Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Peri moderation (ksana)


holdemgr

Recommended Posts

(filos mou kalos tournament pro player mou to xei pei sta isa meta apo apeires ores koubentas kathimerinis)(to kommati mou mou leei kano kirios,,ama thelei as bgei na to pei

apo apantisi tou boukla sto allo thread pou anaferete se mena.....de to xo pei pote auto se kamia periptosi...edo vgaino apo to spiti mou kai de kserei o geitonas ti kano kai posa lefta vgazo...tha kano to kommati mou sto pokerland meso enos post stratigikis?????eleos re gianni to gamises teleios..mia sxetiki kouventa pou xame kanei itan se teleios alli vasi...

edit. episis exei dikio o antonis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

bouklinio έγραψε:

filos egine deal kai se sindiasmo me to side bet me john mia i alli pige..edo re mlk de petame 3-5s?tha petaksoume AQ?pos tha mpoume sto bongos ayrio??se thelo sobaro.. :P:P:P ela ta leme..

:laugh: :laugh:

Πες ρε (αν εισαι άντρας) τι πέταξες εκει που σου έκανα την μπλόφα με το Κ-7.

Α-κ? jj QQ :woohoo: Πως μπήκες στο Bongos thn επόμενη? :laugh:

Apo tilt το έκανες το call με το A-Q.

@ crf88

Εκτίθεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

bouklinio έγραψε:
filos egine deal kai se sindiasmo me to side bet me john mia i alli pige..edo re mlk de petame 3-5s?tha petaksoume AQ?pos tha mpoume sto bongos ayrio??se thelo sobaro.. :P:P:P ela ta leme..

:laugh: :laugh:

Πες ρε (αν εισαι άντρας) τι πέταξες εκει που σου έκανα την μπλόφα με το Κ-7.

Α-κ? jj QQ :woohoo: Πως μπήκες στο Bongos thn επόμενη? :laugh:

Apo tilt το έκανες το call με το A-Q.

@ crf88

Εκτίθεσαι.[/quote:2j9i673g]

katalava asto...esi ektithese se kathe post pou kaneis gia poker...what is worse??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν υπάρχει καμμία αντίδραση. Ας κλείσει το θέμα εδώ αφού απαντήσω και στο bouklinio:

kai ekton kai teleutaio traba pethane re mpaglama pou tha miliseis ki etsi..forumakia tis dekaras..mporeis na ksaploseis kai na stamatiseis n anapneeis,,den einai diskolo..

Giati den to dokimazeis ery re file. Ti aksia exei h zwh sou? To megalytero epiteygma sou einai na pineis kai na brizeis kosmo pou den ksereis s'ena internet forum? As' to kalytera.

Ksaplwse kai stamata n'anapneeis, den einai dyskolo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crf88 έγραψε:

Antonis έγραψε:
bouklinio έγραψε:
filos egine deal kai se sindiasmo me to side bet me john mia i alli pige..edo re mlk de petame 3-5s?tha petaksoume AQ?pos tha mpoume sto bongos ayrio??se thelo sobaro.. :P:P:P ela ta leme..

:laugh: :laugh:

Πες ρε (αν εισαι άντρας) τι πέταξες εκει που σου έκανα την μπλόφα με το Κ-7.

Α-κ? jj QQ :woohoo: Πως μπήκες στο Bongos thn επόμενη? :laugh:

Apo tilt το έκανες το call με το A-Q.

@ crf88

Εκτίθεσαι.[/quote:3egx38dv]

katalava asto...esi ektithese se kathe post pou kaneis gia poker...what is worse??[/quote:3egx38dv]

Ξέχασες να μας πεις αυτή την φορά πόσα έχεις κερδίσει κ.λ.π.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

crf88 έγραψε:
Antonis έγραψε:
bouklinio έγραψε:
filos egine deal kai se sindiasmo me to side bet me john mia i alli pige..edo re mlk de petame 3-5s?tha petaksoume AQ?pos tha mpoume sto bongos ayrio??se thelo sobaro.. :P:P:P ela ta leme..

:laugh: :laugh:

Πες ρε (αν εισαι άντρας) τι πέταξες εκει που σου έκανα την μπλόφα με το Κ-7.

