Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Paradise Poker


Antonis

Recommended Posts

Εγω τα freeroll ουτε που τα αγγίζω.

Ομως για να δω το λογισμικό(υπέροχο) του paradise poker σκέφτηκα να κάνω εγγραφή και να παίξω μήπως και το κερδίσω και ξεκινήσω απο μηδενικό bankroll και να δώ που μπορώ να το φτάσω. Την ιδέα την πήρα απο τον Φέργκιουσον.:)

Σήμερα λοιπόν ειναι η τρίτη φορά που γράφομαι και κάθε φορά βλέπω 400-450 παίκτες.

Ρίχνω μια ματιά στα alias και βλέπω.

FATSARA FATSARAS FATSARASS FATSARASSS Κ.Λ.Π.

Κάποιον που ειχε πιάσει τα θαλλασινα και συνεχόμενα διάβασα.

MARIDAS SARDELAS SPAROS SPAROSS ASTAKOSS ASTAKOS ROFOS ROFOSS FALAINAS KARABIDAS. :laugh: :laugh:

Λίγο μετά:

SFAKTIS SFAKTIS1 SFAKTIS2 SFAKTIS3 SFAKTIS4 SFAKTIS5 SFAKTIS6

Η απόλυτη ξεφτίλα.

Ελπίζω οταν θα κλειδώσουν κάποιους λογαριασμούς και θα βγούν εδω και θα μυξοκλαίνε να μην βγει κανείς και τους υποστηρίξει γιατί θα τον χέσω πατόκορφα.

Περιτό να πω, πως εντόπισα και Nickname απο το pokerland να το κάνουν αυτό. 21-11-31 κ.λ.π

ΟΥΣΤ ΡΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι επαυξάνω!! Έχω στείλει μάλιστα απο καιρό email στην εταιρία για αυτό το απαράδεκτο φαινόμενο....

Το κακό είναι ότι και να κλειδώσουν όλους αυτούς τους 10-πλους 20-πλους λογαριασμούς την επόμενη μέρα θα ανοίξουν άλλους! Βλέπεις δεν πρόκειται να του τσούξει γιατί δεν έχουν αληθινά χρήματα μέσα...

Τι να πει κανείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

Ελπίζω οταν θα κλειδώσουν κάποιους λογαριασμούς και θα βγούν εδω και θα μυξοκλαίνε να μην βγει κανείς και τους υποστηρίξει γιατί θα τον χέσω πατόκορφα.

ΟΥΣΤ ΡΕ!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τελευταια βλεπω οτι εχεις πολυ καλη διαθεση και καλο χιουμορ!!!

Οσον αφορα αυτα που γραφεις εχω πει κι εγω χιλιαδες φορες για αυτη την παρωδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theomas έγραψε:

Kai 'go toxo pei, polles fores...

alla eidika gia to "new look" toy paradise, exo na po mono touto:

APOGOHTEYSH!

Opoios epaize palia, katalavainei...

theomas

ΑΚΡΙΒΩΣ. Xωρις να θελω να μειωσω την νεα πλατφορα του Paradise, το παλιο του software ηταν απολαυση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gia osous tyxerous, prolavan na paixoun sto palio software toy paradise, tha tous thimiso oti, software typou pokerstars...itan gia...klasimo...me to sympatheio...

Mexri kai...potaki mas servirizan!

Allo prama...

Ase ta eidika effe sto...RIVER!

To mono site, sto opoio mporouses na katalaveis apo ti EXANES...

S'ola ta alla...trexame sto hand history!

theomas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theomas έγραψε:

Gia osous tyxerous, prolavan na paixoun sto palio software toy paradise, tha tous thimiso oti, software typou pokerstars...itan gia...klasimo...me to sympatheio...

Mexri kai...potaki mas servirizan!

Allo prama...

Ase ta eidika effe sto...RIVER!

To mono site, sto opoio mporouses na katalaveis apo ti EXANES...

S'ola ta alla...trexame sto hand history!

theomas

nai exeis apolyto dikio to prohgoymeno htan fantastikoooo

me olh thn shmasia tis leksis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theomas έγραψε:

eides ti kanei i litotita?

blepe Amerikanoi pelates?

