Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Pokerstars.com EPT Vienna, Live updates


baskont

Recommended Posts

Eπιστροφή από το dinner break σε λίγο, οι παίκτες έχουν πάρει τις θέσεις τους.

Σε αυτά τα δύο τραπέζια των 6 θέσεων, θα αγωνιστούν οι 12 φιναλίστ του Pokerstars.com EPT Vienna Main Event, με στόχο το Final Table!

Όταν μείνουν 8, η βραδυά ολοκληρώνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 520
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mε το που ξεκίνησε το 20K/40K/4K, o Daniel Negreanu απέκλεισε τον Iταλό Umberto Vitagliano (με Q-J κέρδισε Α-Κ) και "πέσαμε" στους 11 παίκτες!

Στη φωτό ο Ανέστης Πανταζίδης από το rail πια, εύχεται καλή τύχη στον Κωνσταντίνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11 συνεχίζουν, ο Νάνος έχει μπροστά του 3.750.000 μάρκες, είχε και περισσότερες πριν πάει πάσο στο raise του Δανού Erlandsen σε φλοπ 9-5-2 rainbow.

Έχουν πλησιάσει σε μάρκες οι Daniel Negreanu (3,6 εκατομ.) και Michael Eiler (3,5 εκατομ.). 7 παίκτες έχουν στακ κάτω από το 1 εκατομύριο μάρκες, 10 με 20 big blinds δηλαδή.

Στη φωτό ο 14ος του Main Event, Aνέστης Πανταζίδης! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπεσε ο Νάνος σε μάρκες...

Από θέση UTG, ο Κωνσταντίνος ανέβασε στις 85.000, δύο callers. Φλοπ 5-8-J rainbow. Tσεκ οι δύο πρώτοι, ο παίκτης που είχε θέση πόνταρε 150.000, πάσο και οι δύο.

Η δέυτερη παρτίδα έφτασε μέχρι το river με board 2-3-5-4-Q (τρία καρό). O Lotze ήταν ο αντίπαλος του, ο οποίος πόνταρε, ο Νάνος έκανε το call, για να δει το J high flush και να πετάξει τα φύλαλ του στο muck.

Στις 3.100.000 μάρκες ο Κωνσταντίνος, πέφτει για πρώτη φορά στην Day 4 από την κορυφή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαλλειμα και ολοι σε ενα τραπεζι, αλλος δυο πρεπει να φυγουν ένας πρεπει να φυγει

θεός νεγκρεανου, ρίχνει suck out και δεν στεναχωριέται κανείς :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο αποκλεισμός του Jose Severino και το suck out του Negreanu στον Erladsen (του έσπασε Άσσους με 7άρια), που αποχώρησε στη 10η θέση, φέρνει το Main Event στο τελευταίο τραπέζι!

Προσοχή, επίσημα το τραπέζι των 9 θέσεων που θα δημιουργηθεί από τους παίκτες που συνεχίζουν, ΔΕΝ είναι το τελικό. Τα Final tables των ΕΡΤ είναι 8 θέσεων, επομένως οι παίκτες θα συνεχίσουν μέχρι να αποκλειστεί ο επόμενος, σε 9-handed τραπέζι πια.

Αυτό σημαίνει πως θα δούμε για πρώτη φορά σήμερα και τον Κωνσταντίνο Νάνο στο τηλεοπτικό τραπέζι.

Φίλε, μακάρι να σε βλέπουμε εκεί μέχρι αύριο το βράδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο στον Κωνσταντίνο Νάνο (Γίγα πιο σωστά B), αλλά θα προτιμούσαμε νομίζω την ελληνική σημαία δίπλα στο όνομά του. Βασίλη κάνε κάτι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tarestasas έγραψε:

Μπράβο στον Κωνσταντίνο Νάνο (Γίγα πιο σωστά B), αλλά θα προτιμούσαμε νομίζω την ελληνική σημαία δίπλα στο όνομά του. Βασίλη κάνε κάτι!!! ;)

Etsi tous sinferi malon imaste Ellines as theloun na mas kanoun germanous min anxoneste katholou otan to sikosi tha exi tin Elliniki simaia.

Pame aderfe geraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'τος λοιπόν! Ο Κωνσταντίνος Νάνος είναι πιστός στο ραντεβού του με τον Daniel Negreanu στο τελευταίο τραπέζι του EPT της Βιέννης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην τρελαίνεστε με την σημαια

Πριν κανα μηνα ο σουηδος ειχε την κυπριακη και δεν νομιζω να εγινε πανικος στην σουηδια

θα το πει το παιδι και θα αλλαξει, οταν αλλαξει chill out

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Negreanu μου φαίνεται πάρα πολύ αγχωμένος... προφανώς του λείπει η πείρα από ftables και από τηλεοπτικά τραπέζια :lol::lol::lol::lol::lol:

Νομίζω ότι είναι - μακράν - ο πλέον συμπαθής από τους αστέρες του Πόκερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παίδες, ειμαι στο

http://www.pokerstars.tv/poker-video-51 ... ondon.html

και αντι για το streaming μου λεει Waiting for video.

Τι φταιει κι όλα τα άλλα streaming μπορω και τα βλεπω στο Mozilla εκτος απ'αυτό; Καμια ιδεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως στο live είπαν ότι είναι τεχνικό το πρόβλημα και δεν μπορούν να αλλάξουν την σημαία. Ανέφεραν ότι είναι Έλληνας και ζήτησαν συγνώμη για το λάθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...