Α-κ? jj QQ :woohoo: Πως μπήκες στο Bongos thn επόμενη? :laugh:

Apo tilt το έκανες το call με το A-Q.

@ crf88

Εκτίθεσαι.[/quote:16yxivk6]

katalava asto...esi ektithese se kathe post pou kaneis gia poker...what is worse??[/quote:16yxivk6]

Ξέχασες να μας πεις αυτή την φορά πόσα έχεις κερδίσει κ.λ.π.

tosa karagkiozako

http://www.pokertableratings.com/stars- ... /antonisgr

episis otan postaro dino ta nicknames sou na ta dei olos o kosmos gia na krinei an kerdizo i oxi...de krivomai kai paizo sta krifa 5$ mtt meta apo 4 xronia poker....katalaves i thes na sinexiso???to megalitero skoupidi sto xoro tou poker eisai makran..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crf88 έγραψε:

Antonis έγραψε:
crf88 έγραψε:
Antonis έγραψε:
bouklinio έγραψε:
filos egine deal kai se sindiasmo me to side bet me john mia i alli pige..edo re mlk de petame 3-5s?tha petaksoume AQ?pos tha mpoume sto bongos ayrio??se thelo sobaro.. :P:P:P ela ta leme..

:laugh: :laugh:

Πες ρε (αν εισαι άντρας) τι πέταξες εκει που σου έκανα την μπλόφα με το Κ-7.

Α-κ? jj QQ :woohoo: Πως μπήκες στο Bongos thn επόμενη? :laugh:

Apo tilt το έκανες το call με το A-Q.

@ crf88

Εκτίθεσαι.[/quote:2vurqm4r]

katalava asto...esi ektithese se kathe post pou kaneis gia poker...what is worse??[/quote:2vurqm4r]

Ξέχασες να μας πεις αυτή την φορά πόσα έχεις κερδίσει κ.λ.π.

tosa karagkiozako

http://www.pokertableratings.com/stars- ... /antonisgr

episis otan postaro dino ta nicknames sou na ta dei olos o kosmos gia na krinei an kerdizo i oxi...de krivomai kai paizo sta krifa 5$ mtt meta apo 4 xronia poker....katalaves i thes na sinexiso???to megalitero skoupidi sto xoro tou poker eisai makran..

lol Εχω αποφασίσει να μην ξανα ασχοληθώ με κομπλεξικούς.

Κατάλαβες ή να συνεχίσω? Ουτε ζητάω δανεικά για να παίξω, ούτε στακαρισμένος πάιζω κ φυσικά παίζω στα ιδια stakes κ με τα ιδια γνωστά nicknames οχι σαν κάτι άλλους. Δεν έχω τέτοια κόμπλεξ.

Οτι κάνουν οι "μεγάλοι pro" της Ελλάδας σε μένα μην το προσάπτεις.

Δεν ειμαι crf κ.λ.π εγώ. :laugh: :laugh:

Υ.Γ. 1, Μάθε να διαβάζεις καλά τα νούμερα.

Υ.Γ. 2, mods σώστε με ,στείλτε τον crf πάλι vegas να ησυχάσω Θα σας στοιχίσει κάτι παραπάνω αλλα ....... για το καλό μου :laugh: :laugh:

Υ.Γ. 3, Ειχα αρχίσει να ανυσηχώ. Ξανά στην καθημερινότητα. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.

Αυτο ειναι το γραφημά μου απο το ps.

limit 100nl k 200nl amount won 4.663 bb/100 0.61 Οχι καλό αλλα ΄κ αυτό είναι σχετικό. π.χ. πριν 3 μέρες ήταν 1,50.

Ελπίζω να μην ξαναχρειαστεί να το ποστάρω.

κ επ ευκαίρίας, δεν είμαι ευχαριστημένος αλλα σίγουρα δεν είναι τραγικό σαν πολλών άλλων "pro".

Το PLO ειναι μια άλλη (πονεμένη) ιστορία.

