Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

HUD και ONGAME


sijoune

Recommended Posts

Ρε παιδια θπαρχει κανενα λογισμικο (οτιδηποτε) που να παρεχει HUD για την ONGAME?

Δεν μπορε να βγαλω ακρη. Ψαχνω και δεν βρισκω. :(

Παντως με το PT3 που εχω περναει το hand history αλλα δεν δουλευει το HUD!

Στο pokerstars παντως δουλευει κανονικοτατα.

Ευχαριστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι sijoune εχω την ίδια απορία παιζει κανενας να ξερει

Υ.Γ:Είσαι ο γνωστος microstakes sijoune?????ο γνωστος και ανατελωντας ελληνικος ηλιος??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sijoune έγραψε:

Ρε παιδια θπαρχει κανενα λογισμικο (οτιδηποτε) που να παρεχει HUD για την ONGAME?

Δεν μπορε να βγαλω ακρη. Ψαχνω και δεν βρισκω. :(

Παντως με το PT3 που εχω περναει το hand history αλλα δεν δουλευει το HUD!

Στο pokerstars παντως δουλευει κανονικοτατα.

Ευχαριστω...

to poker tracker 3 douleuei kanonika se emena sto diktuo tis ongame

ego sto diktuo tis cereus exo problima

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giorgio έγραψε:

Holdem Mananager. Πολύ μπροστά πια.

Akribws. Eixa kairo na to xrhsimopoihsw kai teteytaia epaiksa sthn ongame. Htan entypwsiako to pws paizane enantion mou oi regs (akoma ki oi pio nitty regs ekanan relentless 3bet, light call downs, bluff raises light get it in) Ma de me iksere kaneis ekei

Bebaia einai ongame alla katalaba oti me to pou kathomoun s'ena trapezi gia arketa hands molis ta stats mou pernousan kapoia oria PFR tote arxisane na peftoun ta 3bet broxh, an se allo table tyxaine na eimai card dead me xamhla stats tote yphrxe apisteyto respect

Alitheia giati de mporeis pleon na deis th xwra katagwghs tou antipalou sthn ongame? (h mphpws mporeis) ti na ta kaneis ta hud stats meta lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bebaia einai ongame alla katalaba oti me to pou kathomoun s'ena trapezi gia arketa hands molis ta stats mou pernousan kapoia oria PFR tote arxisane na peftoun ta 3bet broxh, an se allo table tyxaine na eimai card dead me xamhla stats tote yphrxe apisteyto respect

Alitheia giati de mporeis pleon na deis th xwra katagwghs tou antipalou sthn ongame? (h mphpws mporeis) ti na ta kaneis ta hud stats meta lol

Μπορεις να παιξεις cake αν αντεξεις το software, που και HUD δεν εχει και δειχνει την χωρα καταγωγης. Αλλα καλυτερος τροπος profiling ειναι το screen name για εμενα δεν αποτυγχανει ποτε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

holdemgr έγραψε:

giorgio έγραψε:
Holdem Mananager. Πολύ μπροστά πια.

Alitheia giati de mporeis pleon na deis th xwra katagwghs tou antipalou sthn ongame? (h mphpws mporeis) ti na ta kaneis ta hud stats meta lol[/quote:120csoa1]

Μήπως για να παίζουμε παράνομα στο μέλλον στην πλατφόρμα χωρίς να μας εντοπίζουν οι ελληνικές αρχές? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iJustRiveredYou έγραψε:

Bebaia einai ongame alla katalaba oti me to pou kathomoun s'ena trapezi gia arketa hands molis ta stats mou pernousan kapoia oria PFR tote arxisane na peftoun ta 3bet broxh, an se allo table tyxaine na eimai card dead me xamhla stats tote yphrxe apisteyto respect

Alitheia giati de mporeis pleon na deis th xwra katagwghs tou antipalou sthn ongame? (h mphpws mporeis) ti na ta kaneis ta hud stats meta lol

Μπορεις να παιξεις cake αν αντεξεις το software, που και HUD δεν εχει και δειχνει την χωρα καταγωγης. Αλλα καλυτερος τροπος profiling ειναι το screen name για εμενα δεν αποτυγχανει ποτε.. ;)[/quote:w422q4i9]

η Cake αναβαθμίζει το λογισμικό της και πολύ σύντομα θα είναι διαθέσιμο... ρίξτε μια ματιά!

[video width=420 height=320]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...

καλα αφου δεν απαντησε κανεις δεν πειραζει. έχω όμως μία άλλη ερωτηση, κολαει σε κανεναν το χαντ του χολντεμ μανατζερ στην ονγκε'ι'μ όταν αλλάζεις τραπέζι? όποιος ξέρει κάτι ας δώσει τα φώτα του.

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αφου δεν απαντησε κανεις δεν πειραζει. έχω όμως μία άλλη ερωτηση, κολαει σε κανεναν το χαντ του χολντεμ μανατζερ στην ονγκε'ι'μ όταν αλλάζεις τραπέζι? όποιος ξέρει κάτι ας δώσει τα φώτα του.

ευχαριστω

κολάει αλλά δε φταει το hud σε mena φταίει ότι όταν αλλάζει το τραπέζι δεν αλλάζει ούτε ο αριθμός του τραπεζιού ούτε τα blind level στον τίτλο του τραπεζιού οπότε πρέπει κάθε φορά να κάνω μανυαλ αναζητηση με το table finder του hud

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον ειναι γενικο αυτο το προβλημα.Στην αλλαγη τραπεζιου κολλαει και θελει με το table finder να το βρεις .

το καταλαβα αυτο , το προβλημα μου τωρα είναι οτι το ταμπλε μανατζερ μου ανοιγει αυτοματα μολις ξεκινησω το οτο ιμπορτ. μετα όμως κλεινει και δεν ξερω να το ξανανοιξω χωρις να κάνω ρισταρτ το χολντεμ μανατζερ..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...