Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

νέο ξεκίνημα ποιό σοβαρό!!!


malachaskos

Recommended Posts

i know... autos einai kai o logos pou eixa ligo kairo na postarw kati, exw katalavei oti eimai "psilokomparsos"!! don't worry!!!to oti mporw kai kerdizw etsw kai ligo den einai kati to aksiologo kai to katalavainw.

oso gia thn erimopoiish...mhn ksexnas oti panta tha uparxoun paixtes (etsw kai autoi oi ligoi)pou grafoun se ena forum gia na veltiothoun kai oxi mono, opote ligo duskolo.theorw oti apla exei meiothei o logos twn aksiologwn posts prws ta "xaza"(an theleis) posts logo tou oti exoun auksithei oi neoi paixtes kai oxi dioth exoun meiwthei ta post twn experts. mporei na ftaiei kai to kalokairi. tha diksei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 229
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

john2121 έγραψε:

Δεν καταλαβαινω που ειναι το εριστικο? Που ειναι το καθετο?

Το γεγονοs εγραψα τοσεs φορεs οτι λιγοτεροι απο 3% καιρδιζουν -σοβαρα ποσα- αρα εωs οτου μπορεσουν να κερδισουν(και αυτο ειναι πολλη δυσκολο-αποδειξη οτι ελλαχιστοι κερδιζουν)να παιζουν 1 τραπεζι διοτι οσα περισσοτερα παιζουν τοσα περισσοτερα θα χανουν.

Αυτο δεν ειναι προσωπικη μου αποπση ειναι γεγονοs.

This is not an opinion(or my opinion) i am sharing with you.

It is a fact.

Κερδισατε ομωs.

Εγω δεν ξαναγραφω σε φορουμ.

Καλη επιτυχεια σε ολουs .

Ευχαριστω.

Όποιος διαβάζει αυτό το thread έχει την μοναδική ευκαιρία να πάει ένα side bet μαζί μου, λοιπόν...

δίνω απόδοση 5 πρός 1 πως θα ξανά απαντήσει σε αυτό το thread

και 1 προς 100 για οποιοδήποτε άλλο forum B)

ΥΓ στείλτε μου pm για τα διαδικαστικά της κατάθεσης χρημάτων κτλ.

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γράμμα πρός τον γιάννη τάραμα ( το οποίο δεν χρειάζεται να απαντήσει)

μία συμβουλή που δίνεται παράπάνω απο μία φορά είναι κακά μεταμφιεσμένη νουθεσία

μου ήταν πολύ στενάχωρο να διαβάζω όλα αυτά τα κείμενα και να βλέπω αυτήν την εμμονική επαναφορά στα ίδια και στα ίδια όταν είναι προφανές απο τα μηνύματα ότι δεν γίνετε αποδεκτό αυτό που πρεσβεύεις

μου ήταν πολύ στενάχωρο επειδή αντιλαμβάνομαι ότι είσαι περίπου πατέρας για τους περισότερους εδώ μέσα ( ηλικιακά μιλώντας )

να διαβάζω την αγωνία του μπαμπά να νουθετήσει και να τρώει συνεχώς κράξιμο το οποίο για κάποιο τραγικό λόγο δεν μπορεί να το αντιληφθεί κιόλας

σε νεότερους τα πράγματα πρέπει να λέγονται μία φορά και όταν ζητιούναι μία ακόμα επανάληψη ή και ίσως ανάληση αλλιώς σιωπή

κράτα την γνώση και κάνε πράξη αυτά που λές αλλοιώς αδικείς την όποια πείρα μπορεί να έχεις με το να την σέρνεις απο δώ και απο κεί και να κράυγάζεις για δικαίωση της

θα τελείωσω με ένα στοίχο του καβάφη τον οποίο ελπίζω να θυμάμαι καλά έτσι για να ομορφήνει λίγο αυτό το θρέντ που τόσο κράξιμο έχει κουβαλήσει ώς τώρα