Υ.Γ. Οταν κάποιοι φτάσουν-πλησιάσουν τον αριθμό χεριών που έχω στα cash (ασχετα εαν ειναι κερδοφόροι ή όχι) κ έχουν παίξει αληθινό πόκερ τότε κ μόνο τότε θα τους αφήσω να συγκριθούν μαζί μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

crf88 έγραψε:
Antonis έγραψε:
crf88 έγραψε:
Antonis έγραψε:
bouklinio έγραψε:
filos egine deal kai se sindiasmo me to side bet me john mia i alli pige..edo re mlk de petame 3-5s?tha petaksoume AQ?pos tha mpoume sto bongos ayrio??se thelo sobaro.. :P:P:P ela ta leme..

:laugh: :laugh:

Πες ρε (αν εισαι άντρας) τι πέταξες εκει που σου έκανα την μπλόφα με το Κ-7.

Α-κ? jj QQ :woohoo: Πως μπήκες στο Bongos thn επόμενη? :laugh:

Apo tilt το έκανες το call με το A-Q.

@ crf88

Εκτίθεσαι.[/quote:7226b08g]

katalava asto...esi ektithese se kathe post pou kaneis gia poker...what is worse??[/quote:7226b08g]

Ξέχασες να μας πεις αυτή την φορά πόσα έχεις κερδίσει κ.λ.π.

tosa karagkiozako

http://www.pokertableratings.com/stars- ... /antonisgr

episis otan postaro dino ta nicknames sou na ta dei olos o kosmos gia na krinei an kerdizo i oxi...de krivomai kai paizo sta krifa 5$ mtt meta apo 4 xronia poker....katalaves i thes na sinexiso???to megalitero skoupidi sto xoro tou poker eisai makran..

lol Εχω αποφασίσει να μην ξανα ασχοληθώ με κομπλεξικούς.

Κατάλαβες ή να συνεχίσω? Ουτε ζητάω δανεικά για να παίξω, ούτε στακαρισμένος πάιζω κ φυσικά παίζω στα ιδια stakes κ με τα ιδια γνωστά nicknames οχι σαν κάτι άλλους. Δεν έχω τέτοια κόμπλεξ.

Οτι κάνουν οι "μεγάλοι pro" της Ελλάδας σε μένα μην το προσάπτεις.

Δεν ειμαι crf κ.λ.π εγώ. :laugh: :laugh:

Υ.Γ. 1, Μάθε να διαβάζεις καλά τα νούμερα.

Υ.Γ. 2, mods σώστε με ,στείλτε τον crf πάλι vegas να ησυχάσω Θα σας στοιχίσει κάτι παραπάνω αλλα ....... για το καλό μου :laugh: :laugh:

Υ.Γ. 3, Ειχα αρχίσει να ανυσηχώ. Ξανά στην καθημερινότητα. :P

den exo zitisei pote sti zoi mou daneika kai den exo peksei oute ena tournoua pote sti zoi mou stakarismenos(50% mono elaxista 100 r).kali malakia eipes pali...oraios pes ki alla na gelasoume...kalo kalokairi na xoume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

. Amount_Won_over_Hands_Played_for_Antonisgr3.png

Αυτο ειναι το γραφημά μου απο το ps.

limit 100nl k 200nl amount won 4.663 bb/100 0.61 Οχι καλό αλλα ΄κ αυτό είναι σχετικό. π.χ. πριν 3 μέρες ήταν 1,50.

Ελπίζω να μην ξαναχρειαστεί να το ποστάρω.

κ επ ευκαίρίας, δεν είμαι ευχαριστημένος αλλα σίγουρα δεν είναι τραγικό σαν πολλών άλλων "pro".

Το PLO ειναι μια άλλη (πονεμένη) ιστορία.

Υ.Γ. Οταν κάποιοι φτάσουν-πλησιάσουν τον αριθμό χεριών που έχω στα cash (ασχετα εαν ειναι κερδοφόροι ή όχι) κ έχουν παίξει αληθινό πόκερ τότε κ μόνο τότε θα τους αφήσω να συγκριθούν μαζί μου.

einai poli mikro to image antoni.

posa xeria einai ?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dogan0s έγραψε:

einai poli mikro to image antoni.

posa xeria einai ?

