο να σπαω τα νευρα μου απο πολλες τετοιες καταστασεις.Μπορειτε να μου προτινεται καποια αλλη εταιρια?Παιζω και cash και tournament ,sit and go περισσοτερο,.Τitan και pokerastars λετε?Αξιζει να ασχολι8ω με sportigbet ή bet365 μιας και παιζω και στοιχιμα ή ειναι τα ιδια χαλια?Kai αν μπορει καποις να μου πει ποιες εταριες χρησιμοποιουν τις ιδες πλατφορμες.Συγγωμη αν σας κουρασα μαγκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loster88 έγραψε:

και ολοι στις παρτιδες εχουν φυλλα.

Τι ηθελες να εχουν δηλαδη χαρτοπετσετες? και να εισαι ο μονος με φυλλα? Καλα θα ηταν ετσι ez game... :P:P

Παιξε καπου που να εχει στοιχημα σιγουρα, πχ betfair. Τωρα που ερχεται και mundial ριξτο στο στοιχηματακι με bankroll management και μια χαρα πιστευω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πλέον

Cash-game Poker-Stars και Full-Tilt είναι αρκετά καλές αλλά εκεί έχει δύσκολους αντίπαλους και πολλούς regulars.

Δοκίμασε Pacific Poker, Ladbrokes

GL

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vostok έγραψε:

Καλημέρα πλέον

Cash-game Poker-Stars και Full-Tilt είναι αρκετά καλές αλλά εκεί έχει δύσκολους αντίπαλους και πολλούς regulars.

Δοκίμασε Pacific Poker, Ladbrokes

GL

Ψαρια εχουμε μονο ongame δηλαδη? B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πρότεινα την betfair.Κατέβασε το λογισμικό και δές πώς είναι τα γραφικά να δείς αν σου κάνει.Έχει εύκολους αντίπαλους σε αυτά τα stakes που παίζεις.Μόνο φρόντισε να πάρεις και rakeback.Αν έπαιζες με rakeback (δεν δίνει η ongame) τ ακέρδη σου θα ήταν πολύ μεγαλύτερα ίσως και και περισσότερα απο αυτά που έχεις κερδίσει.

Και για στοίχημα επίσης την betfair θα σου πρότεινα :laugh: (lays/trading).

SnG και ΜΤΤ μην περιμένεις πολλά πολλά.Εκτός από αυτά με μεγαλούτσικο Buy in (δεν μας είπε το buy in σου σε αυτά.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw file protimw tin ongame kai logw field sta tournoua kai logw psariwn. Paizoyme peripou idia limits kai ksekinisa ki egw prin 2 xronia, apo bwin me stoixima, alla apogoiteutika me support kai dokimasa pokergr pou eimai kai akoma.

Oson afora auto me to rakeback einai asteio na lene oti den exei i ongame. Egw paizw sto gr kai sto loyalty exargyrwnw konta stos 33% (vip 2). To thewrw poly elkystiko ki aporw giati enas arxarios paiktis (ki egw tetoios eimai diladi :P ) den ksekinaei apo tetoies synthikes: idaniko field (tournoua) ki epipedo paiktwn kai tetoio vip/loyalty pou ftanei ws kai 40% se tournouadakides.

gousta einai auta tha moy peis opote paw paso B)

ante kali tyxi sto psaximo file

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να έχουν μικρό field και κακό επίπεδο παικτών,αλλά το starting stack είναι εξωφρενικά μικρό.Sng παίζουμε?

Γι αυτό και παίζω αποκλειστικά το hellas deepstack 500$ gtd.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mporei na exei mikro SS alla einai mikra ta blinds kai ta levels.

Se auto exairw ta ellinika tou gr giati exoun panta overlay/value kai kalyteri domi epeidi profanws ta ftiaxnoun i idioi.

