Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΟΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ..........


Recommended Posts

CALL ME LUCKY BOY

kato ta xeria apo to POKERLAND.eis gnosein kai simorfosi stis epomenes epidokses "ginaikes" pou tha tolmisoun na anoiksoun thema.apo edo kai pera tha epibaletai poini kata periptosi.

Μόνο και μόνο για αυτό το μήνυμα αξίζει να γράφω κάθε μέρα φίλε μου.....και να αφιερώνω όλα μου τα ποστ σε σένα.

Κάτω τα χέρια από το POKERLAND ?......Επίδοξες γυναίκες ?.......

Ποινή?......Αν ξέρεις και άλλο τέτοιο ανέκδοτο να μας το πεις σε παρακαλώ, γιατί εμένα μου έφτιαξες το πρωινό μου.....

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που με έκανες να γελάσω φίλε μου,

διότι στην εποχή μας το γέλιο σπανίζει.....είμαι σίγουρη ότι δεν μπορείς να θυμηθείς την τελευταία φορά που γέλασες.

Πάντως δεν μου είχαν πει πως το pokerland είχε διορίσει δικαστές και δικηγόρους..... Σας παρακαλώ δείξτε επιείκεια λόγω πρότερου έντιμου βίου. please.........

:):)

Πάντα φιλικά

HEALER

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είστε πραγματικά απίστευτοι όλοι σας.

Με κάνατε και γέλασα με την καρδιά μου.

Κάθομαι και το διαβάζω μετά από μία άσχημη session, και μου φτιάξατε την διάθεση.

Ειδικά με το μπαλκόνι και το καλσόν πέθανα.

Άξιοι όλοι σας....

Healer από σήμερα δηλώνω fan. +10000

Φοβερό post, διαφορετικό από τα άλλα.

Keep posting is good for all of us.

p.s. Προσωπικά πιστεύω κι εγώ ότι είσαι όντως γυναίκα από τον τρόπο που γράφεις. (Αν και μπορεί να παίζει και το gay). Πάντως άντρας σαν αυτούς που είναι εδώ μέσα δεν είσαι με τίποτα.

Και πάλι το ξαναλέω ότι είστε απίστευτοι όλοι σας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κάτι άλλο.

Νομίζω ότι ο 'LOUKAS34' και ο 'a sta diala' το μυρίστηκαν πως πιθανόν να είσαι gay και προσπαθούν μέσο της εμπάθειας και της αντίδρασης να σου κινήσουν το ενδιαφέρον.

Μην ψαρώνεις όμως.

IF THEY ARE GAY, THEY MUST BE VERY UGLY GAY..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ σε ευχαριστώ, γιατί μου είχε περάσει από το μυαλό να μάθω κι εγώ στην γυναίκα μου πόκερ,μήπως και σταματήσει να γκρινιάζει, αλλά τώρα πείστηκα τη μαλ....α πήγα να κάνω!!ANY WAY GOOD LUCK!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

healer έγραψε:

CALL ME LUCKY BOY

kato ta xeria apo to POKERLAND.eis gnosein kai simorfosi stis epomenes epidokses "ginaikes" pou tha tolmisoun na anoiksoun thema.apo edo kai pera tha epibaletai poini kata periptosi.

Μόνο και μόνο για αυτό το μήνυμα αξίζει να γράφω κάθε μέρα φίλε μου.....και να αφιερώνω όλα μου τα ποστ σε σένα.

Κάτω τα χέρια από το POKERLAND ?......Επίδοξες γυναίκες ?.......

Ποινή?......Αν ξέρεις και άλλο τέτοιο ανέκδοτο να μας το πεις σε παρακαλώ, γιατί εμένα μου έφτιαξες το πρωινό μου.....

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που με έκανες να γελάσω φίλε μου,

διότι στην εποχή μας το γέλιο σπανίζει.....είμαι σίγουρη ότι δεν μπορείς να θυμηθείς την τελευταία φορά που γέλασες.

