Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Everest Poker Cashout !!


VoMiT

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.

Guys εχει κανει κανεις απο δω αναληψη απο Everest poker μεσω Moneybookers?Προσπαθω να κανω αναληψη και μου στειλανε e-mail πως χρειαζονται αντιγραφο ταυτοτητας... Εστειλα αντιγραφο ταυτοτητας.Το προβλημα ειναι πως μου ξαναστειλανε e-mail και θελουν λεει να κανω "PrintScr" την σελιδα μου στο Moneybookers και να την στειλω ως φωτο ωστε να δουν απο οσο λεει αν ισχυει η δευθυνση η κατι τετοιο τελος παντων.Τι να κανω?? Αν εχει κανει καποιος αναληψη απο κει πιθανοτατα να μπορει να με βοηθησει... !!!

Ευχαριστω. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lol George... Προφανως ρωταω για να μαθω αν δεν υπαρχει καποιο προβλημα να στειλω το λογαριασμο μου της Moneybookers.Αυτο μονο!!

Και αν καποιος το εχει κανει ειδη χωρις καποιο προβλημα... !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VoMiT έγραψε:

Lol George... Προφανως ρωταω για να μαθω αν δεν υπαρχει καποιο προβλημα να στειλω το λογαριασμο μου της Moneybookers.Αυτο μονο!!

Και αν καποιος το εχει κανει ειδη χωρις καποιο προβλημα... !!!

Μια εικονα στελνεις μονο.Όχι τον κωδικό.

Οπότε οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σιγουρα δεν προκειτε να στειλω κωδικο... απλα ηθελα να ρωτησω ωστε να ειμαι πιο σιγουρος... προσφατα εχω φτιαξει λογαριασμο στο Moneybookers και οσο να ναι ειμαι λιγακη επιφυλακτικος.

Anyway σε ευχαριστω. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...