Εχεις δίκιο. Απλα πρέπει να μικρύνεις τα ΚΒ για να μπορέσεις να το ποστάρεις. Είναι 340Κ χέρια k στα 2 επίπεδα σε 160 μέρες.

@ crf88

Δεν ξέρω τι ζόρι τραβάς μαζί μου :laugh:

Εγω σε πιστεύω οτι ποτέ δεν είπες στο boukla τέτοιο πράγμα.

Ολοι εδω μέσα ξέρουμε πόσο ταπεινός είσαι. Δεν έχεις ποστάρει ποτε για τα κέρδη σου(μόνο σήμερα δεν μας τα ειπες) ουτε ποτέ έχεις ποστάρει στατιστικά άλλων για να ειρωνευτείς.

Τα στατιστικά σου στο ps ειναι πραγματικά αξιοθαύμαστα κ αντιπροσωπευτικά της μεγάλης κλάσης σου. :P:P

Επίσης για να μπορέσεις να κρίνεις την πορεία μου στο cash θα πρέπει να παίξεις τουλάχιστον το 1/3 χεριών που έχω πάιξει συνολικά κ εσυ δεν έχεις παιξει ούτε ένα οπότε είσαι άσχετος.

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα δεν κάνει. :angry:

@ όλους

Κάποια στιγμή εχω σκεφτεί να γράψω την αλήθεια για να μην σας πουλάνε φούμαρα κ κάποιοι το παίζουν μεγάλοι παίκτες ή high stakes αλλα βαριέμαι την μανούρα.

Πρέπει όμως να το κάνω κάποια στιγμή γιατί αρκετή κοροιδία πέφτει απο κάποιους.

Ομως μετά σκέφτομαι οτι δεν με ενδιαφέρει τι κάνουν άλλοι(ας κοιτάξω πρώτα την καμπούρα μου) αλλα κάποιες στιγμές που με προκαλούν μπαίνω στον πειρασμό κ μου ξεφεύγει κ καμιά κουβέντα. :)

Ας μείνουμε ομως στην γενικότερη διαπίστωση που είναι οτι το πόκερ απο τεχνικό παιχνίδι έγινε πιο τυχερό οταν ανάκαλύφτηκαν τα τουρνουά κ δημιούργησαν αδικίες κ κάποια donks έγιναν διάσημα κ "παικταράδες" σε μία νύχτα οπως π.χ gold moneymaker κ.λ.π. ..... Ελληνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

Dogan0s έγραψε:

einai poli mikro to image antoni.

posa xeria einai ?

Εχεις δίκιο. Απλα πρέπει να μικρύνεις τα ΚΒ για να μπορέσεις να το ποστάρεις. Είναι 340Κ χέρια k στα 2 επίπεδα σε 160 μέρες.

@ crf88

Δεν ξέρω τι ζόρι τραβάς μαζί μου :laugh: (re karagkiozi ego travao mazi sou??mia fora sti zoi egrapses kati sosto se post kai eipa na to epikrotiso..kai amesos eipes ti malakia sou ..poios exei provlima me poion??pisis thimisou pos ksekinises na me vrizeis xoris ti paramikri aformi)

Εγω σε πιστεύω οτι ποτέ δεν είπες στο boukla τέτοιο πράγμα.

Ολοι εδω μέσα ξέρουμε πόσο ταπεινός είσαι(apo mena kai to boukla pisteueis to boukla...poli kali krisi sti zoi sou bravo eisai kai megalos anthropos). Δεν έχεις ποστάρει ποτε για τα κέρδη σου(μόνο σήμερα δεν μας τα ειπες) ουτε ποτέ έχεις ποστάρει στατιστικά άλλων για να ειρωνευτείς. (postara mono mia fora ta kerdi mou epeidi egrafes pali ti malakia sou me ti pokerstars...kai sou edeiksa apla oti les vlakeies kai oti genika kerdizo oxi sa kai sena pou xaneis genika sti zoi sou sto poker)

Τα στατιστικά σου στο ps ειναι πραγματικά αξιοθαύμαστα κ αντιπροσωπευτικά της μεγάλης κλάσης σου. :P:P (sou ksanatonizo oti exo vgalei 200 k sti zoi mou sto poker..esi xaneis peripou 30-50 apo oso mporo na ipologizo...poios gelaei tora??)