Πάντως δεν μου είχαν πει πως το pokerland είχε διορίσει δικαστές και δικηγόρους..... Σας παρακαλώ δείξτε επιείκεια λόγω πρότερου έντιμου βίου. please.........

:):)

Πάντα φιλικά

HEALER

athoos kyrie proedre!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ iron_tilt

tin eides dikigoros tou diabolou esy etsi den einai, i mipos proetimazeis to edafos na tin peseis stin/ston healer..gia pes mou poio ap ta tria isxui

''Νομίζω ότι ο 'LOUKAS34' και ο 'a sta diala' το μυρίστηκαν πως πιθανόν να είσαι gay και προσπαθούν μέσο της εμπάθειας και της αντίδρασης να σου κινήσουν το ενδιαφέρον.

Μην ψαρώνεις όμως.''

poniri i skepsi sou aderfe/i, gia pes mou omos esy, pou kati tha kseris sigoura...PIANEI i tzampa o kopos ?

ta ypoloipa ta afino sto Loukas..

p.s. edo mas ipane deksious, sto gay tha kolisoume :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a sta diala έγραψε:

@ iron_tilt

tin eides dikigoros tou diabolou esy etsi den einai, i mipos proetimazeis to edafos na tin peseis stin/ston healer..gia pes mou poio ap ta tria isxui

Χαλάρωσε χιούμορ έκανα, αλλά αφού το θέλεις:

Καταρχήν είσαι τόσο βλάκας που μου παραθέτεις δύο ερωτήματα και μετά κάνεις ερώτηση για τρία, μήπως είσαι πιωμένος? Αν είναι έτσι τότε είσαι και γύφτος που πίνεις και δεν μας δίνεις.

Δεύτερο και οι δύο (και όχι μόνο το forum έχει αρκετούς) είστε ή κομπλεξικοί ή κρυφό gay. Μόνο έτσι μπορώ να εξηγήσω τον μυσογυνισμό σας.

Κομπλεξικοί επειδή μία γυναίκα τα καταφέρνει καλύτερα από εσάς και αυτό δεν το σηκώνει ο φαλοκρατισμός σας (ίσως να φταίει στο ότι είστε και μικροτσούτσουνοι). Ο άλλος δεν μαθαίνει στην γυναίκα του γιατί φοβάται μην τον ξεπεράσει (αν είναι ποτέ δυνατόν), ε τότε φίλε μάθε στην τρίχρονη κόρη σου για να έχεις ασφαλή ανταγώνισμο. :S . Είστε τόσο κακομοίρηδες που δεν αντέχεται την σκέψη ότι το γκομενάκι που ποτέ δεν θα γαμήσετε μπορεί να σας διαλύσει σε ένα τραπέζι. Έτσι το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να ειρωνεύεστε. Άλλα φυσικά ότι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Κρυφό Gay γιατί ο κόσμος το έχει τούμπανο και εσείς κρυφό καμάρι.

Και κλείνοντας θα ήθελα να σου πω ότι όντως έχεις δίκιο ότι θα ήθελα να την πέσω στην healer, και δεν μπορώ να καταλάβω που βλέπεις το περίεργο. Η γυναίκα είναι ότι θα μπορούσε να ονειρευτεί ο κάθε ένας. Ή μήπως προτιμάς τις δικές μας που γκρινιάζουν συνέχεια? που αναγκαζόμαστε να τους λέμε ψέματα? που μας θεωρούν χαμένα κορμιά με τον να πηγαίνουμε στις λέσχες?

Καλά πάτε καλά? Μήπως σας έχει φάει η αγαμία?

