Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

ΟΣΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΠΟ NETELLER ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΛΙΓΟ...


Petros130

Recommended Posts

Θα ήθελα λίγη βοήθεια απ όσους έχουν Νeteller λογαριασμό...

Άνοιξα έναν λογαριασμό εδώ και 2 μέρες...Πήρα ένα e mail απ αυτούς,που μου έλεγε να τους στείλω κάποια στοιχεία μου,και σκαναρισμένη ταυτότητα,λογαριασμό στο όνομά μου κτλ...

Ενώ έστειλα αμέσως όσα μου ζήτησαν,ο λογαριασμός μου παραμένει απενεργοποιημένος,και τους έστειλα e mail ρωτώντας τους αν τα έλαβαν,αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση...:(

Επικοινώνησα μεσω του live chat που έχουν,και μου είπαν οτι καλύτερα θα ήταν να επικοινωνήσω μαζί τους τηλεφωνικά... ! Τα κάνατε κι εσείς όλα αυτα όταν ανοίξατε λογαριασμό??Ας βοηθήσουν λίγο όσοι ξέρουν από Neteller...Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ.

ΕΙΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΧΡΗΣΤΗΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ 2-3 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ djroof...Mήπως ξέρεις ποιον κωδικό βάζω μπροστα για να τους πάρω τηλέφωνο??:ohmy: Γιατί σ αυτό το νούμερο που δίνουν προφανώς κάτι πρέπει να βάλω μπροστά για να τηλεφωνήσω από Ελλάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως μίλησα τηλεφωνικά μαζί τους στον διεθνή αριθμό κλησης. Την τελευταία φοιρά μάλιστα μίλησα στα Ελληνικά!

Πάντως ίσως να πρέπει να περιμένεις κανα δυό μερες ακόμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...