κι αν την ζωή σου δεν μπορείς να κάνεις όπως θές

τούτο προσπάθησε μονάχα

όσο μπορείς . μήν την εξευτελίζεις

μές στην πολλή συνάφεια του κόσμου

μες στις πολλές κινήσεις κι ομιλίες

μην την εξευτελίζεις πηγαίνοντας την

γυρίζοντας συχνά κ εκθέτοντάς την

στων σχέσεων και των συναναστροφών

την καθημέρινή ανοησία

ως που να γίνει σαν μια ξένη φορτική

μετα τιμής

κώστας βάμβουκας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριε Βαμβουκα...

(σε λεω κυριε για την ηλικια σου και οχι για την σοβαροτητα σου)

Ενημερωνω καταρχην πως σε αυτο το φορουμ καταθετουμε γωση για το ποκερ και οχι για την ελληνικη ποιηση, αυτο στο ξεκαθαριζω διοτι μαλλον δεν εχεις ιδεα απο ποκερ αλλα απο ποιηση καλα το πας.

Βεβαια θα μπορουσες να διαβαζες και κανα βιβλιο για ποκερ ετσι ισως σου ταιριαζε λιγοτερο η λαικη ρηση "οτι δεν ποιανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια", αυτο προφανως ισχυει και για αλλους εδω μεσα που προφανως ταυτιζεσαι.

Καλα θα κανεις ομως εσυ και αλλοι να σκεφτονται πριν γραψουν αυτα που τους ενοχλουν... Ο Γιαννης Ταραμας εμαθε στην Ελλαδα τον επαγγελματικο τζογο, απο αυτο δεν εκανε την πλακα του αλλα ζουσε και ζει την οικογενεια του, οταν ο Ταραμας μετρουσε χαρτια και απαγορευσεις εσυ και αλλοι που εισασταν??? και γιατι στην ηλικια σου εισαι ενας ακομα πουθενας στο χωρο των επαγγελματιων? μηπως πρεπει να ξανασκεφτεις γιατι δεν τα καταφερνεις? μηπως πρεπει να εισαι λιγοτερο πικροχολος και περισσοτερο ταπεινος?

Μιλαω με τα κερδη που εχω αποκομησει εδω και τοσα χρονια, ευχομαι απο δω και περα να αφηνεις τα ΚΕΡΔΗ σου να μιλανε και οχι τα ποιηματακια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ απορώ...υπάρχουν "παίχτες" που χάνουν επί 3-4 χρόνια και συνεχίζουν να παίζουν ελπίζοντας οτι κάποτε θα αρχίσουν να κερδίζουν? Δηλαδή ποιος μπορεί να παίζει επί τόσο καιρό χωρίς να χει κέρδη και να μη λέει να το παρατήσει?

Φυσικά και η πλειοψηφία των παιχτών είναι losing παίχτες (όχι όμως το 97%) αλλά αποκλείεται όσοι κερδίζουν να έχαναν επί χρόνια προτού ξεκινήσουν να βγάζουν κέρδος. Και μια ερώτηση όταν λέτε για winning παίχτες σε αυτό το thread, για τί ποσά μιλάμε? Να είναι απλά πάνω ή να βγάζουν +10Κ το χρόνο γιατί αυτό έχει τεράστια διαφορά κατά την άποψή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NICK_SKD έγραψε:

Μιλαω με τα κερδη που εχω αποκομησει εδω και τοσα χρονια, ευχομαι απο δω και περα να αφηνεις τα ΚΕΡΔΗ σου να μιλανε και οχι τα ποιηματακια σου.

fail.Ό,τι θέλει μπορεί να βγει και να πει ο καθένας σε ένα δημόσιο φόρουμ..Eσύ δλδ μέτρησες τα κέρδη σου και αποφάσισες πως είναι ώρα να καταθέσεις την άποψή σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NICK_SKD έγραψε:

Κυριε Βαμβουκα...