Επίσης για να μπορέσεις να κρίνεις την πορεία μου στο cash θα πρέπει να παίξεις τουλάχιστον το 1/3 χεριών που έχω πάιξει

συνολικά κ εσυ δεν έχεις παιξει ούτε ένα οπότε είσαι άσχετος.

(eimai asxetos apo cash ontos opos kai apo mpasket..an kapoios

mpaskempolistas omos exei 0/10000 voles mporo na krino kai

na po oti einai asxetos..etsi kai gia sena me 900 k xeria kai 5 xronia krino oti eisai teleios asxetos)

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα δεν κάνει. :angry:

@ όλους

Κάποια στιγμή εχω σκεφτεί να γράψω την αλήθεια για να μην σας πουλάνε φούμαρα κ κάποιοι το παίζουν μεγάλοι παίκτες ή high stakes αλλα βαριέμαι την μανούρα.(poia alitheia re vlaka??ti ksereis esi gia tous ellines paiktes???exeis ksexasei pou gelagame mazi sou OLOI sto leoforio gia to notigxam??

Πρέπει όμως να το κάνω κάποια στιγμή γιατί αρκετή κοροιδία πέφτει απο κάποιους.

Ομως μετά σκέφτομαι οτι δεν με ενδιαφέρει τι κάνουν άλλοι(ας

κοιτάξω πρώτα την καμπούρα μου) αλλα κάποιες στιγμές που με

προκαλούν μπαίνω στον πειρασμό κ μου ξεφεύγει κ καμιά κουβέντα. (PES APO POION EXO ZITISEI DANEIKA NA GELASOUME PALI...I PES OTI TOTE STA SKOPIA POU GIRNAGES KAI ELEGES OTI EXO BUSTAREI EPEIDI DEN ANEVIKA SKOPIA NA PEKSO 300ARI TOURNOUA,ANTE KARAGKIOZI MONO MALAKIES MPOREIS NA PEIS TO KATALAVAINEIS...?DEN EXEIS APOLITOS TIPOTA NA PEIS GIA MENA OLOI KSEROUN POIOS EIMAI..ASE TA IPONOOUMENA KAI TA ILITHIA SXOLIA KAI AN EXEIS NA PEIS TIPOTA VGES KAI MILA STA ISIA...OPOS EGO POU VGAINO KAI SOU LEO OTI EISAI KARAKGIOZIS PSEYTIS ILITHIOS KAI XAMENOS APO TO POKER..)

:)

Ας μείνουμε ομως στην γενικότερη διαπίστωση που είναι οτι το πόκερ απο τεχνικό παιχνίδι έγινε πιο τυχερό οταν ανάκαλύφτηκαν τα

τουρνουά κ δημιούργησαν αδικίες κ κάποια donks έγιναν διάσημα κ "παικταράδες" σε μία νύχτα οπως π.χ gold moneymaker κ.λ.π. .....

Ελληνες. (MALISTA ME 9000 MTT EIMAI TIXEROS KAI KATIGORIA GOLD..)[/quote:3h6intyn]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SIGGNOMI APO TA IPOLOIPA MELI TOU POKERLAND GI AUTI TI KATASTASI KAI TOUS XARAKTIRISMOUS POU XRISIMOPOIO ALLA PRAGMATIKA ME TRELENEI AUTOS O ANTHROPOS ME TIS APISTEUTES MALAKIES POU LEEI SINEXEIA...THA PROSPATHISO NA MIN KSANAANOIKSO TI POKERLAND GIA TO IPOLOIPO TOU KALOKAIRIOU KAI ETSI THA GLITOSETE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crf88 έγραψε:

SIGGNOMI APO TA IPOLOIPA MELI TOU POKERLAND GI AUTI TI KATASTASI KAI TOUS XARAKTIRISMOUS POU XRISIMOPOIO ALLA PRAGMATIKA ME TRELENEI AUTOS O ANTHROPOS ME TIS APISTEUTES MALAKIES POU LEEI SINEXEIA...THA PROSPATHISO NA MIN KSANAANOIKSO TI POKERLAND GIA TO IPOLOIPO TOU KALOKAIRIOU KAI ETSI THA GLITOSETE

