Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Παρουσίαση της PokerXRC Pro Team - $10 Free Money για τους 30 πρώτους!


Recommended Posts

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Παρουσίαση της PokerXRC Pro Team - $10 Free Money για τους 30 πρώτους! **

Μερικές διευκρινίσεις σχετικά με τη διαδικασία για τα free money.

Αρχικά πρέπει να κάνετε απλό λογαριασμό. Αυτό γίνεται αφού εγκαταστήσετε το λογισμικό του PokerXRC και στη συνέχεια ανοίγοντάς το κάνετε κλικ στο Εγγραφή Τώρα. Εκεί δε χρειάζεται να βάλετε κάποιο κωδικό.

Στη συνέχεια μέσα στο Lobby μας, μπείτε στο tab Ταμείο και κάντε κλικ στο "Δημιουργήστε Λογαριασμό Αληθινών Χρημάτων". Εκεί θα συμπληρώσετε τα πραγματικά σας στοιχεία και στο τελευταίο πεδίο θα βάλετε τον κωδικό που θα σας δωθεί με pm εδώ στο Pokerland.

Για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνηση μη διστάσετε να ρωτήσετε.

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PokerXRC έγραψε:

** Αυτό το θέμα ασχολείται με το άρθρο: Παρουσίαση της PokerXRC Pro Team - $10 Free Money για τους 30 πρώτους! **

Μερικές διευκρινίσεις σχετικά με τη διαδικασία για τα free money.

Αρχικά πρέπει να κάνετε απλό λογαριασμό. Αυτό γίνεται αφού εγκαταστήσετε το λογισμικό του PokerXRC και στη συνέχεια ανοίγοντάς το κάνετε κλικ στο Εγγραφή Τώρα. Εκεί δε χρειάζεται να βάλετε κάποιο κωδικό.

Στη συνέχεια μέσα στο Lobby μας, μπείτε στο tab Ταμείο και κάντε κλικ στο "Δημιουργήστε Λογαριασμό Αληθινών Χρημάτων". Εκεί θα συμπληρώσετε τα πραγματικά σας στοιχεία και στο τελευταίο πεδίο θα βάλετε τον κωδικό που θα σας δωθεί με pm εδώ στο Pokerland.

Για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνηση μη διστάσετε να ρωτήσετε.

Ευχαριστώ.

kalimera

ego eimai doulia

mporo na lavo kodiko gia argotera otan paw spiti?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και αυτοί που άνοιξαν λογαριασμό πριν την προσφορά σας πως λέγονται?

Ο πρώτος που θα απαντήσει σωστά κερδίζει $10 από μένα ... ή μάλλον $ 15 γιατί είμαι και πιο κιμπάρης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλε Loukas34 μπορείς να ζητήσεις τον κωδικό μέσω pm αρκεί να είσαι μέσα στους πρώτους 30 και να έχει δημιουργήσει τουλάχιστον απλό λογαριασμό στο PokerXRC, που είναι μία διαδικασία 1 λεπτού. Από εκεί και πέρα τον κωδικό μπορείς να τον χρησιμοποιήσει όποτε θέλεις.

Αγαπητέ Crazy Frank ξέρω την απάντηση στην ερώτηση σου αλλά φοβάμαι να την πω μην με κόψει η λογοκρισία ;)

Δυστυχώς αν και θέλαμε να τρέξουμε την προσφορά από την πρώτη ημέρα τους κωδικούς τους λάβαμε χθες οπότε δεν γινόταν αλλιώς. Σε κάθε περίπτωση τουλάχιστον για τους παίκτες που δεν έχουν κάνει ακόμα κατάθεση ίσως κάνουμε κάτι όσο τρέχει ακόμα η προσφορά. Προς το παρόν έχουμε δώσει 15 κωδικούς όποτε όσοι ενδιαφέρονται ακόμα προλαβαίνουν.