(σε λεω κυριε για την ηλικια σου και οχι για την σοβαροτητα σου)

blah blah blah

Μιλαω με τα κερδη που εχω αποκομησει εδω και τοσα χρονια, ευχομαι απο δω και περα να αφηνεις τα ΚΕΡΔΗ σου να μιλανε και οχι τα ποιηματακια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teleiws akyri kai adiki i epithesi ston vamvoux. Les oti den prepei na epitithomaste ston tarama otan esy kaneis akrivws to idio pragma se kapoion allo.

Den amfivallw oti o taramas exei megali empeiria sto xwro tou tzogou ki exei palepsei gia ta dikaiwmata tou. Ston tomea tou online poker omws einai apeiros kai oi dogmatismoi tou epikindynoi. Pws na to kanoume diladi ? Den ginetai na einai sto apyrovlito epidi exei mia istoria pisw tou sto blackjack. Akrivws epeidi thewreitai presveutis tou tzogou stin ellada einai logiko na krinetai austira kai na prepei ki o idios na prosexei ligo perissotero ti leei kai grafei.

Kamia 10aria atoma se auto to thread irthane se antiparathesi mazi tou gia ta grafomena tou. O taramas omws den kathetai kan na skeftei estw kai sto elaxisto mipws ontws yparxei kapoio lathos sto skeptiko tou alla pipilaei se kathe post tin idia karamela. Me auti tin logiki kalytera na tirisei tin yposxesi tou (pou den to vlepw vevaia).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μια υπονοια... Περιεχει διευθυνσεις IP...και πολλα accounts...

Μιχαλη σε χρειαζομαστε... !!!

Οπως συμπεριφερομαστε στους "αγνωστους" (βλεπε panos2345 ετσι πρεπει να συμπεριφερομαστε και στους "γνωστους".. αν βεβαια παιζει κατα παρομοιο...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mou kanei foverh entypwsh olo ayto....

Apisteyta pragmata..

Olo to thread xekinhse me ena paidi na zhtaei voitheia kai ola phgainan kala mexri pou emfanistike o John Taramas na pei oti den ginetai na kerdizoun oloi, oti to pososto einai mikro kai oti trwme k tha fame xylo sta trapezia gia na mathoume na eimaste winning, an pote ta kataferoume..

Kai xafnika ...all hell broke loose....

Mia genikh epithesh ---katholou asynithisto tonizw edw---prws ayton poy ousiastika leei "meinete prosgeiwmenoi, douleyete poly, meletate poly, k isws ta kataferete-oume.."

WTF??!?

sigoura polloi tha grapsoun katw apo to post mou:oxi akrivws etsi file: egw eipa oti to possosto einai tade, otropos tou John etsi,..to multitabling ekeino, aytos den einai prosgeiwmenos pou mas leei na eimaste emeis..egw den diavasa kai oute xreiazetai... Esy twra poios eisai kai mas ta les ayta? Xereis poios Eimai egw file??klpklpklp...

Alla h alhtheia paramenei mia kata th gnwmh mou...EInai olofanerh h proswopikh epithesh apenanti ston john kai ayta pou leei einai ousiastika kai swsta..

Den pisteyw kaneis ousiastika na diafwnei me ayta pou egrapse...Apla kapoioi thigontai...

To lathos einai diko tou pou mpainei ws dhmosio k eponymo proswpo sthn arena na xorepsei kai na asxolithei..

OXI SE AYTA POU GRAFEI..

O logos dld pou egine olo ayto einai an to psossosto einai 3% k oxi 6% px?

An alloi mporoun na kanoun multitabling k alloi oxi kai giati?

Filosophia exei pesei polly nomizw..Enas exonyxistikos elegxos - antilogos - ws pros to oti eipothei apo ton John einai h metafrash..

Makari na deixname tetoio zhlo sto na sthrizomaste kai na mathenoume alla apo oti fainetai den xreiazomaste kanena Tarama na mas leei M*****IES!! sto katw katw..ti thelei aytos o Taramas twra pou mas ta spaei me thn epimonh tou E? Na mas pei oti den G***ME arketa sto poker?

