Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Προβλημα με moneybookers


ElDiablo

Recommended Posts

Καλησπερα σας, εχω ενα μικρο προβληματακι και θα ημουν ευγνωμων αν με βοηθησει καποιος.Εκανα ενα λογαριασμο στο εν λογο site και επειδη δεν εχω καποια καρτα, εδωσα χρηματα σε καποιο φιλο μου τα περασε στο δικου moneybookers μεσω της δικης του καρτας και τα στειλε στο δικο μου λογαριασμο.Ενω λοιπον εχω χρηματα στο δικο μου λογαριασμο δεν μου επιτρεπει να τα χρησιμοποιησω γιατι οπως αναφερει πρεπει να γινει πιστοποιηση της διευθυνση μου, μεσω καποιου γραμματος που θα μου ρθει.Υπαρχει καποιος πιο συντομος τροπος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλε μου προσφατα εμπλεξα ασχημα. Για να κανω αναληψη μου ζητηθηκε να κανω πρωτα καταθεση μεσω τραπεζικης μεταφορας!!! Αφου το εκανα και χρεωθηκα με περιπου 10 ευρω για την τραπεζικη αυτη μεταφορα δεν με αφηναν να κανω παλι αναληψη. Οταν τους ρωτησα το γιατι με mail μου ειπαν οτι εχουν βρει συσχετιση με εναν αλλο λογαριασμο πιθανοτατα παλιο δικο μου και οτι αυτο ηταν το προβλημα τελικα και οχι η τραπεζικη μεταφορα (τσαμπα η διαδικασια δηλαδη ) και να τους στειλω ταυτοτητα κλπ για να με αφησουν να κανω αναληψη. Οταν τους το εστειλα και ανοιξαν τελικα τον λογιαριασμο για να κανω αναληψη στην visa μου, μου ειπαν οτι πρωτα θα στειλουν δοκιμαστικα ενα ποσο και να τους απαντησω ποσο ακριβως εστειλαν για να εξακριβωσουν!! Τα παληκαρια δεν υπαρχουν στο χαρτι, ξανακανε τα καταθεση και βρες αλλο τροπο αναληψης κατα τη γνωμη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γράμμα θα σου έρθει σε μία εβδομάδα και θα περιέχει ένα κωδικό τον οποίο θα συμπληρώσεις στο site της ΜΒ.

Πιο σύντομος τρόπος δεν υπάρχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Grinia$Gero$ έγραψε:

φιλε μου προσφατα εμπλεξα ασχημα. Για να κανω αναληψη μου ζητηθηκε να κανω πρωτα καταθεση μεσω τραπεζικης μεταφορας!!! Αφου το εκανα και χρεωθηκα με περιπου 10 ευρω για την τραπεζικη αυτη μεταφορα δεν με αφηναν να κανω παλι αναληψη. Οταν τους ρωτησα το γιατι με mail μου ειπαν οτι εχουν βρει συσχετιση με εναν αλλο λογαριασμο πιθανοτατα παλιο δικο μου και οτι αυτο ηταν το προβλημα τελικα και οχι η τραπεζικη μεταφορα (τσαμπα η διαδικασια δηλαδη ) και να τους στειλω ταυτοτητα κλπ για να με αφησουν να κανω αναληψη. Οταν τους το εστειλα και ανοιξαν τελικα τον λογιαριασμο για να κανω αναληψη στην visa μου, μου ειπαν οτι πρωτα θα στειλουν δοκιμαστικα ενα ποσο και να τους απαντησω ποσο ακριβως εστειλαν για να εξακριβωσουν!! Τα παληκαρια δεν υπαρχουν στο χαρτι, ξανακανε τα καταθεση και βρες αλλο τροπο αναληψης κατα τη γνωμη μου

Εχω βαλει ηδη ενα αρκετα μεγαλο ποσο, το θεμα μου ειναι να ρθει τουλαχιστον το χαρτι να καταφερω εστω να μπορω να βαλω τα χρηματα μου καπου και να μην ειναι εκει κλειδωμενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι ακομα που θα ηθελα αν γνωριζει καποιος, στο φιλο μου δεν ειχε ζητηθει αυτη η διαδικασια με τη διευθυνση.Μηπως επειδη εκανε πρωτη καταθεση με καρτα ή δεν παιζει ρολο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί moneybookers?? Η αφού έμπλεξες και εσύ και ο φίλος σου γιατί δεν έκανες απλά ανάληψη στο δικό του λογαριασμό και να τα βρείτε μετά με αυτόν;

Προτιμότερο από το να μπλέξεις με τον κάθε τρελαμένο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...