Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ.


vaskos13

Recommended Posts

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ...ΜΟΛΙΣ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΓΚΑΡΤΑΡΟΜΠΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΚΕΡ,ΚΑΡΕΚΛΕΣ,ΤV ΜΕ VIDEO ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΠΟΚΕΡ.ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ Θ΄ΑΡΧΙΣΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ.....ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα παραγγείλουμε κάρβουνα; Να ετοιμάσουμε τα αρνιά; Να κάψουμε compilations με δημοτικά τραγούδια; Να ακυρώσω την άδεια του Μιχάλη; LOL

Eίναι γενική πάντως η εντύπωση πως δεν είμαστε μακρυά. Η ατμόσφαιρα είναι πιο "ηλεκτρισμένη" από ποτέ, ελπίζω μόνο να μην μας απογοητεύσουν πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baskont έγραψε:

Nα παραγγείλουμε κάρβουνα; Να ετοιμάσουμε τα αρνιά; Να κάψουμε compilations με δημοτικά τραγούδια; Να ακυρώσω την άδεια του Μιχάλη; LOL

Eίναι γενική πάντως η εντύπωση πως δεν είμαστε μακρυά. Η ατμόσφαιρα είναι πιο "ηλεκτρισμένη" από ποτέ, ελπίζω μόνο να μην μας απογοητεύσουν πάλι...

Kathe fora pou akouw gi auto to thema mou erxete sto myalo i tampela......Thimase Vasili ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΙΜΗ Η ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΟΥ ΠΟΚΕΡ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ CASH TABLES!! ΤΩΝ

1/2 ΕΥΡΩ , 2/4 , 5/10 Κ.Τ.Λ ΚΑΙ ΤΩΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΙΣΩΣ ΚΑΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

To πιο πιθανό είναι να ισχύει το υπάρχον... Δηλαδή πάνω από 23 χρονών...

Μάλλον δεν θα είμαι εγώ όμως dealer... Έχουν προτεραιότητα οι παλιοί, όπως λέει στον στρατό!!!!!!

Ευχαριστώ πάντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...