Kai poios enai aytos re file twra..?Xerei poios eimai egw? Are you talking to me?

H ousia omws paramenei se ayta pou leei : (kai nomizw oloi prepei na symfwnhsoun edw)

--Opoiadhpote epityxia sth zwh erxetai me kopo..poly kopo..akoma kai talento megalo na einai kaneis PANTA kapou kopiazei...panta thysiazei

--Den petixainoun oloi....DYSTHXWS!!

Fysika eimai ypermaxos ths diafwnias exallou afto to dikaiwma exaskw k egw ayth th stigmh alla Cmon re paidia...seriously?

telika mallon o skopos tou foroum exei xefygei: apo to na veltiwnomaste me thn antallagh apopsewn phgame sto NA DEIXNOUME POSA KSEROUME ME TA LEGOMENA MAS gia na deixnoume POSO G***OI eimaste...

Akoma kai poihsh eida mesa se thread gia poker kai apla anarwtiemai th sxesh exoun ola ayta?? Giname oloi psyxologoi prospathontas na voithisoume ton Sxizofrenh pu leei Diavaste...Doulepste..?

Prepei na ton swsoume paidia,,...Den leei logika pragmata..

As tou dwsoume eirwnia maskaremenh se filikes symvoules gia ton tropo tou...mpas k katalavei

Sto katw katw pois einai o kyrios? ti exei na mas pei? ti na mas K***SEI kai o taramas Twra...

Are you Talking to me?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

+1 thelegend...

to mono sto opoio exeis dikio sicko einai oti einai aparadekto na eironeuesai kai na koroideuis enan anthropo 35 xronia megalitero sou.....

apo kei kai pera omos exei katantisei apisteyto ekneyristiko ayto to copy paste 2 IDION PRAGMATON oli tin ora...entaxei tin eidame tin apopsi sou alla apoti fainetai para polloi ligoi tin ensternizontai....(oso perissotera trapezia toso megaliteri xasoura ktl!!!!!!)

einai apolita logiko to mialo tou 60xronou na afomoionei apisteyta pio arga apo tou 25xronou,de mporo na katalavo giati na ginetai tetoio thema..

theoro ton euato mou metrio paikti alla krinontas apo diaforous filous alla kai apo mena opoios pisteui oti xreiazesai 3 xronia gia na gineis winning sto poker exei pragmatika KATAMAYRA MESANIXTA....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συντονιστειτε ρε σεις λιγακι.

Ποιος προσεβαλε η ποιος εβρισε τον John ?

Ειμαστε μελη σε καποιο site και μιλαμε σε ενα forum που απαγορευονται η αντιπαραθεσεις και οι αντιθετες αποψεις?

Εγω ρε σεις, σε αλλο thread που καποιοι οχι απλα ειρωνευτικαν αλλα εβρισαν στα ισα τον John, απαντησα πως ειναι απαραδεκτο κατι τετοιο να συμβαινει.

Εγω που τωρα διαφωνησα καθετα με τον John.

Μαθετε λιγακι να διαβαζετε πιο προσεκτικα το τι ακριβως ειπωνετε στο κειμενο καποιου.

Οσων αφορα την ειρωνεια ισως καποιων, πιστευω πως ο John μονος του προκαλει κατι τετοιο, την στιγμη που προσπαθει να παιξει με την νοημοσυνη των περισσοτερων εδω μεσα, λεγοντας ΣΥΝΕΧΕΙΑ, πηγαινε σε εκεινη την σελιδα και διαβασε αυτη τη σειρα και δες τι ειπε εκεινο το μελος.

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ.

Δηλαδη ολες οι απαντησεις των προηγουμενων μελων, εγιναν χωρις να διαβασουν την 4η σελιδα η την 9η η την 8η σελιδα??