A re malakismeno congreso!

theomas

SE PARAKALO PWS EKFRAZESAI ETSI GIA TO CONGRESO THELEIS NA PARH KAMIA APOFASH NA APAGOREYTHEI TO POKER PAGKOSMIWS?

KAI LIGO SOVARA TWRA GIA TO FAINOMENO POY GRAFEI O ANTONIS

TO PARADISE POKER PERILHLTHE STHN KATOXH THS SPORTINGBET AN DEN APATWMAI TO 2004 ALLA OTAN EGINE O PERIVOITOS NOMOS TO PARADISE PAROTI EIXE THN DYNATOTITA DEN DEXTIKE AMERIKANOYS POLITES STO SITE TOY ME SYNEPEIA NA GINH SKIA TOY PALIOY KALOY PARADISE(ENNOW OIKONOMIKA).

KATOPIN LOGW SYNERGASIAS SPORTINGBET KAI BOSSMEDIA LEITOYRGEI ME THN PLATFORMA THS BOSSMEDIA KAI AYTOS EINAI O LOGOS GIA TA POLLA NICKNAME POY LEEI O ANTONIS

TA NICKNAMES METAFERTHIKAN APO THN PALIO LOGISMIKO TIS SPORTINGBET STO PARADISE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστηχώς αυτό το φαινόμενο εμφανίζεται σε μεγάλο βαθμό στα site της boss. Δε θέλω να γίνω κακος αλλα γενικά τα site που ανήκουν σε networks δεν μπορούν να κάνουν τίποτα γιατί δεν έχουν την δυνατότητα να ελέξουν τους παίχτες. Οταν για να καταγγείλεις κάτι πρέπει να στείλεις email στο site και το site στην εταιρεία που έχει όλα τα sites αντε βρες άκρη. Εγω εδώ και καιρό παίζω μόνο σε site που έχουν δικό τους δίκτυο( τα αμερικάνικα ντε!) και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bosio έγραψε:

Δυστηχώς αυτό το φαινόμενο εμφανίζεται σε μεγάλο βαθμό στα site της boss. Δε θέλω να γίνω κακος αλλα γενικά τα site που ανήκουν σε networks δεν μπορούν να κάνουν τίποτα γιατί δεν έχουν την δυνατότητα να ελέξουν τους παίχτες. Οταν για να καταγγείλεις κάτι πρέπει να στείλεις email στο site και το site στην εταιρεία που έχει όλα τα sites αντε βρες άκρη. Εγω εδώ και καιρό παίζω μόνο σε site που έχουν δικό τους δίκτυο( τα αμερικάνικα ντε!) και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

KANEIS LATHOS DEN GINETAI SE OLA TA SITE THS BOSS.

STO KING SOLOMON GIA PARADEIGMA DEN EXEI TETOIA FAINOMENA.

PANTWS PES MAS MERIKA SITE APO AYTA POY PAIZEIS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pokerstars,Fulltilt,σπάνια Asteria και έπαιξα για κάποιες προσφορές Hellenic.

Είμαι απόλυτα ευχαριστημενος απο Pokerstars, εντυπωσιασμένος απο fulltilt(3 bonus χωρίς να έχουν λόγο-εννοω 0.10/0.25 παίζω,τι rake να κάνω?- μου έδωσαν οι άνθρωποι!) και Αστέρια που το πρόβλημα είναι μόνο η χαμηλή κίνηση. Απο Stars, Tilt το support είναι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο.Στο Stars σου απαντούν με email εντός 10 λεπτών.

Οσο για το King Solomons εφόσον ανηκει και αυτό στην ίδια πλατφόρμα δε νομίζω να είναι δύσκολο να παίζω cash απο το paradise και να παίζω απο την ίδια γραμμή στο ίδιο table απο το King Solomons. Οσο για το αν θα με πιάσουν....αστο καλύτερα(το έχω δεί για αυτό το λέω).