Egw diavazw pokerland gia holdem/vatal/crf88

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MannerBoy έγραψε:

crf88 έγραψε:
SIGGNOMI APO TA IPOLOIPA MELI TOU POKERLAND GI AUTI TI KATASTASI KAI TOUS XARAKTIRISMOUS POU XRISIMOPOIO ALLA PRAGMATIKA ME TRELENEI AUTOS O ANTHROPOS ME TIS APISTEUTES MALAKIES POU LEEI SINEXEIA...THA PROSPATHISO NA MIN KSANAANOIKSO TI POKERLAND GIA TO IPOLOIPO TOU KALOKAIRIOU KAI ETSI THA GLITOSETE

Egw diavazw pokerland gia holdem/vatal/crf88[/quote:1dfiyi09]

droph sou ksexases kai emena.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOUKAS34 έγραψε:

MannerBoy έγραψε:
crf88 έγραψε:
SIGGNOMI APO TA IPOLOIPA MELI TOU POKERLAND GI AUTI TI KATASTASI KAI TOUS XARAKTIRISMOUS POU XRISIMOPOIO ALLA PRAGMATIKA ME TRELENEI AUTOS O ANTHROPOS ME TIS APISTEUTES MALAKIES POU LEEI SINEXEIA...THA PROSPATHISO NA MIN KSANAANOIKSO TI POKERLAND GIA TO IPOLOIPO TOU KALOKAIRIOU KAI ETSI THA GLITOSETE

Egw diavazw pokerland gia holdem/vatal/crf88[/quote:32zyg7tc]

droph sou ksexases kai emena.[/quote:32zyg7tc] +1000000000000000000000000000000000000 eisai theos

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argentinos6 έγραψε:

LOUKAS34 έγραψε:
MannerBoy έγραψε:
crf88 έγραψε:
SIGGNOMI APO TA IPOLOIPA MELI TOU POKERLAND GI AUTI TI KATASTASI KAI TOUS XARAKTIRISMOUS POU XRISIMOPOIO ALLA PRAGMATIKA ME TRELENEI AUTOS O ANTHROPOS ME TIS APISTEUTES MALAKIES POU LEEI SINEXEIA...THA PROSPATHISO NA MIN KSANAANOIKSO TI POKERLAND GIA TO IPOLOIPO TOU KALOKAIRIOU KAI ETSI THA GLITOSETE

Egw diavazw pokerland gia holdem/vatal/crf88[/quote:1d0bk120]

droph sou ksexases kai emena.[/quote:1d0bk120] +1000000000000000000000000000000000000 eisai theos

:P:P:P

einai dinaton? ligo elipsa kai plakotikate metaksi sas ELEOS

hahahahahahahahah

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MannerBoy έγραψε:

crf88 έγραψε:
SIGGNOMI APO TA IPOLOIPA MELI TOU POKERLAND GI AUTI TI KATASTASI KAI TOUS XARAKTIRISMOUS POU XRISIMOPOIO ALLA PRAGMATIKA ME TRELENEI AUTOS O ANTHROPOS ME TIS APISTEUTES MALAKIES POU LEEI SINEXEIA...THA PROSPATHISO NA MIN KSANAANOIKSO TI POKERLAND GIA TO IPOLOIPO TOU KALOKAIRIOU KAI ETSI THA GLITOSETE

Egw diavazw pokerland gia holdem/vatal/crf88[/quote:3iy2x2ie]

Προφανώς σου αρέσουν αυτοί που ποστάρουν για το "κομάτι" τους.

ΤΟ έχεις κάνει παλιότερα κατα κόρον. Δεν ξέρω μόνο εαν πρέπει να ανυσηχούν ολοι αυτοί μην έχουν την δική σου ποκερική καταληξή.

