Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Peri moderation (ksana)


holdemgr

Recommended Posts

MannerBoy έγραψε:

Antonis έγραψε:
MannerBoy έγραψε:

Τι ακριβώς εννοείς ?

Δεν την "είπα" σε κάποιον , απλά αυτοί που σέβομαι ποκερικά σπάνια ποστάρουν και ξέρεις αν ανήκεις σε αυτούς ή όχι.

απο το προηγούμενο ποστ σου δεν φαίνεται κάτι τέτοιο.

Το τι ξέρω εγω είναι άσχετο, απο αυτό που αφήνεται να εννοηθει για τον πολύ κόσμο. ;)[/quote:22311gl8]

Με προβληματίζει που είπες για την ποκερική μου κατάληξη αλλα φαντάζομαι θα το είπες για να το πείς.

Για να μην γίνει hijack το θέμα κανω update "Egw diavazw pokerland gia holdem/vatal/crf88/Antonis"[/quote:22311gl8]

Δεν επιθυμώ την αναγνώριση, δεν ποστάρω για το κομάτι μου όπως άλλοι.

Τα ξέρεις, τα έχουμε ξαναπεί.

Σταματάω εδω γιατί το θέμα κουράζει.

Καλά να εισαι k gl at the tables

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

a re antoni.krima p ektithesai.pas na ta valeis me ton allo p exei vgalei osa dn vgazeis sta oneira sou.pragmatika se lupamai.

to pio geloio einai p vazeis mprosta to oti exeis anteksei na paikseis tosa xeria cash.xaxaxaxaxa.keep it up!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

MannerBoy έγραψε:
Antonis έγραψε:
MannerBoy έγραψε:

Τι ακριβώς εννοείς ?

Δεν την "είπα" σε κάποιον , απλά αυτοί που σέβομαι ποκερικά σπάνια ποστάρουν και ξέρεις αν ανήκεις σε αυτούς ή όχι.

απο το προηγούμενο ποστ σου δεν φαίνεται κάτι τέτοιο.

Το τι ξέρω εγω είναι άσχετο, απο αυτό που αφήνεται να εννοηθει για τον πολύ κόσμο. ;)[/quote:33lqg6j0]

Με προβληματίζει που είπες για την ποκερική μου κατάληξη αλλα φαντάζομαι θα το είπες για να το πείς.

Για να μην γίνει hijack το θέμα κανω update "Egw diavazw pokerland gia holdem/vatal/crf88/Antonis"[/quote:33lqg6j0]

Δεν επιθυμώ την αναγνώριση, δεν ποστάρω για το κομάτι μου όπως άλλοι.

Τα ξέρεις, τα έχουμε ξαναπεί.

Σταματάω εδω γιατί το θέμα κουράζει.

Καλά να εισαι k gl at the tables

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα σήκωσα πριν κάποια χρόνια, δεν έχω ανάγκη την αναγνώριση σε κανένα πόκερ site. Εσύ θα έπρεπε να το ξέρεις καλύτερα απο όλους πως όταν τα φώτα άρχησαν να πέφτουν απομακρύνθηκα διακριτικά...

ΥΓ. ότι απορία έχεις για την "ποκερική μου κατάληξη" το συζητάμε και με PM , πάντα παρών είμαι για φίλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panos2345 έγραψε:

a re antoni.krima p ektithesai.pas na ta valeis me ton allo p exei vgalei osa dn vgazeis sta oneira sou.pragmatika se lupamai.

to pio geloio einai p vazeis mprosta to oti exeis anteksei na paikseis tosa xeria cash.xaxaxaxaxa.keep it up!

Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bouklinio έγραψε:

hahahaha...pethaino pou mou klepses tin ataka alla eimaste ok..1-1 kai elikse to paixnidi xoris paratasi kai penalti(Mpenalti gia kapoious)na sai kala..

OXI δεν είμαστε 1-1 κανείς λάθος.

Μπορεί στο Pokerland να έχεις προνομοιακή μεταχείρηση, μια και η παρέα σου αφήνει πολλά λεφτά στα διαφορα GSOP κλπ (πιθανολογώ ότι αυτός είναι ο λόγος δεν έχει πολύ σημασία) αλλά άσε με να σου υπενθυμίσω τη θέση σου σ'αυτό τον κόσμο εκτός pokerland:

Είσαι ο θαρσύδειλος που κρυμμένος πίσω απ'την οθόνη του όταν έχει πιει και λίγο παραπάνω, κάνει το κομμάτι του βρίζοντας χυδαία άτομα που δε γνωρίζει.