Δεν είμαι σίγουρος αν όντως η healer είναι υπαρκτό πρόσωπο, αλλά αν είναι τότε θα ήθελα να γνωρίσω τον μαλάκα τον άντρα της, που αντί να κάνει τον σταυρό του με τέτοιο λαχείο που του έτυχε, κάθετε και παπαρίζεται. Αν είναι δυνατόν.....

p.s.1 Healer δυστυχώς δεν πρόκειται να γίνει τίποτα ανάμεσά μας. Πρόσεχε όμως τον 'LOUKAS34' και τον 'a sta diala' γιατί νομίζω ότι τους ενδιαφέρει ο άντρας σου.

p.s.2 Υπάρχει κάτι χειρότερο από δεξιός ή ugly gay, και νομίζω ότι είστε και δύο. Είστε δύο δεξιοί ugly gay :laugh: :laugh: :laugh: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iron_tilt έγραψε:

[Ο άλλος δεν μαθαίνει στην γυναίκα του γιατί φοβάται μην τον ξεπεράσει (αν είναι ποτέ δυνατόν), ε τότε φίλε μάθε στην τρίχρονη κόρη σου για να έχεις ασφαλή ανταγώνισμο. :S .

ασφαλη ανταγωνισμο?ναι sure

και ο πατερας της annete κατι τετοιο εκανε και τωρα της ζηταει χαρτζηληκι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iron_tilt έγραψε:

a sta diala έγραψε:
@ iron_tilt

tin eides dikigoros tou diabolou esy etsi den einai, i mipos proetimazeis to edafos na tin peseis stin/ston healer..gia pes mou poio ap ta tria isxui

Χαλάρωσε χιούμορ έκανα, αλλά αφού το θέλεις:

Καταρχήν είσαι τόσο βλάκας που μου παραθέτεις δύο ερωτήματα και μετά κάνεις ερώτηση για τρία, μήπως είσαι πιωμένος? Αν είναι έτσι τότε είσαι και γύφτος που πίνεις και δεν μας δίνεις.

Δεύτερο και οι δύο (και όχι μόνο το forum έχει αρκετούς) είστε ή κομπλεξικοί ή κρυφό gay. Μόνο έτσι μπορώ να εξηγήσω τον μυσογυνισμό σας.

Κομπλεξικοί επειδή μία γυναίκα τα καταφέρνει καλύτερα από εσάς και αυτό δεν το σηκώνει ο φαλοκρατισμός σας (ίσως να φταίει στο ότι είστε και μικροτσούτσουνοι). Ο άλλος δεν μαθαίνει στην γυναίκα του γιατί φοβάται μην τον ξεπεράσει (αν είναι ποτέ δυνατόν), ε τότε φίλε μάθε στην τρίχρονη κόρη σου για να έχεις ασφαλή ανταγώνισμο. :S . Είστε τόσο κακομοίρηδες που δεν αντέχεται την σκέψη ότι το γκομενάκι που ποτέ δεν θα γαμήσετε μπορεί να σας διαλύσει σε ένα τραπέζι. Έτσι το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να ειρωνεύεστε. Άλλα φυσικά ότι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Κρυφό Gay γιατί ο κόσμος το έχει τούμπανο και εσείς κρυφό καμάρι.

Και κλείνοντας θα ήθελα να σου πω ότι όντως έχεις δίκιο ότι θα ήθελα να την πέσω στην healer, και δεν μπορώ να καταλάβω που βλέπεις το περίεργο. Η γυναίκα είναι ότι θα μπορούσε να ονειρευτεί ο κάθε ένας. Ή μήπως προτιμάς τις δικές μας που γκρινιάζουν συνέχεια? που αναγκαζόμαστε να τους λέμε ψέματα? που μας θεωρούν χαμένα κορμιά με τον να πηγαίνουμε στις λέσχες?

Καλά πάτε καλά? Μήπως σας έχει φάει η αγαμία?

