Μετάβαση σε περιεχόμενο
Pokerland Φόρουμ

Mikroteri ganiota loutraki


john2121

Recommended Posts

Το ξερω ότι πολλοί είναι πολλή καλλίτεροι από εμένα στο πόκερ σωστό,

Αλλά αυτό που μου δίνει ικανοποίηση (μετά 4 χρόνια προσπαθείας ) είναι ότι έστω 20 ευ την ώρα ελάχιστοι από τους χιλιάδες που έρχονται στο λουτράκι τα βγάζουν.

Οι 1000 αυτές ωρεs (υπολογίζω) πως είναι οι χειρότερες 1000 ωρες αφού ήταν οι πρώτες 1000 επαγγελματικες μου ωρες.

Οι δευτερεs 1000 ωρεs ειμαι αισιοδοξοs οτι (οπωs εγραψα και πιο πανω) θα ειναι 5-10 ευ. την ωρα πιο κερδοφορεs.

Στο μπλακ τζακ ξεκηνησα με 3 ευ την ωρα μετα εφτασα 5 μετα 10, πολλη αργοτερα 20 ,30 μετα πολλα χρονια 100, 200 εωs και 500+ την ωρα ! (μετά 10 χρόνια)

Δεν λεω οτι θα πετυχω το ιδιο και στο ποκερ, αλλα στην 1η εππαγγελματικη χρονια να βγαλω 20 την ωρα το θεορω επυτιχεια.

Αφου το μονο σιγουρο (αφου εχω αφιεροση την ζωη μου ολη στο ποκερ) είναι πως τωρα είμαι στην αρχη, και εννοω -εντελώς στην αρχή-

Ετσι οπωs καποτε και με το μπλακ τζακ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΈΛΩ ΝΑ ΓΡΆΦΕΙΣ ΜΕ ΤΗΣ ΏΡΕΣ.............ΓΡΑΦΈ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΜΠΟΡΕΊΣ ΜΕ ΩΘΕΊΣ ΠΕΡΊΣΣΌΤΕΡΟ ΣΤΟ ΟΝΕΟΙΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΜΌΝΟ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΑΛΉΘΕΙΑ ΦΥΣΙΚΆ ΓΙΑΤΊ ΑΛΛΙΏΣ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΙΚΆME ΚΑΙ ΟΙ ΔΎΟ,ΜΆΛΛΟΝ ΕΓΏ ΠΙΟ ΠΟΛΎ ΓΙΑΤΊ ΔΕΝ ΈXΩ ΤΟ ΒΆΘΟΣ ΤΟ DIKO ΣΟΥ XRIMATIKA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...