Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Κλείδωμα θεμάτων


Recommended Posts

panos 2345 akomi kai an symfwnw mazi sou gia to humour tou crazyfrank(kai me olous pou''pethainoun sta gelia'', grafoun +1, lol , lmao roflkmao haha klp klp) o tropos sou einai aparadektos.. kai ginesai esy to kokkino pani dikaia mallon...

apla anw bravo gia to tharros tis gnwmis s ena sait pou molis kapoion prosvalleis mazeyonati 20 maintanoi kai lene to epiko kai eyfantasto "ama den s aresei m to diavazeis"

oloi eseis loipon ama den sas aresei ayta pou grafei kapoios kai eirwneyetai "MI TA DIAVAZETE" ehoume gemisei salia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEALER_TOMMY έγραψε:

Ευχαριστώ .......τονικά!!! ;)

Παρασκευή θά'μαι Σκόπια.... Θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά!!!

"Keep make us lsupht!!!" :cheer: :woohoo:

Α, ρε Τόμας.... leider Ich kann nicht..... ich hoffe in Skopje im September! Guten Sommer!! ;)

p.s. Sorry που δεν σε ειδοποίησα για το Sunny Beach, αλλά είχα τόσες δουλειές που μέχρι τελευταία στιγμή δεν ήξερα. Επίσης entschuldigung για την 'εκτέλεση΄των γερμανικών..... πάρ'το σαν εκδίκηση για το όσα υποφέραμε το '40!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alchemist έγραψε:

κατα την καθαρα προσωπικη μου αποψη ειναι μεγαλο λαθος να λεμε οτι πρεπει να εκφραζει κανεις τη γνωμη του χωρις να ειρωνευεται και να λοιδωρει τον αλλον.

σιγουρα ο τροπος με τον οποιο εκφραζεται κανεις απεναντι στους συνομιλητες του χαρακτηριζει την παιδεια του και ειναι χρησιμος για να βγουν συμπερασματα για το χαρακτηρα του, ομως θεωρω πως αν καποιος θελει να ειρωνευτει, οπως και στη ζωη, ετσι και σε ενα ιντερνετ φορουμ, ειναι δικαιωμα του.

ομως οταν το κανει ειναι τουλαχιστον ενδειξη ανανδριας να το κανει κρυμμενος πισω απο ενα ψευδωνυμο.

αποψη μου καθαρα ειναι πως οταν κανεις ειρωνευεται, ειδικα χωρις καμια αφορμη και αιτια, πρεπει να πει και ποιος ειναι, με λενε π.χ. δημητρη παπαδοπουλο και σε θεωρω ηλιθιο κτλ. κτλ. για αυτους και για αυτους τους λογους.

εγω μια τετοια ειρωνεια θα τη δεχομουν με ευχαριστηση.

για να μπορει να υποστει και τις συνεπειες...

γιατι καθε δραση γενναει και αντιδραση...

Τι να πει κανείς ................ :woohoo: :woohoo:

κατα την καθαρα προσωπικη μου αποψη ειναι μεγαλο λαθος να λεμε οτι πρεπει να εκφραζει κανεις τη γνωμη του χωρις να ειρωνευεται και να λοιδωρει τον αλλον.

Ρε φίλε συγνώμη αλλα που το διάβασες αυτό?

με λενε π.χ. δημητρη παπαδοπουλο και σε θεωρω ηλιθιο κτλ. κτλ. για αυτους και για αυτους τους λογους.

Εδω πάει γάντι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλως Αντωνη ηθελα να θιξω το γεγονος οτι ειναι απαραδεκτο να κοροιδευει καποιος κρυμμενος πισω απο ενα ψευδωνυμο.

οποιος θεωρει τον εαυτο του μαγκα και αξιο να ειρωνευεται καποιον επειδη π.χ. αρθρογραφει σε ενα περιοδικο, ας βγει και ας πει ειμαι αυτος και σε θεωρω αναξιο για αυτο το λογο.

τοσο απλα.

τωρα αν μεσα απο την υπερβολη μου καταφερα να περασω αυτο που ηθελα να πω, τοσο το καλυτερο.

δεν εννοω οτι επικροτω την ειρωνεια και γι' αυτο ουδεποτε εχω εκφραστει ειρωνικα εδω μεσα. αλλο ηθελα να τονισω...

ο εχων ους, ψηφισατω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyFrank έγραψε:

panos2345 έγραψε:
kai ti mporeis na prosfereis esy se ena periodiko poker ektos apo kako humor?pes mou poker tips na kuliemai mexri tis panagias.

Ανήμερα ή παραμονή της Παναγίας;

Στο πόκερ προσφέρω το απόλυτο μηδέν, το χιούμορ μου είναι τόσο καλό όσο καλές είναι και οι συντάξεις. Poker tips? I don't know this word.... Με το ζόρι έμαθα τι είναι το πόκερ (πως παίζεται φιλοδοξώ να μάθω στο μέλλον...) κι εσύ μου βάζεις άγνωστες λέξεις; Σαν άνθρωπος, γ@μ@τα! Είμαι ένα ρεμάλι και μισό! Σαν οικογενειάρχης και πατέρας...άστο καλύτερα!

Σε ένα περιοδικό μπορώ να προσφέρω μόνο την συνδρομή μου, ειδικά στο ΤαΡαΤαΤα θα γινόμουν ισοβιο μέλος.

Γιαυτό σου λέω, ένα χαλί και μισό είμαι, τι ασχολείσαι;[/quote:1dl6e83x]

Γουστάρω απίστευτα ανθρώπους που μπορούν να αυτοσαρκάζονται!

Αν και και δεν σε γνωρίζω... παρά μόνο από τα post σου κτλ.

ζηλεύω τον αδερφό μου που έχει την τιμή (μου το έχει πει ο ίδιος) να σε γνωρίσει προσωπικά.

χαλαρά λοιπόν +100000000 (...και για το άρθρο στο Card Player)

και RESPECT από εμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...