Υ.Γ. sorry δεν ήθελα ποτέ να στην "πω" κ μάλιστα δημόσια γιατί ξέρω τις δυσκολίες του παιχνιδιού κ πάντα πιστέυω οτι θα επανέλθεις, αλλα μάλλον ήθελες να τα ακούσεις κ εσύ.

Φιλικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

MannerBoy έγραψε:
crf88 έγραψε:
SIGGNOMI APO TA IPOLOIPA MELI TOU POKERLAND GI AUTI TI KATASTASI KAI TOUS XARAKTIRISMOUS POU XRISIMOPOIO ALLA PRAGMATIKA ME TRELENEI AUTOS O ANTHROPOS ME TIS APISTEUTES MALAKIES POU LEEI SINEXEIA...THA PROSPATHISO NA MIN KSANAANOIKSO TI POKERLAND GIA TO IPOLOIPO TOU KALOKAIRIOU KAI ETSI THA GLITOSETE

Egw diavazw pokerland gia holdem/vatal/crf88[/quote:1bqjbl20]

Προφανώς σου αρέσουν αυτοί που ποστάρουν για το "κομάτι" τους.

ΤΟ έχεις κάνει παλιότερα κατα κόρον. Δεν ξέρω μόνο εαν πρέπει να ανυσηχούν ολοι αυτοί μην έχουν την δική σου ποκερική καταληξή.

Υ.Γ. sorry δεν ήθελα ποτέ να στην "πω" κ μάλιστα δημόσια γιατί ξέρω τις δυσκολίες του παιχνιδιού κ πάντα πιστέυω οτι θα επανέλθεις, αλλα μάλλον ήθελες να τα ακούσεις κ εσύ.

Φιλικά.[/quote:1bqjbl20]

Τι ακριβώς εννοείς ?

Δεν την "είπα" σε κάποιον , απλά αυτοί που σέβομαι ποκερικά σπάνια ποστάρουν και ξέρεις αν ανήκεις σε αυτούς ή όχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MannerBoy έγραψε:

Τι ακριβώς εννοείς ?

Δεν την "είπα" σε κάποιον , απλά αυτοί που σέβομαι ποκερικά σπάνια ποστάρουν και ξέρεις αν ανήκεις σε αυτούς ή όχι.

απο το προηγούμενο ποστ σου δεν φαίνεται κάτι τέτοιο.

Το τι ξέρω εγω είναι άσχετο, απο αυτό που αφήνεται να εννοηθει για τον πολύ κόσμο. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

MannerBoy έγραψε:

Τι ακριβώς εννοείς ?

Δεν την "είπα" σε κάποιον , απλά αυτοί που σέβομαι ποκερικά σπάνια ποστάρουν και ξέρεις αν ανήκεις σε αυτούς ή όχι.

απο το προηγούμενο ποστ σου δεν φαίνεται κάτι τέτοιο.

Το τι ξέρω εγω είναι άσχετο, απο αυτό που αφήνεται να εννοηθει για τον πολύ κόσμο. ;)[/quote:3o3k084d]

Με προβληματίζει που είπες για την ποκερική μου κατάληξη αλλα φαντάζομαι θα το είπες για να το πείς.

Για να μην γίνει hijack το θέμα κανω update "Egw diavazw pokerland gia holdem/vatal/crf88/Antonis"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

holdemgr έγραψε:

Τελικά δεν υπάρχει καμμία αντίδραση. Ας κλείσει το θέμα εδώ αφού απαντήσω και στο bouklinio:

kai ekton kai teleutaio traba pethane re mpaglama pou tha miliseis ki etsi..forumakia tis dekaras..mporeis na ksaploseis kai na stamatiseis n anapneeis,,den einai diskolo..

Giati den to dokimazeis ery re file. Ti aksia exei h zwh sou? To megalytero epiteygma sou einai na pineis kai na brizeis kosmo pou den ksereis s'ena internet forum? As' to kalytera.

Ksaplwse kai stamata n'anapneeis, den einai dyskolo[/quote:1vfo7kzj]

hahahaha...pethaino pou mou klepses tin ataka alla eimaste ok..1-1 kai elikse to paixnidi xoris paratasi kai penalti(Mpenalti gia kapoious)na sai kala..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...