Δεν είμαι σίγουρος αν όντως η healer είναι υπαρκτό πρόσωπο, αλλά αν είναι τότε θα ήθελα να γνωρίσω τον μαλάκα τον άντρα της, που αντί να κάνει τον σταυρό του με τέτοιο λαχείο που του έτυχε, κάθετε και παπαρίζεται. Αν είναι δυνατόν.....

p.s.1 Healer δυστυχώς δεν πρόκειται να γίνει τίποτα ανάμεσά μας. Πρόσεχε όμως τον 'LOUKAS34' και τον 'a sta diala' γιατί νομίζω ότι τους ενδιαφέρει ο άντρας σου.

p.s.2 Υπάρχει κάτι χειρότερο από δεξιός ή ugly gay, και νομίζω ότι είστε και δύο. Είστε δύο δεξιοί ugly gay :laugh: :laugh: :laugh: .[/quote:2hrigxrp]

telika eisai poli xazogomena, ektos apo to grafiko xaraktira, ektos apo ti kai stis dyo periptoseis les tis idies paparies,,kaneis kai tin eksis malakia, beneis enallaks mia os healer mia os iron_tilt..ELEOS... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως θα δεχτώ με μεγάλη μου χαρά στο forum τις γυναίκες που γκρινιάζουν που οι άντρες τους παίζουν πόκερ. Είμαι πολύ χαρούμενη που ο άντρας μου παίζει πόκερ και ασχολείται με το άθλημα.............το θέμα μου είναι πως θα είμαι και περήφανη αν να το μάθει σωστά.

ΗΕΑΛΕΡ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A sta diala είσαι πλέον εμμονικός και η φαντασία σου δεν έχει προηγούμενο. Απλά απορώ αυτά που λες τα σκέφτεσαι μόνος σου ή σε βοηθάει κάποιος;

Μπορείς απλά να μην τα διαβάζεις, αν και το επόμενο ποστ θα στο αφιερώσω.

η healer

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

healer έγραψε:

A sta diala είσαι πλέον εμμονικός και η φαντασία σου δεν έχει προηγούμενο. Απλά απορώ αυτά που λες τα σκέφτεσαι μόνος σου ή σε βοηθάει κάποιος;

Μπορείς απλά να μην τα διαβάζεις, αν και το επόμενο ποστ θα στο αφιερώσω.

η healer

aa sto dialoo..pou tha mou kaneis tetoia timi..

poios tha to ypograpsi esy i o allos sou eaytos,,,i o allos (kses esy)

ps.telos, min npeis tora os o allos sou eaytos kai grapsis kamia paparia....tha sou kano megali zimia ..to dilono (kses esy)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Healer η αμφισβητηση περι του φυλου σου ειναι λογικο να υπαρχει.

Το διαδικτυο ειναι γεματο γυναικεια ψευδωνυμα για πολλους και διαφορους λογους.

Καποια λιγα απο αυτα ανηκουν και σε γυναικες.

Τωρα για την περιπτωση που αναφερεις μπορω να πω πως συμβαινει πραγματικα.

Και ειναι "πολυ" λογικο να συμβαινει.

Φιλη μου που μεγαλωσαμε μαζι αναγκαστηκε να κοψει το κερδοφορο γι αυτην παιχνιδι γιατι ο φιλος της ειχε σταθερα καθοδικη πορεια.

Οσα αυτη κερδιζε, τοσα και περισσοτερα εχανε αυτος.

Αυτη επελεξε τα σιγουρα, την ηρεμια στην προσωπικη της ζωη.

Το ποκερ αυτη την στιγμη δεν εχει θεση στη ζωη της.

Υπομονη,πειθαρχεια και διαβασμα, αν αυτα τα εχει καποια η καποιος στην φαρετρα του αργα η γρηγορα θα εχει να λαμβανει απο το ποκερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι αφηνετε αυτη τη random 100% μαλακια να εμφανιζετε στα προσφατα μηνυματα?

Σορυ healer δεν εχω κατι μαζι σου, μην το παρεις προσωπικα, απλα θεωρω το thread τρισμεγιστη random μαλακια και θετω ενα ευλογο ερωτημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...