Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Moneybookers.com


osfp7john

Recommended Posts

Kalispera se olous 8a i8ela na kanw kapoies erwtisis sxetika me to moneybookers.

An se mia analipsi to poso pistonete amesos sto logariasmo sou?

Episis 8a i8ela na ma8w an einai amesa dia8esimo gia agores meso internet i akoma kai gia kata8esi se kapoio allo poker room.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

m_pantal έγραψε:

kapoies eteris opos stars tilt diladi oi kales eteries ta pernane amesos kai einai diathesima na ta katatheseis opou thes

Euxaristw polu pantal vasika paizw bwin an exeis kapoia idea..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει να εχεις κανει μια καταθεση μεσω Moneybookers για να πραγματοποιησεις αναληψη (σε οποιοδηποτε poker site). Οταν κανεις καταθεση μετα απο 24 ωρες συνηθως μπορεις να κανεις την αναληψη(για PokerStars ειναι μετα απο 48 ωρες νομιζω)! Η αναληψη δεν γινεται αμεσως, χρειαζονται 24-48 ωρες για να γινει...(στα περισσοτερα sites).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pokerstars kai fulltilt τα λεφτα ειναι αμεσα στον λογαριασμο σου ενω bwin σε 1 μερα συνηθως για αναληψη μιλαω παντα,απο προσωπικη εμπειρια παντα ολα αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν κανεις καταθεση απο Moneybookers στα poker sites ναι, περνανε αμεσως τα χρηματα... αλλα η αναληψη θελει καποιες ωρες ωστε να εχεις τα χρηματα σου στο Moneybookers!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι όπως τα λες είναι, όλες οι μικρές εταιρίες έχουν καθυστέρηση

****To μήνυμα μετατράπηκε από greeklish

Moderator: Παρακαλούμε να χρησιμοποιείτε μόνο ελληνικά στο φόρουμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις, έχω καλυφθεί πλήρως. Ελπίζω αυτό το post να βοηθήσει και άλλα άτομα που τυχόν έχουν την ίδια απορία...

****To μήνυμα μετατράπηκε από greeklish

Moderator: Παρακαλούμε να χρησιμοποιείτε μόνο ελληνικά στο φόρουμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

καλησπερα ,

για να μην ανοιγω καινουριο θεμα ειπα να το γραψω εδω..Θελω να βγαλω την καρτα της moneybookers .αλλα μου ζηταει κ ενα λογαριασμο,τον οποιο δεν εχω στο ονομα μου.Υπαρχει λυση για την εκδοση της χωρις αυτο το χαρτι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...