Τέλος μία σημείωση τα στοιχεία πρέπει να γράφονται με λατινικούς χαρακτήρες αλλιώς δεν λειτουργεί ο κωδικός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως αναφέρθηκε παραπάνω για την ερώτηση του φίλου Loukas34, πρέπει να κάνεις λογαριασμό στο PokerXRC και στη συνέχεια να μου στείλεις εδώ ένα pm με τα στοιχεία σου για να σου στείλω τον κωδικό για τα δωρεάν χρήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PokerXRC έγραψε:

Όπως αναφέρθηκε παραπάνω για την ερώτηση του φίλου Loukas34, πρέπει να κάνεις λογαριασμό στο PokerXRC και στη συνέχεια να μου στείλεις εδώ ένα pm με τα στοιχεία σου για να σου στείλω τον κωδικό για τα δωρεάν χρήματα.

.

AXXX den 8a prolavo giati eimai ergasia:(

euxaristo pantos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PokerXRC έγραψε:

Φίλε Loukas34 μπορείς (........) θέλεις.

Αγαπητέ Crazy Frank ξέρω την απάντηση στην ερώτηση σου αλλά φοβάμαι να την πω μην με κόψει η λογοκρισία ;)

Δυστυχώς (...) ακόμα προλαβαίνουν.

Τέλος (...) δεν λειτουργεί ο κωδικός.

Επιτέλους , μια απάντηση από έναν mod με χιούμορ, και όχι του στυλ ''ξέρεις, να , αλλά , μπορεί να έκανες κατάθεση αλλά εμείς ΘΑ ΘΑ ΘΑ''...

Ειλικρινά χαίρομαι και που εξέλαβε ο xrc mod (τώρα γιατί εγώ τον φαντάζομαι με μαύρο παλτό - κάτι σε matrix...) το post μου ως αστείο (αυτή ήταν εξάλλου και η διάθεσή μου) αλλά και που απάντησε χιουμοριστικά.

Για ακόμα για φορά θα σας ευχηθώ καλή επιτυχία και θα τα λέμε συχνά και στα τραπέζιά σας (φήμες αναφέρουν ότι το pokerstars τρέμει στην ιδέα να με χάσει από super-duper-gold-pinobafouskaipaizoPRO μέλος του). Συνεχίστε με την ίδια όρεξη! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

malachaskos:

έκανα εγγραφή χτες βράδυ. μπορώ να τα πάρω?

Στείλε τα στοιχεία σου με pm στο χρήστη PokerXRC και θα σε ενημερώσουμε σύντομα.

Ειλικρινά χαίρομαι και που εξέλαβε ο xrc mod (τώρα γιατί εγώ τον φαντάζομαι με μαύρο παλτό - κάτι σε matrix...) το post μου ως αστείο (αυτή ήταν εξάλλου και η διάθεσή μου) αλλά και που απάντησε χιουμοριστικά.

Φίλε Crazy Frank δυστυχώς έπεσες εξώ. Δεν είναι ο mod αλλά Η mod του PokerXRC. Και είναι η παρακάτω. Στη δική σου περίπτωση, θα κανονίσουμε να σου παραδώσει προσωπικώς τα $10. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωδικοί τέλος! :)

Σας ευχαριστούμε όλους για το ενδιαφέρον που δείξατε και αναμένουμε να σας δούμε στα τραπέζια του PokerXRC!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με την ευκαίρια να κάνουμε και μία ενημέρωση για τις προσφορές μας. Δυστυχώς λόγω τεχνικών προβλημάτων η προσφορά PokerXRC Jackpot, η καθημερινή μας κλήρωση που μοιράζει $100 δεν θα ξεκινήσει από σήμερα καθώς δεν είναι ακόμα έτοιμη η εφαρμογή chat.

H προσφορά Lucky Ten που απαιτεί να κερδίσει ένας παίκτης 10 πόντους για να μπει στην καθημερινή μας κλήρωση για $100 ξεκινάει κανονικά από σήμερα και αύριο θα γίνει η πρώτη κλήρωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μέχρι τώρα μόνο θετικά τα πρώτα σχόλια για την πλατφόρμα.

αν και έχω παίξει μόνο 2 ωρίτσες φαίνεται αρκετά καλή.

μόνο που έχει λίγο κόσμο και πρέπει να περιμένεις λίγο ιδικά στα sng.

και λίγο το ψάξιμο είναι κουραστικό! με το επίπεδο τον αντιπάλων αρκετά καλό για έναν αρχάριο σαν εμένα! θα συνεχίσω να παίζω XRC.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...