Η μηπως η νοημοσυνη ΟΛΩΝ των αλλων εδω μεσα ειναι χαμηλοτερη τοσο πολυ σε σχεση με του John?

ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΦΗ! Απλα αυτος δεν το δεχεται και προσπαθει να υποστηριξει τις αποψεις του, αναφεροντας 3-4 γνωστα ονοματα στο χωρο. Πραγμα εξισου κουραστικο.

Και τι παει να πει οτι εκανε "οργια" παλια στο blackjack και στον τζογο γενικοτερα ? Ε και ?

Εγω ειμαι απτους καλυτερους στην Ελλαδα στο εμποριο γενικοτερα, αυτο παει να πει πως μπορω να μιλαω καθετα και απολυτα σε οποιον μου φερει αντιρηση σχετικα με το ποκερ ?

Οση τοση σχεση εχει το Blackjack με το ποκερ αλλη τοση εχει το εμποριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ aekarxhs..

File mou exei diafora an gia kapoion einai 3 xronia h gia allon 1?

O skopos einai o idios Na kerdizeis!

K se rwtaw akoma to eksis: An DEN ginei kapoios CONSTANT winner se ena trapezi, pws tha einai se tria? Den apefthinomai proswpika se esena ennoeitai..den kserw ti kaneis pws paizeis klp klp

Alloi mathenoun empirika, alloi akadhmaika alloi xrhsimopoioun thn fantasia tous klp...

Egw apla anarrwtiemai afou oloi hmaste winning paiktes poioi sto diaolo xanoun?!? lol

As mhn geliomaste ola theloun douleia, epimonh k kopo.. O kathenas mporei na exei thn methodo tou...Ta apotelesmata panta deixnoun exallou

Filika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ Duke

Dld re Duke esena h nohmosynh sou prosvalletai toso eykola? sorry dld alla kati den apei kala me ayto..

otan kapoios leei se kapoion phgaine ekei na deis ti egrapsa mallon to leei gt pistevei oti den exeis piasei to nohma ayton pou egrapse..

Oxi oti eisai vlakas..

prosoxh genika to lew gt h parexhghsh edw mesa paei synnefo!

Douleia meleth kopos ola ayta den mas xreiazontai....K ksanarwtaw...poioi sto diaolo xanoun TOTE?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Duke

K esy pou les na mathoume na diavazoume prosektika sto ti eipwnetai sto keimeno kapoiu...an kai grafetai nomizw thes na peis... ti les oti eimaste hlithioi k den kseroume?

Eides telika oti ayto pou les oti se enoxlei sto John einai kati poy kaneis esy o idios??

Hmmmmm......

Phgenai sth selida 17 na deis ti grafeis...syntonisou opws les k isws katalaveis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι σαν να βλεπω κειμενα του John.. Πολυ περιεργο..

1ο Ποστ : Ασε τι δεν παει καλα με εμενα και δες τι δεν παει καλα με εσενα γιατι τα λεγομενα τα δικα σου τα υποστηριζουν 2-3 ατομα, ενω αυτοι που εφεραν αντιρηση ειναι πανω απο δεκα-δεκαπεντε και μεταξυ τους καποιοι που ειναι, δεκαπλασια μη σου πω πενηνταπλασια παραπανω κερδισμενοι και ενημερωμενοι στο χωρο του ποκερ απτον John.

Και εκτος αυτου εχουν προσφερει εδω μεσα πολυ περισσοτερα απτον John γιαυτο και τους σεβονται ολοι μηδενος εξερουμενου.

ΥΓ: Στα @@ μου ποιοι χανουν και αν λενε ψεματα. Εγω για τη παρτυ μου μιλαω, δεν χρησιμοποιω ονοματα αλλων για να τονισω την αποψη μου, και ξερω να παραδεχομαι το λαθος μου, οποτε αυτο συμβει.