Επαιζα σε κάποια φάση της ''καριέρας'' μου στην sportingbet και ήθελα να καταγγείλω collusion μεταξύ 2 παικτών(raise-reraise κτλ) και ανοίγω το live chat. Τους λέω τι ήθελα και μου λένε να στείλω mail. Τι το έχουν το live chat δε μπορώ να καταλάβω. Φυσικά απάντηση πήρα μετά απο 4 μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Otan to pokerstars eixe 50.000 pelates meso oro, to palio kalo paradise, eixe 150.000!!!

Kai afto, oxi mono se "plithismo", alla kai se poiotita!

To poker pou epezan ta paidia sto paradise itan apistefto...

Antitheta, to pokerstars...legetai apo pollous, akoma kai simera...POKERJOKES!

Paizo sto pokerstars kai malista poly (tora pia...).

San sygkrisi, omos, ta 2 software, einai...mera-nyxta!

Tha sas thimiso mono, oti kathe 6 ores, eixe "big buck" me $1 symmetoxi (symperilambanomenou tou fee) kai mazevontousan 1.500 atoma...efkola!

O logariasmos pou exo TORA sto paradise, exei peri tous 1000 pontous, "metafora" apo to palio paradise...

Alla pos na paixo...me ti kardia?

theomas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bosio έγραψε:

Pokerstars,Fulltilt,σπάνια Asteria και έπαιξα για κάποιες προσφορές Hellenic.

Είμαι απόλυτα ευχαριστημενος απο Pokerstars, εντυπωσιασμένος απο fulltilt(3 bonus χωρίς να έχουν λόγο-εννοω 0.10/0.25 παίζω,τι rake να κάνω?- μου έδωσαν οι άνθρωποι!) και Αστέρια που το πρόβλημα είναι μόνο η χαμηλή κίνηση. Απο Stars, Tilt το support είναι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο.Στο Stars σου απαντούν με email εντός 10 λεπτών.

Οσο για το King Solomons εφόσον ανηκει και αυτό στην ίδια πλατφόρμα δε νομίζω να είναι δύσκολο να παίζω cash απο το paradise και να παίζω απο την ίδια γραμμή στο ίδιο table απο το King Solomons. Οσο για το αν θα με πιάσουν....αστο καλύτερα(το έχω δεί για αυτό το λέω).

Επαιζα σε κάποια φάση της ''καριέρας'' μου στην sportingbet και ήθελα να καταγγείλω collusion μεταξύ 2 παικτών(raise-reraise κτλ) και ανοίγω το live chat. Τους λέω τι ήθελα και μου λένε να στείλω mail. Τι το έχουν το live chat δε μπορώ να καταλάβω. Φυσικά απάντηση πήρα μετά απο 4 μέρες....

kai egw eixa kairo na paiksw alla eixa ksexasmena 25 eyrw ekei kai lew ase na ta paiksw mporei na ta exoyn anagkh as kanoyme kai kamia elehmosynh kai phga na kanw to kalo kai vrhka kalytero ta 25 eyrw=32-33$ peripoy ginan 381 kai de moy kanei kardia na ata vgalw an den ta kanw 500 toylaxiston alla oi filoi moy lene vgalta to syntomwtero

pantws einai adynato na paikseis kai apo paradise kai apo solomon apo to idio pc

me 2 pc mporeis alla ayto einai h trypa toy systhmatos

gia paikse kai sthn microgamming ama mporeis aytoi einai tsakalia den mporeis na anoikseis allo room ean exeis anoixto ena.

o theomas exei dikio to pokersats den sygkrinetai me to palio paradise akoma kai shmera poy exei ekleipsei sthn oysia to paradise kai oi pelates toy paizoyn sto pokerstars h sto fulltilt den mporei na ftasei ton arithmo rekor online paiktwn thn idia stigmi eixan syndethei 189.000 xrhstes rekor poy to pokerstars to vlepei apo tis 114.000 kai exei kai dikio o theomas apokaleitai apo polloys sta toyrnoya jokestars

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειπα να μην ξαναπαίξω freeroll αλλα μπαίνοντας στο paradise poker και βλέποντας ολα τα μεγάλα ονόματα του Ελληνικού ποκερ είπα να τους τιμήσω και εγώ με την παρουσία μου.

Για σήμερα εχω αντιπάλους.