Gia ena neo/arxario paikti opws egw (paizw entatika 2 xronia) omws einai to pio simantiko: mikro field kai xamilo epipedo paiktwn. AN de mporei na kerdiseis stin ongame, pou pas re karamitro sta thiria stars/tilt? Sa na paizeis joker einai. kai auto den to katalabainoun oi neoi paiktes pou vlepw kai sto cafe pou paizw kamia fora. pane apeutheias na kerdisoun to prwtoxroniatiko laxeio kai paizoun me bankroll $50 sta rebuys tis stars/tilt me field 4-5.000 paiktes. xanoun kai ksenerwnoun kai pane gia alli paysafe :P

ante kalimera.fwnazei to afentiko gia dromologio. (atimi koinwnia)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

File mou ki egw to exw paratirisei oti stin ongame ginetai xamos apo badbeat..!Exw xasei polles fores apo pithanotites -% :P Egw pisteuw pws Pokerstars kai Fulltilt einai oi kaliteres etairies gia online poker..!Egw paizw epeisis kai stin Party Poker kai eimai kai apo auti euxaristimenos..!! :) Alla makria apo Ongame aderfe..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλε μου εδω κ πανω απο 2 χρονια παιζω στην Pokerstars κ το εχω γραψει κ αλλη πως την θεωρω μακραν την κορυφαια σε ολους τους τομεις.Το μονο κακο που ειπε κ ενας φιλος παραπανω ειναι οτι ακομη κ στα χαμηλα επιπεδα εχει πολλους regulars κ καλο επιπεδο παικτων.Βεβαια με τοσο πολυ κοσμο θα συναντησεις τα παντα οπως τυπους που πετανε κυριολεκτικα τα λεφτα τους ,αλλα σε γενικες γραμμες δεν εχει σχεση με το επιπεδο εταιρειων που προσφερουν κ στοιχηματα.Οσο για τα bad beat συμβαινουν αλλα τα στατιστικα απο τον tracker μου ειναι οπως πρεπει για την pokerstars που παιζω οποτε ολα μια χαρα.Τωρα σαν software,ποικιλια,τουρνουα,εξυπηρετηση,αναληψεις-καταθεσεις,ασφαλεια κτλ ειναι απλα κορυφαια κ ουτε ειναι τυχαιο οτι εχει τον περισσοτερο κοσμο.Η γνωμη μου ειναι να ριξεις μια ματια κ απο εκει κ περα εσυ αποφασιζεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω μια απορια,γιατι κανενας οταν μιλαει για πλατφορμες δεν αναφερει ποτε Pkr;εχει μακραν τα ωραιοτερα γραφικα αφου ειναι πραγματικα,μικρα fields,λιγους regulars και μεγαλη ποικιλια τουρνουα.το μονο προβλημα ειναι οτι αν παιξεις pkr μετα δε μπορεις να παιξεις σε αλλο site γιατι σου φαινεται λες και παιζεις videogame.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pocket10s έγραψε:

εχω μια απορια,γιατι κανενας οταν μιλαει για πλατφορμες δεν αναφερει ποτε Pkr;εχει μακραν τα ωραιοτερα γραφικα αφου ειναι πραγματικα,μικρα fields,λιγους regulars και μεγαλη ποικιλια τουρνουα.το μονο προβλημα ειναι οτι αν παιξεις pkr μετα δε μπορεις να παιξεις σε αλλο site γιατι σου φαινεται λες και παιζεις videogame.

PKR eimai MEMBER

vasika den kserw - mou tin spaei i apisteftei argei taxitita

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοεις κατα τη διαρκεια των hand ε;ναι ισχυει αυτο,αλλα νομιζω οτι ειναι και αυτο μεσα στο κλιμα πληρους εξομοιωσης που προσπαθουν να επιτυχουν.που να δεις τι δοκιμαζουν..γαντια και γυαλια 3d οπου ολες τις κινησεις θα τις κανεις με τα γαντια πανω στο γραφειο σου.πχ θα βαζεις μαρκες θα σηκωνεις τα φυλλα κτλ.θα ναι πανακριβο ομως το σετ γαμωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loster88 έγραψε:

απλα ρε παιδια πολλα μα παρα πολλα bad beats και ολοι στις παρτιδες εχουν φυλλα.

Dhladh psaxneis gia kapoio site pou na mhn exei bad beats kai oi antipaloi na mhn exoun fylla. Oloi mas to idio psaxnoume

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pocket10s έγραψε:

εννοεις κατα τη διαρκεια των hand ε;ναι ισχυει αυτο,αλλα νομιζω οτι ειναι και αυτο μεσα στο κλιμα πληρους εξομοιωσης που προσπαθουν να επιτυχουν.που να δεις τι δοκιμαζουν..γαντια και γυαλια 3d οπου ολες τις κινησεις θα τις κανεις με τα γαντια πανω στο γραφειο σου.πχ θα βαζεις μαρκες θα σηκωνεις τα φυλλα κτλ.θα ναι πανακριβο ομως το σετ γαμωτο...

ego paizo logo pollon fishys

kai episeis exo rakeback apo ekei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...