2ο Ποστ Αν ηθελα να σε πω ηλιθιο θα σε ελεγα. Δεν υποννοω οτι εισαι ηλιθιος προφανως. Ουτε εσυ ουτε κανεις. Οτι θελω να πω το λεω ετσι οπως ειναι χωρις υπονοουμενα.

ΥΓ: Το πηγαινε στην σελιδα ταδε και δες αυτο ειναι του John.. Τι εγινε ρε? Ξαδερφακια ειστε μηπως ? ..

ΥΓ2: Στα Ελληνικα σε παρακαλω στα Ελληνικα. Κανε μια προσπαθεια. Για καλο στο λεω. Και γω το εκανα παλια και καταλαβα ποσο ενοχλει το greeklish.

Καλη τυχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας μοιραστω και γω λοιπον καποιες αποριες μου με ολα τα παιδια της Pokerland!

1) Ξερετε οτι πατωντας πανω στο nickname καποιου εμφανιζετε το "profil" του ?

2)Εκει ξερετε οτι αναφερεται ο τοπος διαμονης του και η ηλικια, του τυπου 31-40 η 41-50 κλπ ?

3)Ξερετε οτι αφου πατησετε πανω στο nickname καποιου βλεπετε επισης ολο το action που εχει στα threads του forum ?

4)Ξερετε οτι πατωντας στα μικρα βελακια ακριβως πανω απτο θεμα του thread, βλεπετε και πιο παλια ποστς του συγκεκριμενου μελους ?

------------------------------------------------------------------

TOP QUESTION

Ποσο πιθανον ειναι ενα μελος να εχει ιδια ηλικια, να εχει απαντησει ακριβως 100% στα ιδια threads με καποιον αλλο, τον οποιο, κραξανε σε ακριβως προηγουμενο ποστ, και τα λεγομενα του να ειναι μονο υποστηριξη απεναντι στον κραχθεντα ????????

Μηδεν ανοιγμα threads, μηδεν σχολια σε αλλα threads που δεν εχει γραψει ο "αλλος του εαυτος" μηδεν action αν δεν ποσταρει ο αλλος του εαυτος... Με το που ποσταρει ο ενας και τρωει αρνητικες απαντησεις, πεταγεται ο αλλος και τον υποστηριζει..

Ολα ειναι διαθεσιμα παιδια. Απλα πατηστε πανω στο ονομα του, δειτε το profil του, και αριστερα δειτε ολο το action που εχει στο forum.

Εκει θα δειτε οτι σε καθε ποστ που εχει κανει, εχει ακριβως πριν γραψει ο "αλλος του εαυτος" και ειχε αρνητικα αποτελεσματα.

μμμμ....

Τυχαιο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pros DUKE:;::

EE re glentiaa!!

Pame kala?!?!?!???!??

Ayto pou les einai prosvlhtiko toylaxiston gia esena...To an grafw sta sygekrimmena threads einai epeidh vlepw ayth th monimh istoria na epanalamvanetai synexeia.

To an symfwnw k yposthrizw ton Tarama einai dikh mou ypothesh...

Alla anarwtiemai toso dyskolo sou einai na dexteis oti mporei afto apla na symvainei epeidh kapoioi symperilamvanomenou k emou aganaktoun me th stash sas kai as mhn exoun symferon?

Esy dld pws aganakteis me ayta pou leei o Taramas k grafeis? To idio den ginetai na symvainei apo allous?

H fantasia sou orgiazei file mou kai tha zhthsw apo ton Moderator h to Pokerland na to epivevaiwsei ayto elegxontas to account mou k to IP mou fysika.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο απόλυτος εξευτελισμός. ++ , συμφωνώ Duke, Νομίζω πρέπει να καλέσουμε την Pokerstars Για multiple accounts Violation...Απλά Γελοίο. LOLZ

Επίσης , θυμάμαι παλιά που ήμουν 16 όταν έπαιζε καβγάς , φώναζα τους φίλους μου να υποστηρίξουν...Το έχω κόψει όμως, τώρα στα 26 μου..Hmmm....Just sayin

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...