Είσαι ένα τίποτα, δεν έχεις κανένα σεβασμό και κανείς δεν παίρνει σοβαρά αυτά που λες.

Όχι και 1-1. Αλλοίμονο. LOL μην έχεις τέτοιες ψευδαισθήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

holdemgr έγραψε:

Είσαι ο θαρσύδειλος που κρυμμένος πίσω απ'την οθόνη του ψεύδεται (όπως επιβεβαίωσε και ο crf) και ενίοτε, όταν έχει πιει και λίγο παραπάνω, κάνει το κομμάτι του βρίζοντας χυδαία άτομα που δε γνωρίζει.

Δεν παίρνω το μέρος του Μπούκλα γιατι στην μεταξύ σας κόντρα είχε άδικο.

Αλλά:

Δεν κρύβεται πίσω απο την οθόνη καθώς είναι αρκετά γνωστός.

Δεν ψεύδεται. Το αντίθετο τον επιβεβαίωσε. (Μην διαβάζεις με παρωπίδες είσαι έξυπνος άνθρωπος)

Στο τελευταίο ( κάνει το κομμάτι του μεθυσμένος) έχεις απόλυτο δίκιο κ ήταν η αιτία του τσακωμού σας. Ξεκόλλα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

holdemgr έγραψε:

Είσαι ο θαρσύδειλος που κρυμμένος πίσω απ'την οθόνη του ψεύδεται (όπως επιβεβαίωσε και ο crf) και ενίοτε, όταν έχει πιει και λίγο παραπάνω, κάνει το κομμάτι του βρίζοντας χυδαία άτομα που δε γνωρίζει.

Δεν παίρνω το μέρος του Μπούκλα γιατι στην μεταξύ σας κόντρα είχε άδικο.

Αλλά:

Δεν κρύβεται πίσω απο την οθόνη καθώς είναι αρκετά γνωστός.

Δεν ψεύδεται. Το αντίθετο τον επιβεβαίωσε. (Μην διαβάζεις με παρωπίδες είσαι έξυπνος άνθρωπος)

Στο τελευταίο ( κάνει το κομμάτι του μεθυσμένος) έχεις απόλυτο δίκιο κ ήταν η αιτία του τσακωμού σας. Ξεκόλλα. :)[/quote:oj48erjz]

KATHISTERIMENOS APLA...tha psaxo tropo na valo ti tilefoniki sinomilia mou me to boukla pro mias oras giati de katalavaineis allios..alla kai pali kati tha vreis na peis...

genikotera o bouklas den einai se kamia periptosi pseutis itan mallon atixes peristatiko(kana mpoukali ouiski se plastiko tha xe piei)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crf88 έγραψε:

genikotera o bouklas den einai se kamia periptosi pseutis itan mallon atixes peristatiko(kana mpoukali ouiski se plastiko tha xe piei)

ΟΚ το αποσύρω απ'το ποστ μου γιατί σ'εμπιστεύομαι για κάποιο λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

holdemgr έγραψε:

crf88 έγραψε:

genikotera o bouklas den einai se kamia periptosi pseutis itan mallon atixes peristatiko(kana mpoukali ouiski se plastiko tha xe piei)

ΟΚ το αποσύρω απ'το ποστ μου γιατί σ'εμπιστεύομαι για κάποιο λόγο.[/quote:3coundd3]

me 2..eisai o agapimenos mou poster btw...en meso maxon einai mia kali stigmi na sto po...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

holdemgr έγραψε:

bouklinio έγραψε:

hahahaha...pethaino pou mou klepses tin ataka alla eimaste ok..1-1 kai elikse to paixnidi xoris paratasi kai penalti(Mpenalti gia kapoious)na sai kala..

OXI δεν είμαστε 1-1 κανείς λάθος.

Μπορεί στο Pokerland να έχεις προνομοιακή μεταχείρηση, μια και η παρέα σου αφήνει πολλά λεφτά στα διαφορα GSOP κλπ (πιθανολογώ ότι αυτός είναι ο λόγος δεν έχει πολύ σημασία) αλλά άσε με να σου υπενθυμίσω τη θέση σου σ'αυτό τον κόσμο εκτός pokerland:

Είσαι ο θαρσύδειλος που κρυμμένος πίσω απ'την οθόνη του ψεύδεται (όπως επιβεβαίωσε και ο crf) και ενίοτε, όταν έχει πιει και λίγο παραπάνω, κάνει το κομμάτι του βρίζοντας χυδαία άτομα που δε γνωρίζει.