Τον kolomppixti, sproxtis, piasokolis, xinomoutra, skatiaris, prezakias, pidixtoulas, gamikos, gamistras, psolas, xekoliaris, skatiaris, tsimpoukas, xamoura, vromilos, glitsas k.a.

Sorry Poliscas αλλα δεν φταίω εγώ. Αυτά τα alias χρησιμοποιούν οι αντιπαλοί μου οι οποιoι εχουν και σημαντικές Ευρωπαικές διακρίσεις.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

Για σήμερα εχω αντιπάλους.

Τον kolomppixti, sproxtis, piasokolis, xinomoutra, skatiaris, prezakias, pidixtoulas, gamikos, gamistras, psolas, xekoliaris, skatiaris, tsimpoukas, xamoura, vromilos, glitsas k.a.

...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλά μιλάμε για απίστευτο field ! :laugh: :laugh: :laugh:

Που τους βρήκες ρε Antoni όλους αυτούς τους παικταράδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

Ειπα να μην ξαναπαίξω freeroll αλλα μπαίνοντας στο paradise poker και βλέποντας ολα τα μεγάλα ονόματα του Ελληνικού ποκερ είπα να τους τιμήσω και εγώ με την παρουσία μου.

Για σήμερα εχω αντιπάλους.

Τον kolomppixti, sproxtis, piasokolis, xinomoutra, skatiaris, prezakias, pidixtoulas, gamikos, gamistras, psolas, xekoliaris, skatiaris, tsimpoukas, xamoura, vromilos, glitsas k.a.

Sorry Poliscas αλλα δεν φταίω εγώ. Αυτά τα alias χρησιμοποιούν οι αντιπαλοί μου οι οποιoι εχουν και σημαντικές Ευρωπαικές διακρίσεις.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ξέχασες τον FATSARA και τους 300(FATSARAS FATSARASS FATSARASSS κ.τ.λ):P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonis έγραψε:

Ειπα να μην ξαναπαίξω freeroll αλλα μπαίνοντας στο paradise poker και βλέποντας ολα τα μεγάλα ονόματα του Ελληνικού ποκερ είπα να τους τιμήσω και εγώ με την παρουσία μου.

Για σήμερα εχω αντιπάλους.

Τον kolomppixti, sproxtis, piasokolis, xinomoutra, skatiaris, prezakias, pidixtoulas, gamikos, gamistras, psolas, xekoliaris, skatiaris, tsimpoukas, xamoura, vromilos, glitsas k.a.

Sorry Poliscas αλλα δεν φταίω εγώ. Αυτά τα alias χρησιμοποιούν οι αντιπαλοί μου οι οποιoι εχουν και σημαντικές Ευρωπαικές διακρίσεις.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

poy na evlepes apopse enan sto 200ari me fpp eixame meinei 4 kai elege aman re paidia kante kati stoys alloys dyo giati den mporoyse na anteksei thn epithetikotita moy kai na fantasteis hmoyn short stack 4os me 5100 kai htan deyteros me 12000 to onoma toy alalas kai telika egw me apekleise o prwtos alla ayton ton esteile o en logw allalas ena psari stin kirioleksia.

tha ton deis syxna sta freerolls prosexe ton kanei call me otidipote suited

kai prosexe kai ton piasokoli.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά.

Μήπως ξέρει κανένας ποιος είναι ο @jerry?

Τρεις φορές έχουμε βρεθεί αντιμέτωποι και τις τρεις έχασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o_leontas έγραψε:

Τώρα να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά.

Μήπως ξέρει κανένας ποιος είναι ο @jerry?

Τρεις φορές έχουμε βρεθεί αντιμέτωποι και τις τρεις έχασα.

einai poly kalos paikths kai poly epithetikos.

poy ton vrikes sta cash?

an kai egw nomizw sto freeroll tha ton vrikes

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

genok έγραψε:

kai prosexe kai ton piasokoli.

Ρε genok εσυ που τους ξέρεις τόσο καλά θα μου πεις ποιος είναι καλύτερος?

Ο piasokolis? o kolompixtis? ή ο xekoliaris?

Eγω πάντως (λόγω ονόματος) φοβάμαι τον xekoliari.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...