Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

full tilt rakeback


miolnir28

Recommended Posts

Θελω να γραφτω στη full tilt. Απο ποιο site μου προτεινετε να παρω rakeback? Σκεφτομαι απο rakebackpros. Εχετε καμια καλυτερη προταση?

Για να παρω το rakeback πρεπει να δημιουργησω λογαριασμο στο site του rakebackpros ή αρκει οταν δημιουργησω λογαριασμο στη full tilt να βαλω το Referral Code: RAKEBACKPROS?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανε καλό research πριν κανεις εγγραφή, υπάρχουν πολλά καλά rakeback sites και ανα περιοδους έχουν διαφορες προσφορές. Μερικά που γνωρίζω είναι raketherake.com, rakebrain.com . Ψαξε ομως το θεμα πριν κάνεις οτιδήποτε, μην βιαστείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς. Ψάξε να δεις αν υπάρχει καλή εξυπηρέτηση πελατών, αν θα πάρεις και το μπόνους ταυτόχρονα, αν υπάρχει υποστήριξη στα ελληνικά κλπ. Το site μέσω του οποίου θα πάρεις rakeback αφού γραφτείς θα είναι συνεργάτης σου και συνοδοιπόρος σου στον χώρο του online poker, θα σε ενημερώνει για προσφορές, θα σου λύνει απορίες σχετικά με την εξαργύρωση του rakeback κλπ. Οπότε μην βιαστείς. Θα σου πρότεινα το ελληνικό rakeback-hellashttp://www.rakeback-hellas.gr , αλλά απ' ότι ρώτησα η συμφωνία του με την full tilt θα ενεργοποιηθεί στο άμεσο μέλλον, οπότε αν βιάζεσαι δεν έχει την full tilt προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ χρησιμοποιώ την rakerebate.net και είναι νομίζω ότι καλύτερο έχω δει...

Στην εξυπηρέτηση πελατών υπάρχει το chat που σου απαντάει κάποιος που είναι online ενώ βλέπεις και τι rake έχεις κάνεις καθημερινά καθώς και τι rakeback θα παραλάβεις τη Παρασκευή το απόγευμα.

Αυτό είναι αρκετά καλό για να μην μαντεύεις τι έχεις κάνεις στο τέλος της εβδομάδας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,

επειδη σκεφτομαι κ εγω να κανω λογαριασμο στην fulltilt ,καπου ειχα διαβασει σε παλιοτερο ποστ οτι αν στειλεις μαιλ στην εταιρεια,σου προσφερει η ιδια rakeback 27%.Αν ισχυει γιατι να γραφτουμε μεσω affiliate??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν πας να γραφτεις μεσω καποιας ιστοσελιδας π.χ. rakerebate.net ωστε να παρεις rakeback πρεπει να δωσεις τα στοιχεια σου (ονομα επιθετο) και στο rakerebate.net η οποιοδηποτε αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. Rakeback είναι η επιστροφή μέρους της γκανιότας (rake) που πληρώνει όποιος παίζει Online poker στις εταιρίες. Πολλές προσφέρουν rakeback λοιπόν (από 27% ως 40% ανάλογα με την εταιρία) ως κίνητρο για τους παίκτες να συνεχίζουν να παίζουν. Κι αφού δίνουν πίσω χρήματα, είναι λίγο "ανόητο" να παίζει κάποιος χωρίς rakeback. Στην Ελλάδα δυστυχώς δεν είναι πολύ γνωστό.

2. Δεν ξέρω αν η Full Tilt δίνει απευθείας rakeback και χωρίς affiliate. Αλλά γιατί φοβάσαι να γραφτείς σε affiliate; Δεν υπάρχει έξτρα χρέωση, ενώ ουσιαστικά αποτελεί βοηθό του παίκτη, ενημερώνοντάς τον με email και μέσω της σελίδας του για όλες τις τρέχουσες προσφορές, για το rakeback που δικαιούται ενώ αν έχεις συμφωνία για rakeback με κάποιο poker room που δεν στα βάζει στον λογαριασμό, σε πληρώνει κιόλας.

3. Ναι, πρέπει να δώσεις τα στοιχεία σου σε έναν affiliate γιατί όπως έγραψα και παραπάνω μπορεί να σου στέλνει και χρήματα ή να χρειάζεται να σε βρει στο τηλέφωνο για κάποιο ζήτημα κλπ.

4. Πριν γραφτείτε σιγουρευτείτε ότι ο affiliate έχει καλή εξυπηρέτηση πελατών, απαντάει στις ερωτήσεις σας με σαφήνεια και φυσικά, μιας και είμαστε Έλληνες, ότι μπορεί να σας εξυπηρετήσει στα ελληνικά. Γι' αυτό εγώ προτιμώ το rakeback-hellas από τα αντίστοιχα ξένα site.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo support exei to site raketherake kai exei epishs opws polla affiliate sites rakerace + freeroll kathe mhna. dystixws to value einai poly xamilo an den kaneis rake 5k+/month pou einai peripou sto 3% epipleon rakeback kai ftanei sto 9-12% an kaneis rake pano apo 10k/month bash tou oktombriou pou parakolouthisa to value.

opote an kaneis generate ligo rake kalo tha htan na to psakseis arketa prhn kaneis sign up

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bcon έγραψε:

to pokerstars exei rakeback?

και κατι αλλο!rakeback υπαρχει μονο στα cash games η γενικα και στα τουρνουα?

to pokerstars exei vip programm pou einai kati paromoio tou rakeback.

rakeback perneis kai apo ta 2 (dld opote plhrwneis rake)

gia micro stakes lene oti aksizei poio poly na paikseis FT.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Προσωπικά εγώ έχω γραφτεί στο http://www.rakeback4all.com το οποίο έχει ελληνική υποστήριξη προσφέρει το ίδιο ποσοστό rakeback με όλα τα υπόλοιπα γνωστά site ενώ προσφέρει και επιπλέον προσφορές. Το πιο σημαντικό είναι οτι μπορείς να πληρώνεσαι το rakeback όποτε εσύ επιθυμείς και σε όποιο λογαριασμό θέλεις. Έτσι μπορείς συγκεντρωτικά και ελέγχεις καλύτερα το rakeback και να το χρησιμοποιείς όπως θέλεις εσύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...