Είσαι ένα τίποτα, δεν έχεις κανένα σεβασμό και κανείς δεν παίρνει σοβαρά αυτά που λες.

Όχι και 1-1. Αλλοίμονο. LOL[/quote:13kswj0d]

ego exo pei oti ligei apo xtes ki olo epanerxesai...lipamai alla de mporo na mi sou apantiso meta ap ayta pu eipes..sto pokerland den exo kamia eidiki metaxeirisi..(eksalou den poli postaro kiolas)sto gsop exo paei 2 fores...i parea mou opos anafereis den exei paei kamia fora giati den asxoleitai me poker..(anaferesai se kapoious gnostous mallon pou exei tixei n aneboume mazi)(pou nai men exoume epafes kales alla den einai parea mou..)akoma kai o theos na isouna(an iparxei ki ayti i figoura pou ti lene theo)den eisai ikanos na mou ipenthimiseis tipota..ayta pes ta sto domatiaki dipla sto salonaki sti gkiniara ti ginaika sou(an exeis)

to an eimai thrasideilos i oxi mporo na sto apodeikso apo konta an thes na to pame mexri t akra mias kai de blepo na to ligeis to thema..oson anafora to xristo(crf)ego den anefera t onoma tou monos tou to eipe..episis kapos etsi mou to xei ena bradi pou miligame msn(tora ok..mporei na mi katalaba kala ego eidika apo msn..de ton blepeis kai ton allon,,apla chatareis)..otan exo piei rixno kamia zebekia kai kano pano kato oti kanei ki enas anthropos 24 xronon..mia fora parasirthika ki ekneyrismenos apo ta allepalila posts tou foustouki ton ekraksa..(zitisa siggnomi proxtes alla ayto den einai dikaiologuia fisika).oson anafora ti parti sou de xreiazetai na xei piei kaneis gia na tou ti doseis..ontos eimai ena tipota opos oloi oi anthropoi..erxomaste kai feugoume..episis anthropoi eimaste kai sfalmata kanoume oloi se touti ti zoi...(aalla....)..toulaxiston me sebetai i mama mou kai kanei oti pairnei sobara tis kotsanes pou tis leo otan eimai methsimenos :cheer: :cheer: :cheer: at least pires 2 atakes mou kai tis petakes sto forum ki esy..kati einai ki ayto..

to pios eisai sy sti zoi de tha katso na sou po kai oute kai gnorizo..opos se kobo omos mallon mia leksi sou tairiazei apolita pou se genikes grammes ta kaliptei ola..to gnosto agapimeno mesto kai iremo malakas..isos kai MALAKAS malakas me perikefalaia MALAKAS me diploma koita ena malaka re ti malakas einai autos..kapou ekei kineisai mallon..oti kai an postareis epi tou thematos i epi prosopikou de tha epanertho giati katantisame grafikotita..idi se 3 parathrira msn perimenoun xristopanagies na sou rikso gia na ginei ntoros..de leei..

Γιάννης Νικολόπουλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crf88 έγραψε:

holdemgr έγραψε:
crf88 έγραψε:

genikotera o bouklas den einai se kamia periptosi pseutis itan mallon atixes peristatiko(kana mpoukali ouiski se plastiko tha xe piei)

ΟΚ το αποσύρω απ'το ποστ μου γιατί σ'εμπιστεύομαι για κάποιο λόγο.[/quote:2nwjddty]

me 2..eisai o agapimenos mou poster btw...en meso maxon einai mia kali stigmi na sto po...[/quote:2nwjddty]

Get a room.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον δεν ήμουνα αρκετά σαφής ή έχεις την αντίληψη ενός δίχρονου; Θα στο επαναλάβω για μια ακόμα φορά:

Είσαι ο θαρσύδειλος που κρυμμένος πίσω απ'την οθόνη του, κάνει το κομμάτι του βρίζοντας χυδαία άτομα που δε γνωρίζει.

Είσαι ένα τίποτα, δεν έχεις κανένα σεβασμό από κανέναν και κανείς δεν παίρνει σοβαρά αυτά που λες.

