Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Poker στο Regency Θεσσαλονίκης;


stavridoy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

augoustos228 έγραψε:

Εναρξη την Δευτερα 15/11 στις 3 μμ. για 2 μερες θα παιζεται ποκερ με ψευτικες μαρκες για εξασκηση των ντηλερ και να διορθοθουν οι οποιες ελλειψεις, μετα ξεκιναει το κανονικο ποκερ.

Αύγουστε (ή κάποιος άλλος), υπάρχει κανένα φρέσκο νέο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα απο το καζινο θεσσαλονικης, σημερα παιξαμε με ψευτικες μαρκες και ακομη παιζουν.

Η αιθουσα ειναι μικρη αλλα με πολυ καλο εξαερισμο, ειμασταν περιπου 30-35 ατομα οι περισοτεροι καπνιστες και δεν υπηρχε η παραμικρη δυσφορια.

Ανετες πολυθρονες και πολυ καλο service.

Οι ντηλερ καλα εκπαιδευμενοι με μικρα μονο λαθη και οσο θα φανει αυτο παραξενο για το καζινο θεσσαλονικης ηταν ευχαριστοι στην συμπεριφορα τους προς τους πελατες.

Λοιπον ανακεφαλαιονοντας, 2 τραπεζια 2-5 αγορα 250-1250 γκανιοτα 5% οροφη 3bb, 1 τραπεζι 5-10 αγορα 400-3000 γκανιοτα 5% οροφη 2bb.

Απο αυριο Τριτη ξεκιναει με κανονικα χρηματα ωρες λειτουργιας 3,00μμ μεχρι 07,00 το πρωι.

πιο φρεσκα νεα δεν γινεται :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα 10 το βράδυ πήγα να δω την αίθουσα!!

3 τραπέζια πολύ όμορφα

άνετες πολυθρόνες

πολύ μικρή αίθουσα, στριμωχτά όλα.. αλλά τέλειο κλίμα

Ρώτησα αν μπορώ να παίξω και εγώ σε αυτή την εξάσκηση των dealers με ψεύτικες μάρκες αλλά μου είπαν ότι ήδη ξεκίνησαν να παίζουν κανονικότατα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pappous έγραψε:

Ρώτησα αν μπορώ να παίξω και εγώ σε αυτή την εξάσκηση των dealers με ψεύτικες μάρκες αλλά μου είπαν ότι ήδη ξεκίνησαν να παίζουν κανονικότατα!!!

Κρίμα!!!!! Επόμενη στάση με ψεύτικες μάρκες Hyatt Πάρνηθας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sikose prota ta thlefona na se milhsoume san anthropoi!!!!!giati se psaxnoume kairo ....mou fainetai mono gia retsines eisai sthn athonos

.ego to proto cashes mou to ekana regency.opote an thes plirofories call me!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nostoper έγραψε:

sikose prota ta thlefona na se milhsoume san anthropoi!!!!!giati se psaxnoume kairo ....mou fainetai mono gia retsines eisai sthn athonos

.ego to proto cashes mou to ekana regency.opote an thes plirofories call me!!!!! :laugh:

ok tha milisoume sintoma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΙΧΘΥΟΣΚΑΛΑΣ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ και του ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΨΑΡΑΔΩΝ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Επειδη για λιγο καιρο δεν θα υπαρχει επαρκεια ψαριων, παρακαλουνται οι ψαραδες να ΜΗΝ μπερδευουν τα διχτυα τους γιατι οταν θα εχουμε πολλα ψαρια οι ψαραδες θα μεινουν απο υλικα ψαρεματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

pappous έγραψε:

Ρώτησα αν μπορώ να παίξω και εγώ σε αυτή την εξάσκηση των dealers με ψεύτικες μάρκες αλλά μου είπαν ότι ήδη ξεκίνησαν να παίζουν κανονικότατα!!!

Κρίμα!!!!! Επόμενη στάση με ψεύτικες μάρκες Hyatt Πάρνηθας.......[/quote:m5lmzjf6]

hahahahahaahahahahahahahahahahahahaahhahahaha

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μεγαλη επιτυχια που εχει η αιθουσα ποκερ του καζινο θεσσαλονικης, φαινεται να εχει αλλαξει την προκαταληψη των Διευθυντων του καζινο απεναντι του.

Ετσι, ενω μεχρι τωρα ανοιγε στις 15.00 και εκλεινε το πρωι στις 06.30, οι υπευθυνοι του καζινο προσανατολιζονται να γινει 24ωρη η λειτουργια της αιθουσας και μαλιστα πολυ συντομα πιθανως απο 1ης Δεκεμβρη.

Μιλανε φυσικα για να βαλουν και αλλα 6 τραπεζια ετσι ωστε να μπορουν να γινουν και τουρνουα.

Το μονο που χρειαζεται ειναι υπομονη απο τους πελατες απεναντι στους ντηλερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο Δευτερα πιθανον να εχω καλα νεα για Omaha και τουρνουα.

Απ οτι φαινεται στο καζινο Θεσσαλονικης "το αγωγι ξυπνησε τον αγωγιατη" και ο αγωγιατης δεν κοιμηθηκε πανω στο καρο :P

Εν αναμονη των νεων, λοιπον, την Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

augoustos228 έγραψε:

Απο Δευτερα πιθανον να εχω καλα νεα για Omaha και τουρνουα.

Απ οτι φαινεται στο καζινο Θεσσαλονικης "το αγωγι ξυπνησε τον αγωγιατη" και ο αγωγιατης δεν κοιμηθηκε πανω στο καρο :P

Εν αναμονη των νεων, λοιπον, την Δευτερα

great news!!!

epitelous enas xwros gia na paiksoume kai ligo live omaha gia emas pou den paizoume holdem

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει κανένας τίποτα πληροφορίες αν πρόκειται ωα προστεθούν τραπέζια, αν πρόκειται να βάλουν blinds 1-2 και αν σκοπεύουν να διωργανώσουν κανένα τουρνουά;

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια ερωτηση ...τα τραπεζια ειναι 9 η 10 θεσεων? Και επισης μπορει κανεις να επιλεξει την θεση στην οποια θελει να καθισει η ειναι τυχαιο?

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...