Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Που παίζει ο έλλινας πόκερ στο ιντερνέτ?


Recommended Posts

Γεια!

είμαι νέος εδώ στο φορουμ.

Πιο πολύ που συχνάζει ο έλλινας που παίζει πόκερ στο ιντερνέτ ρε παιδιά ξέρετε? Στο Partypoker πάντως οπου παίζω κι εγώ, πολύ σπάνια να βρείς κάπιον.. Εσείς ολοι σας που παίζετε?

Εγώ παίζω εδώ και 1,5 χρόνο πόκερ στο ιντερνετ. Στην αρχή άρχισα με cents και σιγα σιγα ανέβικα τα όρια.. τώρα παίζω 30/60$ στο partypoker. Μόνο απο πόκερ ομως δεν θέλω να ζώ προς το παρον, αν και θα έφτανε.. δουλεύω και κανονικά, γιατί χρειάζετε στα βιογραφικά να έχεις και κάτι γραμμένο μέσα. Αν κερδίσω κανένα μεγάλο τουρνουα ίσως το σκεφτο. ;)

PS: Μένω γερμανία, αν βρείτε κανένα ορθογραφικο λαθακι η δεν εχω μεσα τους τονους ειναι γιατι εχω ξένω πληκτρολογιο και γιατι ξεχασα να γραφω ελλινικα, sry. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΠΟΚΕΡΣΤΑΡΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΙΑ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΣΤΕΡΙΑΠΟΚΕΡ

Υ.Γ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Dani, και καλωσήλθες στην κοινότητα του pokerland. Οι Έλληνες παίζουν σε διάφορες αίθουσες και ο λόγος που δεν τους εντόπισες είναι ότι είμαστε ακόμη πολύ λιγοι σε σχέση με την τεράστια μάζα των παικτών από τις υπόλοιπες χώρες.

Πάντως τώρα άρχισαν να εμφανίζονται οι πρώτες αίθουσες που απευθύνονται στο Ελληνικό κοινό (για παράδειγμα AsteriaPoker), μία τάση που προβλέπω να αυξηθεί στο μέλλον, καθώς ολοένα και περισσότεροι Έλληνες αρχίζουν να μαθαίνουν αυτό το καταπληκτικό παιχνίδι.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...