Κλείσε το καπάκι στον υπόνομο τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crf88 έγραψε:

(filos mou kalos tournament pro player mou to xei pei sta isa meta apo apeires ores koubentas kathimerinis)(to kommati mou mou leei kano kirios,,ama thelei as bgei na to pei

apo apantisi tou boukla sto allo thread pou anaferete se mena.....de to xo pei pote auto se kamia periptosi...edo vgaino apo to spiti mou kai de kserei o geitonas ti kano kai posa lefta vgazo...tha kano to kommati mou sto pokerland meso enos post stratigikis?????

Επειδή είμαι καθυστερημένος.

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος?

Απο όλους αυτούς που ξέρει ο Μπούκλας γιατί "αισθάνθηκε" οτι αναφέρετε σε αυτόν? (το ερώτημα ρητορικό)

Επίσης με τα υποτιθέμενα κέρδη που έχει ποστάρει πολλάκις έχει αποδείξει την σεμνοτητα κ την φιλαλήθεια του. Οπότε νομίζω πως ήταν άτοπο να χρησιμοποιήσει την σεμνότητα του προς απόδειξη. :)

Υ.Γ. Σου έχω ζητήσει να μην ασχολείσαι μαζί μου κ δεν θα ασχολούμαι μαζί σου. Τι ζόρι τραβάς πάντως δεν έχω καταλάβει. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

crf88 έγραψε:
(filos mou kalos tournament pro player mou to xei pei sta isa meta apo apeires ores koubentas kathimerinis)(to kommati mou mou leei kano kirios,,ama thelei as bgei na to pei

apo apantisi tou boukla sto allo thread pou anaferete se mena.....de to xo pei pote auto se kamia periptosi...edo vgaino apo to spiti mou kai de kserei o geitonas ti kano kai posa lefta vgazo...tha kano to kommati mou sto pokerland meso enos post stratigikis?????

Επειδή είμαι καθυστερημένος.

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος?

Απο όλους αυτούς που ξέρει ο Μπούκλας γιατί "αισθάνθηκε" οτι αναφέρετε σε αυτόν? (το ερώτημα ρητορικό)

Επίσης με τα υποτιθέμενα κέρδη που έχει ποστάρει πολλάκις έχει αποδείξει την σεμνοτητα κ την φιλαλήθεια του. Οπότε νομίζω πως ήταν άτοπο να χρησιμοποιήσει την σεμνότητα του προς απόδειξη. :)

)[/quote:16di3lrv]

random panagies

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεος ρε Αντωνη, εγω του ειπα οτι αναφερετε σε αυτον ο bouklas, ο Χρηστος ουτε καν ειχε δει το post

Με ποιον αλλο mtt pro μιλαει ωρες καθημερινα ο bouklas;

Επισης τι randoms λες για υποτιθεμενα κερδη; Πως ακριβως μπορεις να αμφισβητησεις τα κερδη του crf;

Δε σχολιαζω το οτι με συμπεριελαβες σε αυτους που postaroun για να κανουν το κομματι τους

p.s Ο bouklas ηταν νηφαλιος σε ολα τα επιθετικα posts προς τον holdemgr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crf88 έγραψε:

Antonis έγραψε:
crf88 έγραψε:
(

)[/quote:2zwgijhb]

RE DE GINETE NA SE ..........POTE EXO PEI PSEMATA.... ...[/quote:2zwgijhb]

Σε παρακαλώ να σβησεις μόνος σου το post και νομίζω ότι οφείλεις συγνώμη στα υπόλοιπα μέλη του Pokerland. Αδικείς τον εαυτό σου με τέτοιο δημόσιο χυδαίο υβρεολόγιο. Κρίμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερα ολα...παρα πολυ πορωση προτεινω ομαδικη ροχαλα στον πρωτου που θα πει να κλειδωδει το θεμα..κ σ οποιον ενω χαιδευεται κ κανει μμμμμμ...θιγεται απ τα ποστ..Μπραβο σε ολους μας ειμαστε ωραιοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den mporei na eiste toso kammenoi, teleiwmenoi, agrammatoi kai aniparktoi!

de mporei na xeftilizete ena forum etsi!

de mporei na eiste toso zwa xwris kanena logo yparxis!

den doulevete, den paizete poker, den kanete tipota re zwntovola oli mera? mono na apantate o enas ston allon kai na brizeste san teleiwmena skoupidia!

eleos pia!!!

as tous bannarei kapoios monima kai tous duo mpas kai dei aspri mera to forum!

tatiana kai lampiri na ksekatiniazonte exete katantisei.

eiste gia lipisi kai oi 2 sas

get a life reeeeeeee pou lene kai sto xwrio mu :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...